Kızlar Toplanın, Bu Estetik Tedavilerle Yeni Yıla Hazırlanıyoruz!


Emel Gerdaneri tarafından yazılmış, Dr. Gökçe Haspolat tarafından tıbbi olarak onaylanmıştır.

Kızlar Toplanın, Bu Estetik Tedavilerle Yeni Yıla Hazırlanıyoruz!

Gelecek yıl biraz daha muhteşem görünmek istiyorsanız, zaman ilerliyor, aman geç kalmayın!

İnce çizgileri yumuşatmak, suratınızı mükemmelleştirmek veya yeni yıla parlak bir ciltle giriş yapmak için hala zamanınız var.

Yeni yıla hazırlık estetik tedavileri için Medikal Estetik Hekimi Dr. Gökçe Haspolat’a söz veriyoruz:
Dr. Gökçe Haspolat medikal estetik whatsapp butonu
“Yeni yıla çok az kaldı ve cildinizle alakalı herhangi bir girişimde bulunmak istiyor, 2022’ye taze bir ciltle merhaba demek istiyorsanız, en doğru zamandayız. Neler yapabiliriz, hemen bakalım:

1. Botox İle Kaş Çatma Çizgilerine Veda Edin

botoxGeçen yılın stresinden sonra biraz bitkin görünmeniz çok doğal. Botox, kaş çatma çizgilerini, kaz ayaklarını ve kaş düşüklüğünü düzeltmek için mükemmel bir alternatiftir.

Kalıcılığı dört aya kadar sürer, 1 hafta içinde sonuçları görülmeye başlar.

2. Dolgun Dudaklarınızla Yeni Yıla Merhaba Deyin

dudak dolgusuPürüzsüz, yumuşak ve dolgun dudaklar…

Dudak dolgusu, dudak hacminde uzun süreli, doğal görünümlü bir artış sağlamak ve dikey dudak çizgilerini en aza indirmek için özel olarak formüle edilmiş jel dolgu maddesidir.

Sadece 30 dakikalık bir randevuyla 1 yıldan uzun süre daha dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz ve rujunuz da muhteşem bir şekilde durur.

Hemen anında etkisini görürsünüz ama hafif morarma olma ihtimaline karşı, yılbaşı gecesinden en az 2 hafta evvel randevunuzu almanızı öneririm.

3. Profesyonel Cilt Bakımı İle Cildinizi Neşeli ve Parlak Hale Getirin

cilt bakımıPigment, cilt lekesi düzensizliklerini en aza indirmek ve genel cilt tonunuzu aydınlatmak için profesyonel cilt bakımını öneriyorum.

4. Tek Gerginliğiniz Yüzünüz Olsun

6D star askısı6D Star askısı, en favori ameliyatsız cilt germe uygulamalarım arasında. Bu iplerle kaşınızı kaldırabilir, nazolabial oluklarınızı düzleştirebilir, yüzünüzdeki genel sarkma sorununu çözümleyebiliriz.

Son derece etkili ve anında sonuç alabileceğiniz bir teknik. Bunu da yine yeni yıldan en az 2-3 hafta önce planlamanızı öneriyorum.

5. Azalanı Çoğaltın

dermal dolgularDermal dolgu enjeksiyonları, anında verdiği etki, hızlı ve kolay olması sebebiyle en popüler uygulamalarımız arasında yer alıyor.

Tedavi alanına ve kullanılan hyaluronik asit bazlı dermal dolgu maddelerinin türüne bağlı olarak, gülme çizgilerini ortadan kaldırabilir veya yüzün ihtiyaç duyduğu yere hacim kazandırabiliriz.

Tedaviden sonraki birkaç gün içinde en iyi sonuçları görürsünüz. Yeni yıla iki hafta kala dermal dolgu maddeleri için randevu almanızı öneririm. Bu aynı zamanda herhangi bir olası morarma veya şişliğin iyileşmesi için zaman verecektir.

Dolgularınızın ne kadar kalıcı olacağı kullanılan dolgu tipine bağlıdır ama ortalama 9 ila 24 ay sürebilir.
 


Yayınlanma tarihi: 23/11/2021

-

Son Güncellenme: 23/11/2021

Başa Dön