Hastane Türü
Şehir

İstanbul'da En Popüler 12 Saç Ekimi Merkezi ve Saç Ekimi Fiyatları

Son güncelleme: 25 Şubat 2020

Yazımızda İstanbul'da saç ekimi fiyatları ve klinikleriyle ilgili bilgileri bulabilirsiniz. 

İstanbul, saç ekimi fiyatlarının en yüksek ücretlerle gerçekleştirildiği ildir. İstanbul’da saç ekimi 2019'da ortalama 5.600 TL ile 26.000 TL fiyat aralığında gerçekleştirilir.

İstanbul saç ekimi fiyatları pek çok kritere bağlı olarak geniş ücretlendirme yelpazesi aralığında yapılır.

Kişisel fiyatlandırmaya ek bu alandaki en büyük pay, özel klinik-hastane, saç ekimi yapacak doktor ünvanı ve klinik-hastanenin lokasyonu yani bulunduğu ilçeye aittir. İstanbul’da Saç Ekimi fiyatları en yüksek semtler sıralamasında ilk sırada Nişantaşı vardı.

Ardından Etiler-Levent, Bağdat Caddesi (Bostancı-Kadıköy arası) ve Bakırköy ilçesine bağlı kurum ve kuruluşlar gelir.

İstanbul'da Saç Ekimi Merkezleri ve Saç Ekimi Yapan Hastaneler

1. Transmed Klinik

Transmed Klinik 1994 yılından beri İstanbul'da hizmet vermektedir. Dr. Melike Külahçı tarafından saç ve cerrahi hizmetleri sunmak üzere kurulmuştur. Hizmet sunulan hastaların tedavilerini ve yine önemli bir süreç olan tedavi sonrası takiplerini sağlık standartlarını gözeterek yaptıkları için çok sayıda uluslararası hasta tarafından da tercih edilmektedir.

Transmed Klinik

Transmed Tıp Merkezi Medikal Direktörü Dr. Melike Külahçı , saç ekimi yaptıracak kişilerin greft sayısı konusunda araştırma yaptıklarını belirtiyor ama aslında saç ekiminde greft sayısından çok operasyonu yapan hekimin güvenilirliğine önem vermek gerektiğine de dikkat çekiyor. 

Saç ekiminde başarılı doktor Dr. Melike Külahçı tarafından Transmed Klinik'te gerçekleştirilen saç ekimi deneyimini de sizinle paylaşıyoruz:


Saç Ekimi ihtiyacım için 1 yıl sonunda doğru adresi buldum ve sonuç harika oldu çok memnunum. Yorum sizin. 
 


2. Asmed Hair Center 

Asmed Hair Center dünyada en çok tanınmış ve en başarılı saç ekimi doktorlarından biri olan Dr. Koray Erdoğan ve uzman ekibi hem yurt dışı hem de yurt içinde saç ekimi konusunda hizmet vermektedir. Asmed Hair Center'dan randevu aldıktan sonra saç ekimi işlemine uygun olup olmadığınız kontrol edilir ve  ortalama 6-7 ay civarında uygulama için sıra gelir.


Asmed Hair Center Dr. Koray Erdoğan


3. İstanbul Hair Center

İstanbul Hair Center uzman kadrosu ile hem Türkiye hem de yurt dışından saç ekimi turizmi ile gelen kişilere hizmet vermektedir.

Sonuçları açısından %70 memnuniyet oranına sahiptir. İstanbul Hair Center Saç Ekimi Merkezi, saç ekimi fiyatları ile İstanbul ortalamasının üzerindedir. Saç ekimi ve estetik uygulamalarını deneyimlemiş 2981 reel kişinin katıldığı oylamada klinik her bir deneyim sahibinden 5 tam puan almış.

Saç Ekimi sonuçlarıyla %85’lere varan yüksek memnuniyet oranına sahip klinikte saç ekimi fiyatları 2019 itibariyle 9.000 TL ile 15.000 TL aralığında FUE saç ekimi tekniği ile gerçekleştiriliyor.4. Cosmedica Saç Ekim Merkezi

Cosmedica Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi Merkezi saç ekimi merkezleri İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde konumlanıyor.

Levent Acar Saç Ekimi İstanbul
Dr. Levant Acar

Dr. Levent Acar önderliğinde hizmet veren Cosmedica Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi Merkezi, hem Türkiye hem de yurt dışından saç ekimi turizmi ile gelen kişilere hizmet veriyor.

Saç ekimi yaptıranların memnuniyet oranı %80. FUE tekniği ile saç ekimi yapılan klinikte İstanbul saç ekimi 2019 fiyatları 14.000TL'ye kadar gerçekleştiriliyor.


5. Aestimed Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi İstanbul tavsiyeleri arasında %90 civarında memnuniyet oranıyla (2900 kişi 5 üzerinden 4,8 puanlama gerçekleştirmiş) Aestimed Saç Ekimi Merkezi, ortalama düzeydeki fiyat politikası ile de önem taşıyor.

FUE saç ekimi tekniğinin benimsendiği klinikte FUE saç ekimi fiyatları 2019'da İstanbul'da 7.500 TL ile 10.000 TL aralığında ücretlendiriliyor.

Aestimed Saç Ekim Merkezi İstanbul Avrupa yakası Bakırköy’de konumlanıyor.


6. Boğaziçi Saç Ekim Merkezi

Boğaziçi Saç Ekimi Merkezi İstanbul'da en çok önerilen kliniklerden biri.

Saç Ekimi forumlarında olumlu olduğu oranda olumsuz kullanıcı geri dönüşleriyle Boğaziçi Saç Ekimi Merkezi %50 oranında kullanıcı memnuniyetine sahip.

Boğaziçi Saç Ekim Merkezi saç ekim fiyatları ile İstanbul ortalamasının altında.


7. Dora Hospital

Dora Hospital İstanbul Avrupa yakası Fulya’da yer alan merkezlerden.

Op. Dr. Fatih Dağdelen saç ekimi
Op. Dr. Fatih Dağdelen

Saç ekimi doktorları İstanbul denilince en çok aranan isimlerden Op. Dr. Fatih Dağdelen’in kurucusu olduğu Dora Hospital’da, FUE ve FUT tekniği ile saç ekimi ameliyatları yapılmaktadır.


8. Özel Kadıoğlu Hastanesi 

Saç ekimi merkezi de İstanbul Mecidiyeköy’de yer alıyor.

Op. Dr. Serkan Aygın saç ekimi
Dr. Serkan Aygın

Dr. Serkan Aygın önderliğinde saç ekimi ameliyatının yapıldığı hastanede deneyim yaşayan kişilerin memnuniyet oranı %80 civarında. Özel Kadıoğlu Hastanesi FUE 2019 Saç Ekim fiyatları 2019'da İstanbul 12.000 TL ile 15.000 TL aralığında ücretlendiriliyor.


9. Estenbul Health

Estenbul HealthSaç Ekimi İstanbul 4 Levent’te konumlanan, memnuniyet oranı %100 bir klinik.

Estenbul Health’te Saç Ekimi

Estenbul Health’te Saç Ekimi ve estetik uygulamaları deneyimlemiş 630 reel kişinin katıldığı oylamada klinik her bir deneyim sahibinden 5 tam puan almış.

“TANITICI REKLAM”


Saç Ekim fiyatları ile de memnuniyet oranını yakalayan Estenbul Health’de FUE Saç Ekim fiyatları 2019'da İstanbul 6.600  TL ile 8.500 TL aralığında ücretlendiriliyor.

İstanbul Hair Center Saç Ekimi merkezleri İstanbul Avrupa Yakası Şişli’de konumlanan, memnuniyet oranı %100 bir klinik.


10. İsveç Klinik

İsveç Klinik'de saç ekimi ve estetik uygulamaları oldukça fazla tercih edilmektedir. FUE Saç Ekimi tekniği kullanan İsveç Klinik yurt içinden ve yurtdışından hastalarına hizmet vermektedir.


11. Marmara Saç Ekim Merkezi

Marmara Saç Ekim Merkezi İstanbul Anadolu Yakası Batı Ataşehir’de konumlanıyor.

FUE ve FUT Saç Ekimi yöntemlerinin tercih edildiği Marmara Saç Ekim Merkezi %70 oranından kullanıcı memnuniyetine sahip bir klinik.


12. Acıbadem Saç Ekim Merkezi

Acıbadem  Saç Ekimi Merkezi Acıbadem Taksim Hastanesi bünyesinde Clinicana Esthetic & Hair Transplant Center adıyla hizmet veriyor.

İstanbul saç ekimi fiyatları

Memnuniyet oranının %80’lere vardığı Acıbadem Saç Ekimi Merkezi'nde FUE tekniği ile saç ekimi fiyatları 2019'da 12.000 TL ile 16.000 TL aralığında ücretlendiriliyor.