Metin Yazarı

Emel Gerdaneri

Bilkent Üniversitesi Uygulamalı Yabancı Diller Muhasebe Bilgi Sistemleri bölümünde okudu. Kimya, tekstil ve danışmanlık sektörlerinde çalıştıktan sonra çocukluğundan beri ilgi duyduğu yazı ve reklam dünyasına geçiş yaptı. Dünyanın dijitale doğru evrilmesiyle online içerikler üretmeye başladı. Diksiyon ve etkili iletişim, yaratıcı yazarlık, reklam metin yazarlığı, dijital medya gibi farklı kurs ve programlarda eğitimler aldı.
 
2008 senesinden beri, farklı kurumsal firmaların web sitesi içerikleri, kurumsal blog yönetimleri, sosyal medya içerikleri, dergi, basın bültenleri, proje geliştirme konularında hizmet ve danışmanlık veriyor.
 
Estetik cerrahi, medikal uygulamalar, saç ekimi, kozmetik konularında Türkiye’nin önde gelen firmalarına içerikler hazırladı, kurumsal iletişim konularında projeler gerçekleştirdi.
 
Gölge yazarlık tecrübesi de olan Emel Gerdaneri’nin ulusal ve uluslararası pek çok mecrada kaleme aldığı yazılar, köşe yazıları ve kitaplar yayımlandı.
 
Emel, yeniben.com’a danışmanlık, blog, tedavi yazıları ve sektörel tecrübesiyle içerik uzmanı olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Yazılar

Tüm Yazıları Göster

Başa Dön