İzmir'de En Popüler 14 Saç Ekimi Merkezi ve Saç Ekimi Fiyatları 2023

Saç Ekimi

Bahar Özbal tarafından yazılmıştır.

İzmir'de En Popüler 14 Saç Ekimi Merkezi ve Saç Ekimi Fiyatları 2023

İzmir'de saç ekimi yaptırmadan önce bu yazımızı mutlaka okumanızı öneririz. 

İzmir'de saç ekimi merkezlerini, kullanılan teknikleri ve en güncel saç ekimi fiyatlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. 

1. İzmir'de Saç Ekimi Fiyatları 
2. İzmir'de Saç Ekimi Merkezleri ve Saç Ekimi Uygulayan Klinikler

1. İzmir'de Saç Ekimi Fiyatları 

izmir view
Öncelikli olarak İzmir saç ekimi fiyatları kişinin saç ekimi ameliyatı ile kaç adet greft transferi yapılacağı, transfer yapılacak bölgenin genişliği gibi kişisel muayene sonucuna bağlı olarak kişiye özel ücretlendirilir. 

Kişisel fiyatlandırmaya ek bu alandaki en büyük pay, özel klinik-hastane, saç ekimi yapacak doktor unvanı ve klinik-hastanenin lokasyonu yani bulunduğu ilçeye aittir.

İzmir’de saç ekimi yapan klinik ve saç ekimi merkezlerinin büyük çoğunluğu Alsancak bölgesinde toplanır. Bu durum fiyatlandırmaya etki eder.

İzmir saç ekimi fiyatları pek çok kritere bağlı olarak geniş ücretlendirme yelpazesi aralığında yapılır. 2023'de İzmir’de saç ekimi ortalama 17.000 TL ile 30.000 TL fiyat aralığında gerçekleştirilir.Ayrıca tekniğe göre de fiyatlar değişkenlik gösterir.

hair transplant izmir
İzmir'de 2023'de FUT saç ekimi İzmir fiyatları 17.000 TL- 30.000 TL aralığında yapılır. Eski bir teknik olduğu için FUT tekniği ile saç ekimi İzmir’de çok fazla tercih edilmemektedir.

FUE saç ekimi İzmir’de en çok tercih edilen tekniklerden biridir. Fiyatları 2023 itibariyle 17.000 TL- 30.000 TL aralığında gerçekleştirilir.

DHI saç ekimi İzmir fiyatları ise 2023'de 17.000 TL - 25.000 TL aralığındadır. Bu teknik İzmir’de sınırlı sayıda saç ekimi merkezinde uygulanmaktadır. 

2. İzmir'de Saç Ekimi Merkezleri ve Saç Ekimi Uygulayan Klinikler

1. Clinic Hair Saç Ekim Merkezi

ClinichairClinic Hair İzmir Bayraklı'da konumlanan saç ekimi merkezlerinden birisi. FUE yöntemi ile traşsız saç ekimi yapan merkezlerdendir.

Saç ekimi konusunda en çok dikkat edilen şeylerin başında hijyen geldiği için hastane ortamında bu ameliyatın yapılması önemlidir. Clinic Hair'da fiyatlar ise 2023 itibariyle 25.000 TL ile 43.000 TL aralığında ücretlendiriliyor. Clinichair whatsapp butonu

2. Dr. Sibel Ulusan / Medicalhair

Dr. Sibel UlusanDr. Sibel Ulusan'a ait olan MedicalHair, saç ekimi uygulamaları alanında İzmir'de hizmet veren kliniklerdendir. Kişiye özel saç ekimi planı için saç dökülmesi yaşayan kişinin saçları ileri teknoloji ekipmanlar ile öncelikli olarak analiz edilir.

Saçların anatomik yapısı, saç dökülme patternleri ve kan tahlilleri yapılarak kişinin detaylı hikayesine ulaşılır.Dr. Sibel Ulusan whatsapp butonu
Doktor ve ekibi kişiye özel çeşitli ilaçlar, PRP paketi, lazer tedavisi, losyon takviyeli bir plan hazırlar ve hastanın sürecini yakından takip eder. 

İyileşme sürecinde doktorun takibinin ne denli önemli olduğunu belirten ve bu konuda kliniğinden ve doktorundan çok memnun olduğunu Yeniben'e anlatan hastamızın hasta yorumunu sizler için paylaşıyoruz:

Sibel Hanım İzmir'de olduğu için çok şanslıyız

Sibel Ulusan deneyim

3. Ekol Hastanesi

Ekol Hastanesi Saç Ekimi Kliniği, İzmir Çiğli2de hizmet veriyor. Ağrısız steril saç ekimi mottosundan hareketle yola çıkan Ekol Saç Ekim Kliniği ömür boyu garanti veriyor.
Ekol
Bugüne kadar dünyanın 56 farklı ülkesinden 70.000’den fazla insana saç ekimi tecrübesi olan Ekol Saç Ekimi Kliniği, FUE, Comfort FUE, bıyık, kaş, sakal ve tıraşsız saç ekimi tedavileri yapıyor. 

4. Clinic Baytekin

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Çağhan Baytekin sadece saç ekimi değil, total saç sorunlarına de hizmet veriyor.

İzmir Alsancak bölgesinde bulunan kliniğinde kadın saç ekimi, erkek saç ekimi, saç dökülme sorunları, micro FUE, FUT saç ekimi, sakal ve kaş ekimi uygulamaları bulunuyor.
Caghan Baytekin
Mikrocerrahi eğitimi amacı ile ESI European Surgical Ins.Norderstedt-Germany) ve Şişli Etfal Hastanesi’nde başlangıç ve ileri düzey kurslara katılan Dr. Baytekin bir mikro cerrahi uygulaması olan saç ekimini uzmanlığı dahilinde başarı ile gerçekleştiriyor.

5. Novar Poliklinik

Novar Poliklinik Güven, Kalite ve Hijyen mottosuyla, İzmir’in Konak ilçesinde 5 farklı noktada hizmet veriyor.

Saç ekiminde son teknoloji FUE-DHI tekniklerini kullanan Novar, aynı zamanda sakal ekimi üzerinde de tedavi yapıyor.
NovarBünyesinde bulunan uzman doktorların gözetiminde yapılan saç ve sakal ekimi, tedavi gören her hastaya yapılan özel saç analizi sonrası belirlenen greft sayısına uygun şekilde gerçekleştiriliyor.

6. Ento Saç Ekim Merkezi

2001 yılından beri İzmir'de faaliyet gösteren plastik cerrahi, medikal estetik ve saç ekimi alanında hizmet vermektedir. Uzman kadroya ve gelişmiş teknolojiye sahip cihazlara hastalarını tedavi etmektedir. 

Kişiden kişiye farklılık göstermesiyle birlikte 2000 ile 5000 greft arasında saç ekimi yapılmaktadır. 
Ento Saç Ekim Merkezi

7. Ata Sağlık Hastanesi

Önce sağlık misyonuyla yola çıkan Ata Sağlık Hastanesi, İzmir Bornova’da bulunan yerleşkesinde saç ekimi uygulaması yapıyor.

Kişiye özel saç ekimini benimseyen Ata Sağlık, bugüne kadar 1000’den fazla insana saç ekimi süreçlerinde yardımcı oldu.
AtaDoğal görünüme sahip saçlara kavuşmak isteyen insanlara, sorunlarına yönelik farklı saç ekimi teknikleri ve farklı saç dökülme tedavisi sunan Ata Sağlık, doktor kontrolünde uygulamaları gerçekleştiriyor.


8. Özel Gazi Hastanesi

Özel Gazi Hastanesi İzmir Konak’ta bulunan FUE yöntemi ile saç ekimi yapan merkezlerden. "Özel Gazi Hastanesi Saç Ekimi Merkezi” adı altında kurulan Özel Gazi Hastanesi'ne bağlı merkez 2010 yılından bu yana hizmettedir.

%70 civarı hasta memnuniyet oranıyla merkez, hem yurt içi hem de yurt dışından gelen hastalara hizmet veriyor.

Özel Gazi Hastanesi'nde saç ekimi fiyatları kişisel muayenenin sonunda kişiye özel ücretlendiriliyor.


9. Özel Likya Saç Ekimi Merkezi

Saç ekimi İzmir tavsiyeleri arasında adı sıklıkla geçen Özel Likya Polikliniği İzmir Alsancak mevkinde yer alıyor.

Özel Likya Polikliniği İzmir’de Saç Ekimi yapan Özel Likya Polikliniği FUE yöntemini benimseyen kuruluşlardan. 

10. Naturel Saç Ekim Merkezi 

Naturel Saç Ekim Merkezi'nde saç dökülmesi, saç bakımı, saç ekimi kellik onularında her türlü bilgilendirmeyi alabileceğiniz merkezde güzel, sağlıklı ve bakımlı saçlara kavuşmanız mümküm.

WhatssApp aracılığı ile saçlarınızın farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını paylaştığınızda uzman doktorlardan gerekli yanıtları kolayca alabiliyorsunuz.  

Naturel Saç Ekim Merkezi FUE tekniğinin yanı sıra DHI saç ekimi tekniği de uygulanabiliyor. Fotoğrafınızı paylaştığınızda uygun yöntem ve fiyat konusunda size destek verebiliyorlar. 

Saç ekimi ameliyatının “Plastik Cerrah ve Sağlık Ekipleri”nce anlaşmalı hastanelerde gerçekleştiren Naturel Saç Ekim Merkezi'nde FUE tekniği için 2023'de ortalama 15.000 TL-20.000 TL, DHI tekniği için de 15.000 TL’den başlayan fiyatlarla kişiye özel yapılan muayene sonucu belirleniyor.

11. Rota Saç Ekim Merkezi 

Rota Saç Ekim Merkezi, hem uluslararası hem de ulusal saç ekimi yapan merkezlerden bir tanesi.

İzmir dışında İstanbul ve Antalya’da da zincir kliniği bulunan Rotalife, bilinen adıyla Rota Saç Ekim Merkezi hem FUT hem de FUE tekniği ile ekim yapabilen kurumlardan.

Merkezde çoğunlukla FUE tekniği ile saç ekimi tercih ediliyor. Bu da traşsız saç ekimi ameliyatı yapılabilmesi anlamına geliyor.

12. Deniz Saç Ekimi

Deniz Saç Ekimi 2000’li yıllardan günümüze Deniz TIP Merkezi bünyesinde İzmir’de FUT ve FUE saç ekimi tekniği ile saç ekimi yapan merkezlerden.

İstanbul’da da şubesi bulunan Deniz Saç Ekimi, Karşıyaka’da konumlanıyor. Saç Ekimi İzmir yorumlarında memnuniyet oranı %60’lara varan klinik, tercih edilen isimlerden.

13. Shora Saç Ekim Merkezi

Hem yurt içi hem de yurt dışından gelen hastalara hizmet veren Shora Saç Ekimi Merkezi İzmir’dedir.  Fiyatları kişisel muayenenin sonunda kişiye özel ücretlendiriliyor. 

Shora Saç Ekimi Merkezi İzmir Hatay’da yer alır ve İzmir’de FUE yöntemi ile saç ekimi yapan adreslerdendir.

14. Medical Park Saç Ekim Merkezi 

Medical Park Saç Ekim Merkezi İzmir, FUE yöntemi ile hem kadın hem de erkek saç dökülmesi sorunu olan herkese hizmet veriyor. İzmir Karşıyaka’da saç ekimi yapan bir diğer adrestir.

Medical Park Saç Ekim Merkezi de en yaygın uygulanan yöntemleri kullanır.

FUE yönteminde saç kökleri başın arkasından alınarak ya da diğer bir yöntem olan FUE yöntemiyle bir doku şeridinden alınarak bu işlem uygulanır.


Yayınlanma tarihi: 06/06/2018

-

Son Güncellenme: 30/11/2023

Başa Dön