Daha Fazla Görüntülenmenin Anahtarı: Soru Cevaplamak. Ama Nasıl?


Emel Gerdaneri tarafından yazılmıştır.

Daha Fazla Görüntülenmenin Anahtarı: Soru Cevaplamak. Ama Nasıl?

Yeniben’de hastaların sordukları soruları yanıtlamak, araştırma yapan potansiyel hastaların ilgisini çeker.

Tıpkı hakkınızda daha fazla hasta yorumunun ve öncesi-sonrası fotoğrafların olduğu gibi, soruları da cevapladığınız zaman doktor arama sıralamasındaki yerinizi yükseltir, profilinize daha fazla potansiyel hastayı gönderir.

Peki soruları en etkili şekilde nasıl cevaplayacaksınız? Dikkat etmeniz gereken hususlar nelerdir? Şimdi hep beraber inceleyelim:

1. Soru-Cevap Kısmının Pazarlama Değerini Anlayın

hasta doktor iletişimiYeniben’e sorulan soruları potansiyel hastalar, ilgilendikleri tedaviler hakkında araştırma yaparken soruyorlar. 

Bu nedenle, Soru-Cevap kısmı aslında doğrudan bir pazarlama aracıdır. Sorusunu yanıtladığınız potansiyel hastanın aklına girmiş olursunuz.

Aynı şekilde verdiğiniz cevaplar sadece o hasta tarafından değil, aynı konu hakkında araştırma yapan binlerce kişi tarafından da okunur. Bu da konu hakkında profesyonelliğinizi kanıtlar.

2. Çok Soru Cevaplayın

soru cevaplamaHer bir tedavi için en az 5 soruyu cevaplamaya odaklanın. Soru-Cevap için güncellik ve devam eden katılım önemlidir, bu nedenle en fazla faydayı elde etmek için rutin olarak iş listenize almanızda fayda vardır.

Bu, profilinizin görünürlüğünü artırmanıza yardımcı olacaktır. Yüzlerce başka doktor sorulara yanıt vermiş olsa bile, siz bu soruları yanıtlamazsanız, profil görünümünüz azalacaktır.

3. Soruları Cevaplarken Yazılı İletişime Dikkat Edin

soru cevapPotansiyel hastanın gerçekten sorusuna cevap aradığını unutmayın. Burada hemen her soruya verdiğiniz otomatik kopyala yapıştır cevaplar, hastalarla kurabileceğiniz bağı zedeler.

Etkili bir iletişim için eğitici olun. Hastalar güvenilir bilgi arayışındadırlar ve bu da sizin açınızdan uzmanlığınızı sergileme şansınızdır.

Cevaplarınızı tıbbi tavsiye olarak değil, fikir olarak sunmaya dikkat edin. Bunun gibi ifadeler bu ayrımı netleştirebilir.

"Bence…"

“Geçmiş deneyimlerimde…”

“Başladığım benzer durumlarda…”

“Daha önce gördüğüm vakalara dayanarak…”

Geçmiş sorulara göz atmak ve yanıtlamak için yönetim panelinize giriş yapabilirsiniz. 


Yayınlanma tarihi: 10/11/2021

-

Son Güncellenme: 07/04/2022

Başa Dön