İstanbul'da En Popüler 10 Saç Ekimi Merkezi ve Saç Ekimi Fiyatları 2021

Saç Ekimi

Bahar Özbal tarafından yazılmıştır.


İstanbul'da En Popüler Saç Ekimi Merkezleri ve Saç Ekimi Fiyatları 2021

İstanbul’da saç ekimi yaptırabileceğiniz klinikleri ve bu kliniklerin saç ekimi fiyatlarını aşağıda sizin için derledik: 

 1. İstanbul’da Saç Ekimi Fiyatları 
 2. İstanbul'da Saç Ekimi Merkezleri ve Saç Ekimi Uygulayan Klinikler

1. İstanbul’da Saç Ekimi Fiyatları 

İstanbul saç ekimi fiyatları pek çok kritere bağlı olarak geniş ücretlendirme yelpazesi aralığında yapılır. Saç ekimi İstanbul fiyatları özel klinik ya da hastane oluşuna, saç ekimi yapacak doktor ünvanına ve klinik ya da hastanenin lokasyonuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.İstanbul’da saç ekimi fiyatları en yüksek semtler sıralamasında ilk sırada Nişantaşı gelir. Ardından Etiler-Levent, Bağdat Caddesi (Bostancı-Kadıköy arası) ve Bakırköy ilçesine bağlı klinikler gelir.

Bu yüzden de fiyatlar geniş bir yelpazede, ortalama 6.000 TL ile 30.000 TL fiyat aralığında gerçekleştirilir.

2. İstanbul'da Saç Ekimi Merkezleri ve Saç Ekimi Uygulayan Klinikler:

 •    Hermest Saç Ekim Merkezi
 •    Emphair Saç Ekim Merkezi 
 •    ClinicExpert   
 •    Gold City Hair
 •    Neopital Saç Ekimi Merkezi    
 •    Asmed Hair Center
 •    Transmed Klinik
 •    Esteworld Saç Ekim Merkezi
 •    Aestimed Saç Ekim Merkezi
 •    Doctor's Clinic-Dr. Ufuk Alatekin

1. Hermest Saç Ekimi Merkezi

Hermest Saç Ekim Merkezibaşarıları ile uluslararası arenada Türkiye’yi temsil eden saç ekimi merkezlerimizdendir.  Türkiye’nin en önde gelen özel ekibi uluslararası JCI sertifikası dahil birçok sertifikaya sahiptir.

Saç ekimlerinde en iyi sonuçların elde edilebilmesi için maksimum greft sayısı kullanılarak, her hastanın yüz yapısına uygun şekilde alın çizgisi tasarımı yapılması gerekir. Bunu sağlayabilmek için saç ekimi yönteminde kişiye özgü saç ekim planlaması yapılması gerekir.

2021 saç ekimi fiyatları 7000 TL ile 15000 TL arasında değişmektedir. Hermest Saç Ekimi Merkezi'nde saç ekimi yaptırmış bir hastanın yorumunu merak ediyorsanız, işte sizinle paylaşıyoruz: "İddia Ediyorum Daha İyi Saç Ekimi Sonucu Yok"


Hermest saç ekimi wp butonu

Saç ekimi planlaması yapılırken 10 çeşit yöntemden en uygun olanı tercih edilmektedir. Saç ekim uzmanlarının her birinde en az 10 yıllık tecrübe ve uluslararası saç ekim uzmanı sertifikası bulunmaktadır.

2. Emphair Saç Ekim Merkezi

Emphair Saç Ekim Merkezi 12 yıllık deneyimi ile İstanbul, Ankara ve Amsterdam’da sizlere kaybettiğiniz saçlarınızı kazandırmakta ve destek tedavileri ile var olan saçlarınızı güçlendirmektedir. İhtiyacınız olan FUE ve DHI teknikleri safir uçlu ve traşsız seçenekleri ile yapılmaktadır. 

Emphair Saç Ekim Merkezi'nde saç ekimi yaptıran bir hastanın yorumunda saç ekimi aşamalarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz: "Saç ekimi sürecinin her aşaması çok iyiydi"


Bu klinikte, 7.000 TL ile 10.000 TL arasında değişen fiyatlarda saç ekimi yapılabilmektedir. Ulaşmak ve saç ekimi yolculuğuna çıkmak için: 

Emphair whatsapp butonu

Saç ekimi işleminde herkesin çekindiği lokal anestezi ise iğne kullanılmadan yapılmaktadır ve bu sayede konforu sonuna kadar yaşatmaktadır.


3. ClinicExpert

Clinic Expert Ekibi

ClinicExpert 10 yılı aşkın süredir saç ekimi, medikal estetik, cerrahi estetik, diş estetiği, obezite cerrahisi alanlarında hizmet vermektedir. Konularında uzman kadroya sahip olan ClinicExpert, hastalarına yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir. 

ClinicExpert ile saç ekimi deneyimi yaşamak için:

Clinic Expert whatsapp butonu

ClinicExpert, Türkiye'nin yanı sıra Orta Doğu ve Avrupa ülkelerinden de birçok hastaya hizmet vermektedir. Hastalarının beklentilerini, konforunu ve güvenliğini ön planda tutan hizmet politikasına sahiptir. Saç ekimi fiyatları ise 7.000 TL ile 9.000TL arasında değişmektedir. 


ClinicExpert ile ile ilgili daha yakından bilgi almak için saç ekimi yaptırmış bir hastanın yorumunu ve düşüncelerini inceleyebilirsiniz: "DHI tekniği ile saç ekimi deneyimim"


4. Gold City Hair 

gold city hair

Gold City Hair  dünya geneline de hizmet veren bir kliniktir.  Son teknolojik cihazları bünyesine alarak saç ekimi ve medikal estetik alanında en iyi hekimlerle fark yaratmaya devam etmektedir.

Uluslararası saç cerrahi derneği tarafından kabul gören teknik ve yöntemleri, son teknolojik cihazlarla birlikte uygulayan Gold City Hair iddiasını saç ekiminde de majör hale getirmiştir. İletişim için: 

Gold City Hair whatsapp butonu

Bünyesinde var olan laboratuvarlarında ar-ge çalışmalarını yaptığı tedavi yöntemlerini, teknolojik cihazlarla cilt yapısını analiz ettikten sonra uluslararası standartlara ulaştırmıştır.


5. Neopital Saç Ekimi Merkezi

Neopital Saç Ekimi Merkezi en güncel teknikleri kullanarak kişiye özel tasarım ve programlama ile en yoğun ve doğal görünümlü saç ekimi sonucunu hedeflemektedir.

Deneyimli ekibi ve ünlü plastik cerrahları ile hastane ortamında, Safir FUE, DHI, Perkutan Slit gibi teknikleri kullanarak saç ekimi hizmeti vermektedir. Ayrıca klinikte kaş ekimi, sakal ekimi, tıraşsız saç ekimi, kadınlarda saç ekimi işlemleri de yapılmaktadır. Neopital Saç Ekimi Merkezi saç ekimi fiyatları ise 6.000-12.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Saç ekimi konusunda hızlı iletişim için :

Neopital whatsapp butonu


Covid-19 sürecinde ise özellikle yüksek tedbirlerle çalışmaya dikkat eden Neopital Saç Ekimi Merkezi günde yalnızca 1 ya da 2 saç ekimi uygulaması yapmaktadır.


6. Asmed Hair Center 

Asmed Hair Center dünyada en çok tanınmış ve en başarılı saç ekimi doktorlarından biri olan Dr. Koray Erdoğan ve uzman ekibi hem yurtdışı hem de yurt içinde saç ekimi konusunda hizmet vermektedir. 

Asmed Hair Center'dan randevu aldıktan sonra saç ekimi işlemine uygun olup olmadığınız kontrol edilir ve ortalama 6-7 ay civarında uygulama için sıra gelir.


7. Transmed Klinik

Transmed Klinik 1994 yılından beri İstanbul'da hizmet vermektedir. Dr. Melike Külahçı tarafından saç ve cerrahi hizmetleri sunmak üzere kurulmuştur. Hizmet sunulan hastaların tedavilerini ve yine önemli bir süreç olan tedavi sonrası takiplerini sağlık standartlarını gözeterek yaptıkları için çok sayıda uluslararası hasta tarafından da tercih edilmektedir.

Transmed Tıp Merkezi Medikal Direktörü Dr. Melike Külahçı, saç ekimi yaptıracak kişilerin greft sayısı konusunda araştırma yaptıklarını belirtiyor ama aslında saç ekiminde greft sayısından çok operasyonu yapan hekimin güvenilirliğine önem vermek gerektiğine de dikkat çekiyor. 

Saç ekiminde başarılı doktor Dr. Melike Külahçı tarafından Transmed Klinik'te gerçekleştirilen saç ekimi deneyimini de sizinle paylaşıyoruz:

"Saç Ekimi ihtiyacım için 1 yıl sonunda doğru adresi buldum ve sonuç harika oldu çok memnunum. Yorum sizin". 


8. Esteworld Saç Ekim Merkezi

2004 yılından beri hizmet vermektedir. saç ekimi hizmeti verdikleri hastaların büyük bir çoğunluğu sonuçtan oldukça memnun kaldığı verdikleri yorumlardan belli oluyor. Esteworld'ün İstanbu içinde 3 adet şubesi bulunmaktadır ve bu kliniklerde saç ekiminin yanı sıra farklı bir çok estetik operasyonda yapılmaktadır. Esteworld kadrosu oldukça kalabalıktır, konusunda uzman 20'den fazla doktor bulunmaktadır. Saç ekim operasyonlarını kendi kliniklerinde gerçekleştirmektedir. Klinikte ayrıca ücretsiz saç analizi de yapılmaktadır.


9. Aestimed Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi İstanbul tavsiyeleri arasında %90 civarında memnuniyet oranıyla (Google yorumlarına bakıldığında 2900 kişi 5 üzerinden 4,8 puanlama gerçekleştirmiş) Aestimed Saç Ekimi Merkezi, ortalama düzeydeki fiyat politikası ile de önem taşıyor.

FUE saç ekimi tekniğinin benimsendiği klinikte FUE saç ekimi fiyatları 2021'de İstanbul'da 10.000 TL ile 15.000 TL aralığında ücretlendiriliyor.

İstanbul Avrupa yakası Bakırköy’de konumlanıyor.  


10. Doctors Clinic (Dr. Ufuk Alatekin)

Dr. Ufuk Alatekin

Dr. Ufuk Alatekin kendi kliniğini olan Doctors Clinic'te hizmet vermektedir. Saç ekimi üzerine eğitimini Amerika'da American of Aesthetic Medicine'de almıştır.

Dr. Ufuk Alatekin whatsapp butonu

Klinikte 3 çeşit yöntemle saç ekimi yapılmaktadır. Bunlar; FUE yöntemi, DHI yöntemi ve kök hücre yöntemidir. FUE yöntemi daha fazla kök alınmasında ve bu sayede doğal saçlara kavuşmada imkan sağlar.

DHI yöntemi, işlem kalitesi açısından büyük avantaj sağlar. Süreci biraz daha uzundur, bu nedenle bu yöntemi seçen kişilerin sabırlı olması gerekir. Kök hücre yöntemi ile saç ekiminde ise hastanın kendi kök hücreleri kullanılır. En verimli ve en iyi sonuç bu yöntem ile elde edilir. Bu yöntem ayrıca ağrı ve hızlı iyileşme sağlaması açısından da tercih edilir. Doctors Clinic'te saç ekimi fiyatları 7.000 TL ile 10.000 TL arasında ücretlendirilir. 


Yayınlanma tarihi: 31/05/2018

-

Son Güncellenme: 14/07/2021

Saç Ekimi ile ilgili yazılar