Ankara'da En Popüler 8 Saç Ekimi Merkezi

Saç Ekimi

Bahar Özbal tarafından yazılmıştır.


Ankara'da En Popüler 8 Saç Ekimi Merkezi

Saç ekimi, cerrahi bir işlem olduğu için her bir klinik ya da özel muayenehane saç ekimi uygulamasını anlaşmalı oldukları hastanelerde hayata geçirir. Bunların arasında en çok önerilen ve yüksek memnuniyet oranına sahip klinikleri sizin için sıraladık.

Saç ekimi Ankara fiyatları saç ekimi yapılacak bölgenin hacmi, ekim yapılacak saç teli, greft sayısı, saç ekimi yöntemi ve elbette kişiden kişiye farklılık gösterir. Her operasyon kişilerin saçlarında muazzam bir fark yaratır.

Donör bölgedeki saçlar, alınan saç kökleri tercih edilen teknikle alıcı bölgeye transfer edilir ve saçların nakledildiği bölgedeki saçlar yaşamlarına bu yeni yerde devam ederler. Tercih edilen hangi klinik olursa olsun, tüm kliniklerin saç ekimi sonrasında da hastaların nasıl yol alamaları gerektiğine dair bakım talimatları bulunuyor. 

İstanbul'da Saç Ekimi Merkezleri için Tıklayın
İzmir'de Saç Ekimi Merkezleri için Tıklayın

Yorum ve önerilerin ışığında Ankara’da saç ekimi yapan en iyi doktor ve klinikleri aşağıdaki listemizde bulabilirsiniz.

Ankara'da Saç Ekimi Fiyatı Al

Ankara'da Saç Ekimi Yapan Merkezler

1. Tripaesthetic Saç Ekim Merkezi
2. Naturel Hair
3. Emphair Clinic

4. Fehmi Armani Kliniği
5. Hairline Clinic
6. Ankara International Saç Ekimi Merkezi
7. Este Science
8. ECM Saç Ekim Merkezi

1. Tripaesthetic Saç Ekim Merkezi

Saç ,saç dökülmesi, saç hastalıkları  ve saç ekimi cerrahisi alanında 2002 yılından beri çalışan tıp doktoru Dr. Muhammet Özgehan tarafından 2014 yılında kurulmuştur.  Yurtdışından 10 binin üzerinde hastaya hizmet vermiştir. Klinikte saç hastalıkları tanı ve tedavisi, micro cerrahi FUE, FUT ve DHİ saç ekimi uygulamaları yapılmaktadır. 


2. Naturel Hair 

Naturel Hair Ankara’da saç ekimi merkezleri listemizin ilk ismidir. İstanbul ve İzmir’de de şubeleri olan klinik, FUE ve FUT tekniklerinin yanı sıra DHI tekniği ile de saç ekimi yapıyor.

DHI tekniği, ekim yapılacak bölgede delik açılmasına gerek olmaksızın ekim yapılmasına olanak tanıyan yenilikçi bir teknoloji.

Diğer teknolojilere oranla DHI teknolojisi saç ekimi Ankara fiyatlarına oranla daha yüksek ücretlerde yapılıyor. Naturel Hair Ankara Saç Ekimi Merkezi, Çankaya’da konumlanıyor.


3. Emphair Clinic

Emphair clinic ekip

Emphair Saç Ekim Merkezi 12 yıllık deneyimi ile İstanbul, Ankara ve Amsterdam’da sizlere kaybettiğiniz saçlarınızı kazandırmakta ve destek tedavileri ile var olan saçlarınızı güçlendirmektedir. İhtiyacınız olan FUE ve DHI teknikleri safir uçlu ve traşsız seçenekleri ile yapılmaktadır.

Saç ekimi işleminde herkesin çekindiği lokal anestezi ise iğne kullanılmadan yapılmaktadır ve bu sayede konforu sonuna kadar yaşarsınız. Ulaşmak ve saç ekimi yolculuğuana çıkmak için: 4. Fehmi Armani Kliniği

Fehmi Armani Kliniği Ankara’da yer alan bir diğer Ankara Saç Ekimi merkezi. Saç ekimi, FUE Tekniği ile saç ekimi, DHI saç ekimi, traşsız saç ekimi, PRP tedavisi ve kadınlar İçin saç ekimi tedavileri uygulayan klinik adını Ankara’da en iyi saç ekimi yapan doktor önerileri arasında yer alan kurucusu hekim Fehmi Arman’dan alıyor.

Klinikte DHI tekniği ile saç ekimi 2020 Ankara fiyatları: 910.000 TL ile 17.000 TL arasında; FUE tekniği ile saç ekimi 2020 Ankara fiyatları: 7000 TL ile 13000 TL arasında ücretlendiriliyor.


5. Hairline Clinic 

Hairline Clinic, saç ekimi alanında ağırlıklı FUE tekniğini benimsemiş bir klinik. Hairline Clinic saç ekimi Ankara fiyatları 500-3500 greft saç ekimi için her şey dahil 2020 paket fiyatı 1500 Euro ile 10.000 Euro aralığındadır.  

Çankaya’da konumlanan Hairline Clinic 2013 yılından beri Ankara’da Saç Ekimi tedavisi alanında hizmet veriyor.


6. Ankara International Saç Ekimi Merkezi 

Ankara International Saç Ekimi Merkezi Ankara’da saç ekimi yapan en iyi doktor önerileri arasında anı anılan Doç. Dr. Serdar GÖKREM önderliğinde hizmet veren bir kurum.

Ankara International Saç Ekimi Merkezinde, FUE Saç Ekimi tekniği, DHI Saç Ekimi tekniği kullanılıyor. Kadınlarda Saç Ekimi alanında da başarılı tedavileriyle adından söz ettiren Ankara International Saç Ekimi Merkezi Çankaya’da konumlanıyor.

Ankara International Saç Ekimi Merkezi yorumlarıyla deneyim sahibi kişilerin memnuniyet oranını belgeliyor.

Ankara'da Saç Ekimi Fiyatı Al


7. Este Science

Este Science Çankaya’da hizmet veren Ankara’daki saç ekimi merkezlerinden bir diğeri. Saç ekimi yaptıranların yaşayanların memnuniyet oranının yüksek olduğu klinikte FUE Saç Ekimi tekniği ön planda.


8. ECM Saç Ekim Merkezi

ECM Saç Ekim Merkezi Ankara'da Op. Dr. Mehmet Ketene tarafından kurulan ve 1993 yılından bu yana hizmette olan bir klinik.

Ankara saç ekimi yapan doktorlar arasında memnuniyet düzeyi en yüksek isimlerden bir diğeri Dr. Muttalip Keser. Estetik, plastik ve rekonstruktif cerrahi uzmanı Dr. Muttalip Keser, kendi özel muayenehanesinde hizmet veriyor.


Yayınlanma tarihi: 25/05/2018

-

Son Güncellenme: 14/02/2021

Saç Ekimi ile ilgili yazılar