"Ana eğilim, doğallığa doğru - daha ince, ölçülü ve abartısız bir görünüm"


Emel Gerdaneri tarafından yazılmıştır.

Yeniben Özel Röportaj : Dr.Lara Devgan

Dr. Lara Devgan fotoğrafıDr. Lara Devgan, MD, MPH, FACS

New York City'de hizmet veren Dr. Lara Devgan, üst düzey kurul onaylı plastik cerrah ve lüks tıbbi sınıf cilt bakımı serisi olan Dr. Devgan Scientific Beauty'nin kurucusu ve CEO'sudur.

Kendisi uluslararası bir öğretim görevlisi, tanınmış bir endüstri danışmanı, klasik eğitim almış bir sanatçıdır. Yüz, göğüs ve vücut için plastik cerrahi ve enjektabllar konusunda uzmandır.

RealSelf'in eski Baş Tıbbi Sorumlusu’dur. Kocası ve 6 küçük çocuğu ile Manhattan'ın Yukarı Doğu Yakası'nda yaşıyor.

Dr. Lara Devgan, Yale mezunudur, Johns Hopkins Tıp Fakültesi ve Columbia / New York Presbiteryen Hastanesi’nde plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanlığını almıştır.

Özel ilgi alanları yüz ve vücut estetiği cerrahisi, meme kanseri, cilt kanseri ve yüz yaralanmaları için rekonstrüktif cerrahidir.

Dr. Lara Devgan hastasın botox yapıyorDr. Devgan, ABC News için tıp uzmanlığı, The Lancet için beditör danışmanlığı, cerrahi konularda ulusal ve uluslararası davetli bir öğretim görevlisi ve Gerson Lehrman Group, Guidepoint Global ve Medefield için plastik cerrahi konularda danışman olarak çalışıyor.

New York ve Connecticut'taki tıp ve cerrahi uygulamalarında tam lisanslı ve sertifikalıdır. Yönetim kurulu sertifikalı bir plastik cerrah ve American Board of Plastic Surgery diplomatıdır ve ülke çapındaki tüm plastik cerrahların ilk% 3'ünde kurul puanları almıştır.

Dr. Devgan, American College of Surgeons'ın Üyesi ve American Society of Plastic Surgeons'ın aktif bir üyesidir.

Dr. Devgan, RateMDs tarafından New York'ta "1 numaralı kadın kozmetik cerrahı" seçildi ve The New York Times Magazine'de "Süper Doktorların Yükselen Yıldızı" plastik cerrah olarak gösterildi ve Tüketici Araştırma Konseyi tarafından "Amerika'nın En İyi Plastik Cerrahları" listesinde yer aldı.

Haute MD'nin "Ülkenin En İyi Plastik Cerrahları" nda öne çıkan yüz uzmanı, HealthTap tarafından "New York'un En İyi Plastik Cerrahı" ödülüne layık görüldü ve Vitals.com tarafından "Hastaların Seçimi Ödülü" ile "En İyi Doktor" unvanını aldı.

RealSelf tarafından seçildi ve Talk of the Town tarafından "Müşteri Hizmetlerinde Mükemmellik Ödülü" verildi.

Dr. Devgan, lüks tıbbi sınıf cilt bakımı serisi olan Dr. Devgan Scientific Beauty'nin yaratıcısı ve çok beğenilen bir podcast olan Beauty Bosses'ın sunucusudur. 

Dr. Devgan, Sizinle iletişim kurmak benim için bir zevk. İşte 3 kısa soru:

1- Kliniğinizde Çalışırken Klasik Bir Gününüz Nasıl Geçiyor?

Dr. Lara DevganTeşekkürler Emel. Yüz, göğüs ve vücut için cerrahi ve cerrahi olmayan prosedürlerin bir kombinasyonunu yapıyorum, bu yüzden günlerim bu rollerin bir karışımı olarak geçiyor diyebilirim.

Hastalarıma, benzersiz ihtiyaçlarını ve hedeflerini daha iyi karşılamak için plastik ve rekonstrüktif cerrahiye dikey olarak entegre bir yaklaşım sunabilmekten zevk alıyorum.

2- Estetik Cerrahide Güncel Trendler Nelerdir ve En Çok Talep Edilen Kozmetik Prosedür Nedir?

Dr.LaraAna eğilim, doğallığa doğru - daha ince, ölçülü ve abartısız bir görünüm.

Benim muayenehanemde en çok talep edilen işlemler yüz germe, boyun germe, blefaroplastiler ve enjektabllar ve dikiş süspansiyonları ile ameliyatsız yüz optimizasyonlarıdır.

3- Realself'de CMO görevindeydiniz. Baş Sağlık Sorumlusu Olarak, İşinizin Kapsamı Neydi, Ne Yapıyordunuz? Ayrıca Yeniben, Kozmetik Kaygıları Olan Potansiyel Hastaların Doktorlarla Buluştuğu Bir Pazar Yeri, Bu Platformlara Bakışınız Nasıl ve Yeniben İçin Önerileriniz Var Mı?

Dr. LaraRealSelf'te geçirdiğim süre boyunca, platforma, kurul onaylı bir plastik cerrah olarak bakış açıları hakkında tavsiyelerde bulundum.

Doğru doktoru bulmak, hedefleriniz ile cerrahınızın uzmanlığı, estetiği ve becerileri arasında ideal bir eşleşme bulmakla ilgilidir.

Eğitim, bilgi ve şeffaflığın sizin gibi platformlar için anahtar olduğuna inanıyorum.


Yayınlanma tarihi: 15/01/2021

-

Son Güncellenme: 01/07/2022

Başa Dön