Çok 'Brother' Bir İşlem Brotox!

Botox

Emel Gerdaneri tarafından yazılmış, Dr. Gökçe Haspolat tarafından tıbbi olarak onaylanmıştır.

Çok 'Brother' Bir İşlem Brotox!

Eskiden erkekler yüzlerine işlem yaptırma konusuna pek sıcak bakmıyorlar ve genellikle bu durumdan kaçıyorlardı. Hala da yapılan işlemin dışarıdan belli olması ya da yüzlerindeki ifadenin değişmesinden tedirgin oluyorlar. Fakat artık çok brother bir işlem Brotox var!.

Medikal Estetik Hekimi Dr. Gökçe Haspolat Yeniben’e brotoxu anlattı:

Dr. Gökçe Haspolat botox whatsapp butonu

“Söylediklerinize katılmamak mümkün değil belli olan estetik işlemlerden erkeklerin kaçındığı bir gerçek, bunun nedeni ise, iş hayatı, arkadaş çevresinin baskısı ve asıl önemlisi, yüz çizgilerinin deneyimli olma, deneyimli gözükme gibi bir imaj verdiği algısından kaynaklanıyor.

Yüz işlemlerinin ağırlıklı kadınların uygulatıyor olmaları onların algısında ''Kadın gibi görünme'’ durumunu tetikliyor ve aynada gördükleri içten içe sevdikleri o yaşanmışlık hissinin kaybolma korkusu da uygulama yaptırmamalarının başında gelen faktörlerinden.

 

Brotox, Abisel, Ağır

brotox

Fakat brotox farklı. Yani brother “abisel, ağır” bir işlem! Kontrollü, erkeksi ve yaşanmışlık ve deneyimli hissini yok etmeden fresh ve dingin bir görünüm kazandırıyoruz. Özellikle iki kaş arasında beliren çizgiler ve alın çizgileri, erkeği sinirli, agresif yapılı bir imaja ve hatta sürekli üzgün, dertli, neşesiz, enerjisiz bir görüntüye sahip olmalarını sağlıyor.
 

Fresh Ama Oldukça Erkeksi

erkeklerin yüz hatları

İşte Brotoks, erkeklere özel yüz bölgesi noktalarına uygulandığında, fresh ama oldukça erkeksi, canlı, enerjik ama bir o kadar da deneyimli bir yüz ifadesini koruyarak uygulanıyor.

Erkeksi hatların işlem gördüğü kadınsılıktan uzak dinamikleri ön planda tutarak çalışıyoruz örneğin; kadınlar kaş şeklinin değişmesinden hoşlanırken ve yukarıya bir hareket istiyorken, erkek de bunun tam tersi olduğunu görüyoruz.

Değiştirmek istedikleri yorgun, mutsuz ve enerjisiz yüz ifadeleri aslında… Dr. Gökçe Haspolat Kliniği’nde brotherlara özel brotoks ile bu görünüme hizmet eden noktalara uygulama yapıyoruz.


Yayınlanma tarihi: 13/07/2021

-

Son Güncellenme: 28/10/2021

Başa Dön