Güzelliğe Değer Katanlar Ödül Töreni 21 Haziran Oligark Kuruçeşme'de


Emel Gerdaneri tarafından yazılmış, Dr. Ufuk Alatekin tarafından tıbbi olarak onaylanmıştır.

Güzelliğe Değer Katanlar Ödül Töreni 21 Haziran Oligark Kuruçeşme'de 

Medikal Estetik Hekimi Dr. Ufuk Alatekin’in Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Dr. Ufuk Alatekin Akademi, geleneksel olarak her yıl yapılması planlanan yeni bir etkinliğe imza atıyor.

Dr. Ufuk Alatekin

21 Haziran 2021 gecesi Oligark Kuruçeşme’de yapılacak olan Güzelliğe Değer Katanlar Ödül Töreni davetiye metni ise şöyle:

Hayatlarımıza güzellik katanların çabalarını taçlandıracağımız, her yıl geleneksel olarak tekrarlanacak olan Güzelliğe Değer Katanlar Ödül Töreni’nde siz değerli konuklarımızı da aramızda görmeyi umuyoruz. 

Bizler Dr. Ufuk Alatekin Akademi olarak yaşama doğaya canlıya modaya sanata spora ve bilime güzellik katan tüm paydaşların çabalarını duyurmak onları gururlandırmak ve gelecekteki çalışmaları için cesaretlendirmek amacıyla ilk ödül törenimizi gerçekleştireceğiz.

Geceden elde edilecek tüm gelirler sığınma evinde kalan kadınların meslek edindirme eğitimlerine aktarılacak olup, hayata ve güzelliğe değer katacağımız vu ödül ve destek gecemize katılmak ve desteklemek için aşağıdaki iletişim bilgileri arayıcılığı ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Güzelliğe Değer Katanlar


Yayınlanma tarihi: 02/06/2021

-

Son Güncellenme: 22/10/2021

Başa Dön