Hakkımızda

Yeniben, doktorlar ile hastaları bir araya getiren, Türkiye’nin ilk ve tek “sadece estetik” platformudur.

2017 Mart ayında, estetik yaptırmayı düşünen insanların Internet aramalarına karşılık gelecek şekilde tedaviler ve estetik uygulamalar hakkında bilgi alabilmeleri ve estetik serüvenlerini paylaşabilmeleri ve doğru doktor ya da klinik ile bir araya gelebilmeleri için Yeniben’i kurduk.

Bugün estetik uygulamalar diye araştırdığımız zaman herkesin aşina olduğu Botox’tan daha az bilinen GRP’ye kadar birçok tedavi Yeniben’de yer alıyor. Yeniben estetik alanında yer alan tüm tedaviler hakkında tarafsız ve doğru bilgiyi doktor onayı ile sunuyor.

  • Her ay binlerce kişi estetik tedavileri araştırıyor ve Yeniben’de doğru bilgiye ulaşıyor.

  • Yeniben tarafsız hasta yorumlarıyla bu sektörde yer alan klinik ve doktorlara bünyesinde yer veriyor.

  • Hastanın estetik yaptırmadan önce aklına takılan soruyu sormasına ve farklı doktorlardan yanıt alarak süreci değerlendirmesine yardımcı oluyor.

  • Hasta tedavi araştırmasını ve doktor seçimini Yeniben üzerinden yaptığında estetik yolculuğuna güvenle başlıyor.

  • Kullanıcılar, estetik haberlerini Yeniben’den alıyor ve doktorların tedaviler hakkında yazdığın bloglardan faydalanıyor.

Yeniben, estetik yaptırmak isteyen kişiler ve estetik tedavi uygulayan doktor ve klinikler için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir kaynak. Çünkü binlerce insanın kendileri için doğru tedaviyi bulmasına ve doktor seçimine yardımcı oluyor.

Yeniben'de Hayat

Yeniben’e biraz da ekip içinden bakmaya ne dersiniz? Haydi bizi tanıyın:

Farklı zevkleri, ilgi alanları ve geçmiş deneyimleri olan farklı yaş gruplarını temsil eden, başka illerde yaşayan, çalışırken aynı zamanda eğlenen, yaratıcı ve dinamik bir ekibiz!

Peki Biz Kimiz?
Kurucu CEO
International Patient Manager
İçerik Editörü
Videographer
International Patient Manager
Başa Dön