İstanbul KBB-BCC Uzmanları Derneği 12. Kongresi


Emel Gerdaneri tarafından yazılmıştır.

İstanbul KBB-BCC Uzmanları Derneği’nin 15- 17 Ocak 2021 tarihleri arasında 12.’sini gerçekleştireceği kongre bu sene online olarak yapılacak.

Davet Mektubu

Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Bilimin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha çok iyi anlamamızı sağlayan olağanüstü salgın günlerini yaşıyoruz. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de birçok insanımızı ve meslektaşımızı maalesef bu salgın nedeniyle yitirdik. Bu koşullarda bizler hem mesleğimizi icra etmeye devam ediyoruz, hem de bilimsel toplantılarımızı günün koşullarına uygun bir şekilde sanal ortamda gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Ülkemizde Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi bilim dalının ulaştığı yüksek düzeyin daha da ileriye taşınmasında bilgilerin bilimsel bir platformda ve zorunlu olarak sanal ortamda tartışılması ve güncellenmesi için organizasyon komitemiz siz değerli meslektaşlarımızın katkısı ile panel, yuvarlak masa ve bildiri oturumları, konferanslar ve workshopların yer alacağı bir bilimsel program hazırlamaktadır. Bilgisayarlarımızın başında bilgilerimizi paylaşacağız ve güncelleyeceğiz. Öte yandan teknolojinin üst düzeyde uygulandığı bilim dalımızla ilgili endüstri temsilcileri ile sanal standlarında mevcut olan canlı görüşme odalarında bir araya gelebileceğiz ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgileri alabileceğiz.

Yan yana gelebileceğimiz güzel günleri umut ederek, Kulak Burun Boğaz hekimleri ve bilim dalımıza gönül veren tüm dostlarımızı 15 – 17 Ocak 2021 tarihlerinde 12. İstanbul KBB ve BBC Uzmanları Derneği Kongremize bekliyoruz.

En derin saygı ve sevgilerimizle,

İstanbul Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanları Derneği

Yönetim Kurulu Adına Başkan

Prof. Dr. Nazım Korkut

 

Ücretler ve kayıt ayrıntıları için:  http://www.istanbulkbb2021.org/Kayit.aspx

 


 


Yayınlanma tarihi: 11/01/2021

-

Son Güncellenme: 25/02/2021

Başa Dön