Dr. Gökçe Haspolat: “6D Star askısı ile ameliyatsız göz kapağı estetiği yaptıranlar çok mutlu”

6D Star Askısı Uygulaması (6D İp Uygulaması)

Emel Gerdaneri tarafından yazılmış, Dr. Gökçe Haspolat tarafından tıbbi olarak onaylanmıştır.

Dr. Gökçe Haspolat: “6D Star askısı ile ameliyatsız göz kapağı estetiği yaptıranlar çok mutlu”

Kaşların da dahil olduğu göz çevresi özellikle yaşla birlikte yavaş yavaş düşmeye başlayan ve mutsuz, üzgün gösteren ifadesiyle pek çok kişi rahatsız eden bir sorun.

Geleneksel cerrahi tekniklerle göz kapağı estetiği yaptırmak yerine, pek çok insan ameliyatsız göz kapağı estetiği sayesinde arzu ettiği göz çevresi görünümüne kavuşabiliyor.

Ameliyatsız göz kapağı estetiği konusunda Yeniben’e bilgiler veren Medikal Estetik Doktoru Dr. Gökçe Haspolat, uygulamayı 6D Star askısı ile yaptığını ve sonuçların çok başarılı olduğunu söylüyor. Haspolat, 6D Star askısı ile ameliyatsız göz kapağı estetiği hakkında ayrıntılı bilgiler de verdi:
Dr. Gökçe Haspolat 6d star askı işlemi whatsapp butonu

Ameliyatsız göz kapağı estetiği düşen göz kapaklarını eski konumuna getiren oldukça konforlu bir uygulamadır.

Göz Kapaklarına Kesisiz İşlem

göz kapağı estetiğiKesisiz olarak yapılan bu işlemin sonuçları gerçekten olağanüstü çünkü göz kapaklarını kaldırıyor, gözleri açıyor üst göz kapağında beliren herhangi bir sarkmayı düzeltiyor.

Kesi yapılmadığı için iyileşme süreci son derece kısa ve iz kalma gibi bir durum söz konusu değil.

6D Star askısıyla yaptığım ameliyatsız göz kapağı estetiği yaptıranlar çok mutlu zira oldukça kısa bir sürede yapılan uygulama sonrası anında sosyal hayata dönüş yapıp ve derhal etkisini görebiliyorlar.

Hastamla önce bir muayene, ön görüşme gerçekleştiririz ve ardından, arzu ettiğimiz görünümü elde etmek için cilde işaretlemeler yapıyorum.

Alın bölgesine lokal anestezik enjeksiyon yaptığım için herhangi bir ağrı, sızı söz konusu değil. 

6D Star Askı İle Göz Kapağı Estetiği

iple göz kapağıŞakak başlangıcı ön saç çizgisi içerisine doğru 6D Star askısını yerleştirdikten sonra karar verdiğimiz ölçüde göz kapağını askılıyorum.

Yerleştirdiğim ip hem istediğim oranda kaldırmama olanak tanır hem de yavaş yavaş dokuya tutunan ve vücudun kolajen üretimini uyaran bir gerilim kaynağı sağlar.

Bu da pürüzsüz ve daha sıkı bir görünüm yaratır. Hastamın ihtiyacına göre ip atma sayısı belirlenir. Bu bazen 1,2  ya da 3 adet ipe kadar çıkabilir.

İşlem Sonrası Dikkat Edilecekler


Dediğim gibi 6D Star askısı ile göz kapağı düşüklüğünü ortadan kaldırabiliyoruz üstelik ameliyatsız ve ortalama 15 dakikalık bir işlem sayesinde.

Tedavi, hastanın doğal metabolizmasına bağlı olarak 1 ila 2 yıl sürüyor. Gözlerdeki ve kaşlardaki bu değişim inanılmaz bir tazelik katıyor ve gençlik efekti veriyor.

Özellikle 6D star askısı ile bu uygulamayı yapmamın sebebi ise, diğer iple yapılan uygulamalara nazaran daha kalıcı bir etki göstermesidir.

Eğer göz kapağı estetiğinden korkuyorsanız ya da ameliyatın olası risklerini alabilecek herhangi bir sağlık probleminiz varsa, 6D Star askısı ile yaptığım ameliyatsız göz kapağı estetiği sizin için uygun olabilir.

Birkaç gün içinde geçen hafif ödem, morluk veya kızarıklık olabilir ama bu durum sosyal hayatınızı engellemez. Sonrasında sadece birkaç gün yüz üstü yatmamanızı ve bölgeyi temiz tutmanızı öneriyorum.  


Yayınlanma tarihi: 05/11/2020

-

Son Güncellenme: 30/11/2021

Başa Dön