İstanbul'da En Popüler 11 Saç Ekimi Merkezi ve Saç Ekimi Fiyatları 2024

Saç Ekimi

Bahar Özbal tarafından yazılmıştır.

İstanbul'da En Popüler 11 Saç Ekimi Merkezi ve Saç Ekimi Fiyatları 2024

İstanbul’da saç ekimi yaptırabileceğiniz klinikleri ve bu kliniklerin saç ekimi fiyatlarını aşağıda sizin için derledik: 

1. İstanbul’da Saç Ekimi Fiyatları 
2. İstanbul'da Saç Ekimi Merkezleri ve Saç Ekimi Uygulayan Klinikler

1. İstanbul’da Saç Ekimi Fiyatları 

İstanbul saç ekimi fiyatları pek çok kritere bağlı olarak geniş ücretlendirme yelpazesi aralığında yapılır. Saç ekimi İstanbul fiyatları özel klinik ya da hastane oluşuna, saç ekimi yapacak doktor ünvanına ve klinik ya da hastanenin lokasyonuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.İstanbul’da saç ekimi fiyatları en yüksek semtler sıralamasında ilk sırada Nişantaşı gelir. Ardından Etiler-Levent, Bağdat Caddesi (Bostancı-Kadıköy arası) ve Bakırköy ilçesine bağlı klinikler gelir.

Bu yüzden de fiyatlar geniş bir yelpazede, ortalama 20.000 TL ile 100.000 TL fiyat aralığında gerçekleştirilir.
 

2. İstanbul'da Saç Ekimi Merkezleri ve Saç Ekimi Uygulayan Klinikler:

1. Gold City Hair 

gold city hairGold City Hair  dünya geneline de hizmet veren bir kliniktir.  Son teknolojik cihazları bünyesine alarak saç ekimi ve medikal estetik alanında en iyi hekimlerle fark yaratmaya devam etmektedir.

Uluslararası saç cerrahi derneği tarafından kabul gören teknik ve yöntemleri, son teknolojik cihazlarla birlikte uygulayan Gold City Hair iddiasını saç ekiminde de majör hale getirmiştir. İletişim için: 
Gold City Hair

Bünyesinde var olan laboratuvarlarında ar-ge çalışmalarını yaptığı tedavi yöntemlerini, teknolojik cihazlarla cilt yapısını analiz ettikten sonra uluslararası standartlara ulaştırmıştır.


2. Emphair Saç Ekim Merkezi

Emphair Saç Ekim Merkezi 12 yıllık deneyimi ile İstanbul, Ankara ve Amsterdam’da sizlere kaybettiğiniz saçlarınızı kazandırmakta ve destek tedavileri ile var olan saçlarınızı güçlendirmektedir. İhtiyacınız olan FUE ve DHI teknikleri safir uçlu ve traşsız seçenekleri ile yapılmaktadır. 

Emphair Saç Ekim Merkezi'nde saç ekimi yaptıran bir hastanın yorumunda saç ekimi aşamalarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz: "Saç ekimi sürecinin her aşaması çok iyiydi"

Bu klinikte, 20.000 TL ile 100.000 TL arasında değişen fiyatlarda saç ekimi yapılabilmektedir. Ulaşmak ve saç ekimi yolculuğuna çıkmak için: 

Saç ekimi işleminde herkesin çekindiği lokal anestezi ise iğne kullanılmadan yapılmaktadır ve bu sayede konforu sonuna kadar yaşatmaktadır.

 

3. Esteinnova Saç Ekim Merkezi

Esteinnova Saç Ekim Merkeziİstanbul Ataşehir’de hizmet veren, Esteinnova Saç Ekimi Merkezi 13 yıldır mutlu hasta mottosuyla saç ekimi hizmeti veriyor.

Safir FUE, DHI ve kök hücreli saç ekimi gibi farklı saç ekimi teknikleri ve ayrıca sakal ekimi de yapa Esteinnova kişiye özel yaptığı planlama ve hasta memnuniyeti konusuna önem veriyor. 

Saç ekimi sonrasında 7/24 canlı danışma ve görüşme hizmet sağlayan Esteinnova’ın 13 yıldır 3000’in üzerinde farklı profillerde ve tekniklerde saç ekimi tedavisi gerçekleştirmiştir.
Esteinnova
En popüler tedavi olan Safir FUE saç ekimi başta olmak farklı ekim teknikleriyle de öe çıkan Esteinnova, saç ekimi sorası hasta takip sürecine verdiği önem sayesinde, 1 yıl boyunca saç ekimi hastasını yalnız bırakmıyor.

 

4. Dr. Kinyas Düşünmez

Dr. Kinyas
Kinyas Saç Ekimi Merkezi Dr. Kinyas Düşünmez önderliğinde son teknoloji teknikleri kullanarak saç ekimi yapan bir saç ekimi merkezidir.

2013 yılından bu yana DHI Kalem tekniğiyle, dünyanın dötrt bir yanından gelen ziyaretçilerine saç ekimi uygulaması yapıyor.
Kinyas Dusunmez, MD
Bugüne kadar 6000’den fazla saç ekimi uygulaması yapmış olan Kinyas Saç Ekimi Merkezi ayrıca yapılan saç ekimini ömür boyu garanti ediyor.

Göztepe Kadıköy’de bulunan Kinyas Saç Ekimi Kliniği’nin mottosu ise “Saç Tasarımı ve Doğru tekniği kullanarak kişiye özgü saç ekimi” dir.

 

5. ClinicExpert

Clinic Expert EkibiClinicExpert 10 yılı aşkın süredir saç ekimi, medikal estetik, cerrahi estetik, diş estetiği, obezite cerrahisi alanlarında hizmet vermektedir. Konularında uzman kadroya sahip olan ClinicExpert, hastalarına yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir. 

ClinicExpert, Türkiye'nin yanı sıra Orta Doğu ve Avrupa ülkelerinden de birçok hastaya hizmet vermektedir. Hastalarının beklentilerini, konforunu ve güvenliğini ön planda tutan hizmet politikasına sahiptir. Saç ekimi fiyatları ise 20.000 TL ile 100.000TL arasında değişmektedir. 

ClinicExpert ile ilgili daha yakından bilgi almak için saç ekimi yaptırmış bir hastanın yorumunu ve düşüncelerini inceleyebilirsiniz: "DHI tekniği ile saç ekimi deneyimim"


6. Dr. Nedim Budakoğlu

Dr.Nedim BudakoğluAkdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu Dr. Nedim Budakoğlu medikal estetik uzmanıdır.

İstanbul başta olmak üzere; Antalya, Londra ve Frankfurt'ta medikal estetik ve saç ekimi konusunda hastalarına üst düzeyde bir tedavi sunmaktadır.


7. Serkan Aygın Saç Ekim Kliniği

serkan aygınUzm. Dr. Serkan Aygın kendi adını taşıyan klinikte görev yapmaktadır. Hem yurt içi hem de yurt dışında tanınırlığı olan doktor, Dermatoloji uzmanıdır. Uluslararası Dermatoloji Derneği'nin de aktif üyesi olan Aygın'ın kliniğinde 20 yıldan fazla süredir saç ekim hizmeti verilmektedir.

Saç ekimi için gelen danışanlar doktor tarafından muayene edilir ve hastaya en uygun saç ekim yöntemi belirlenerek işlemlere başlanır. Serkan Aygın Saç Ekim Kliniği'nde en sık kullanılan üç yötem ise FUE, Safir FUE ve DHI yöntemleridir.

Serkan Aygın Saç Ekim Kliniği fiyatları ortalama 10.000 TL ile 15.000 TL arasındadır.


8. Hermest Saç Ekimi Merkezi

Hermest Saç Ekim Merkezibaşarıları ile uluslararası arenada Türkiye’yi temsil eden saç ekimi merkezlerimizdendir.  Türkiye’nin en önde gelen özel ekibi uluslararası JCI sertifikası dahil birçok sertifikaya sahiptir.

Saç ekimlerinde en iyi sonuçların elde edilebilmesi için maksimum greft sayısı kullanılarak, her hastanın yüz yapısına uygun şekilde alın çizgisi tasarımı yapılması gerekir. Bunu sağlayabilmek için saç ekimi yönteminde kişiye özgü saç ekim planlaması yapılması gerekir.

2024 saç ekimi fiyatları 20.000 TL ile 100.000 TL arasında değişmektedir. Hermest Saç Ekimi Merkezi'nde saç ekimi yaptırmış bir hastanın yorumunu merak ediyorsanız, işte sizinle paylaşıyoruz: "İddia Ediyorum Daha İyi Saç Ekimi Sonucu Yok"

Saç ekimi planlaması yapılırken 10 çeşit yöntemden en uygun olanı tercih edilmektedir. Saç ekim uzmanlarının her birinde en az 10 yıllık tecrübe ve uluslararası saç ekim uzmanı sertifikası bulunmaktadır.


9. Asmed Hair Center 

asmed hair clinicAsmed Hair Center dünyada en çok tanınmış ve en başarılı saç ekimi doktorlarından biri olan Dr. Koray Erdoğan ve uzman ekibi hem yurtdışı hem de yurt içinde saç ekimi konusunda hizmet vermektedir. 

Asmed Hair Center'dan randevu aldıktan sonra saç ekimi işlemine uygun olup olmadığınız kontrol edilir ve ortalama 6-7 ay civarında uygulama için sıra gelir.

10. Transmed Klinik

transmed clinicTransmed Klinik 1994 yılından beri İstanbul'da hizmet vermektedir. Dr. Melike Külahçı tarafından saç ve cerrahi hizmetleri sunmak üzere kurulmuştur. Hizmet sunulan hastaların tedavilerini ve yine önemli bir süreç olan tedavi sonrası takiplerini sağlık standartlarını gözeterek yaptıkları için çok sayıda uluslararası hasta tarafından da tercih edilmektedir.

Transmed Tıp Merkezi Medikal Direktörü Dr. Melike Külahçı, saç ekimi yaptıracak kişilerin greft sayısı konusunda araştırma yaptıklarını belirtiyor ama aslında saç ekiminde greft sayısından çok operasyonu yapan hekimin güvenilirliğine önem vermek gerektiğine de dikkat çekiyor. 

Saç ekiminde başarılı doktor Dr. Melike Külahçı tarafından Transmed Klinik'te gerçekleştirilen saç ekimi deneyimini de sizinle paylaşıyoruz:

"Saç Ekimi ihtiyacım için 1 yıl sonunda doğru adresi buldum ve sonuç harika oldu çok memnunum. Yorum sizin".

11. İstanbul Vita Klinik

İstanbul Vita Klinikİstanbul Vita Klinik, müşteri memnuniyeti ve müşterilerinin en iyi sonucu almaları için kişiye özel planlama ile saç ekimini gerçekleşiyor.

Ekim yapıldıktan sonraki 1 yıl boyunca gelişmeleri takip edip, ömür boyu garanti veriyor. Saç ekimi profesyonel doktorlar ve uzman bir ekip ile gerçekleşir.

Saç ekimi sonrası doğal görüntüyü garanti ederler. İstanbul Vita Klinik saç ekiminde safir perkütan tekniğini kullanır. 

Bıyık Ekimi
Sakal Ekimi
PRP
Kaş Ekimi 
​​​
Saç Dökülme Tedavisi


Yayınlanma tarihi: 31/05/2018

-

Son Güncellenme: 24/01/2024

Başa Dön