Ankara'da En Popüler Saç Ekimi Merkezleri ve Saç Ekimi Fiyatları 2024

Saç Ekimi

Bahar Özbal tarafından yazılmıştır.

Ankara'da En Popüler Saç Ekimi Merkezleri ve Saç Ekimi Fiyatları 2024

Saç ekimi, cerrahi bir işlem olduğu için her bir klinik ya da özel muayenehane saç ekimi uygulamasını anlaşmalı oldukları hastanelerde hayata geçirir.

Bunların arasında en çok önerilen ve yüksek memnuniyet oranına sahip klinikleri sizin için sıraladık.

1. Ankara’da Saç Ekimi Fiyatları 
2. Ankara’da Saç Ekimi Merkezleri ve Saç Ekimi Uygulayan Klinikler


1. Ankara'da Saç Ekimi Fiyatları 

Ankara saç ekimi fiyatları

Saç ekimi Ankara fiyatları saç ekimi yapılacak bölgenin hacmi, ekim yapılacak saç teli, greft sayısı, saç ekimi yöntemi ve elbette kişiden kişiye farklılık gösterir. 

Ayrıca saç ekimi fiyatlarını belirleyen diğer bir unsur da kliniğin bulunduğu ilçe veya semttir. Ankara'da klinikler daha çok Çankaya'da yer almaktadır.

Fiyatlar ise 2024 itibariyle 20.000 TL ile 70.000 TL arasında değişkenlik gösterir.Yorum ve önerilerin ışığında Ankara’da saç ekimi yapan en bilinen doktor ve klinikleri aşağıdaki listemizde bulabilirsiniz:

2. Ankara’da Saç Ekimi Merkezleri ve Saç Ekimi Uygulayan Klinikler


1. Emphair Clinic

Emphair clinic ekipEmphair Saç Ekim Merkezi 12 yıllık deneyimi ile İstanbul, Ankara ve Amsterdam’da sizlere kaybettiğiniz saçlarınızı kazandırmakta ve destek tedavileri ile var olan saçlarınızı güçlendirmektedir. İhtiyacınız olan FUE ve DHI teknikleri safir uçlu ve traşsız seçenekleri ile yapılmaktadır.

FUE ve DHI saç ekim teknikleri arasındaki fark nedir?

Saç ekimi hakkında bilgi almak için hemen tıklayın: 

Emphair Saç Ekim Merkezi saç ekimi whatsapp butonuSaç ekimi işleminde herkesin çekindiği lokal anestezi ise iğne kullanılmadan yapılmaktadır ve bu sayede konforu sonuna kadar yaşarsınız.

Saç ekiminden sonra 14. ayında sonucunu paylaşan hastamızın yorumunu inceleyebilirsiniz:

"Saç ekiminde 14. ayımın sonucu"
saç ekimi öncesi sonrası

2. Doç. Dr. Ekrem Civaş

inderm polikliniği1999 yılından beri saç hastalıkları konusunda hizmet veren Doç. Dr. Ekrem Civaş, saç ekimi ve saç dökülmesi tedavisi konularında öne çıkıyor. Yıllar içerisinde farklı teknikler kullanılan Doç. Dr. Ekrem Civaş, 2009 yılından beri motor ve manuel yöntemlerin karışımı ile saç ekimi gerçekleştiriliyor.

Saç ekimi fiyatları ortalama 20.000 TL ile 70.000 TL aralığında ve fiyatlar hastanın ilgili bölgedeki saç açıklığına göre farklılaşıyor.

Doç. Dr. Ekrem Civaş, FUE FUT Saç Ekimi, Otolog Kök Hücre Tedavisi, Saç PRP, Mezoterapi, Saç Lazeri ve diğer tedavi hizmetleri veriliyor.

Doç. Dr. Ekrem Civaş ile iletişime geçmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz:
Ekrem CivaşDoç. Dr. Ekrem Civaş'a saç ekimi yaptırmış bir hastanın yorumunu buradan inceleyebilirsiniz: "Ekrem Civaş sayesinde 6 ayda 10 yaş gençleştim"


3. Tripaesthetic Saç Ekim Merkezi

Dr. Muhammet ÖzgehanSaç ,saç dökülmesi, saç hastalıkları  ve saç ekimi cerrahisi alanında 2002 yılından beri çalışan tıp doktoru Dr. Muhammet Özgehan tarafından 2014 yılında kurulmuştur.  Yurtdışından 10 binin üzerinde hastaya hizmet vermiştir. Klinikte saç hastalıkları tanı ve tedavisi, micro cerrahi FUE, FUT ve DHİ saç ekimi uygulamaları yapılmaktadır.

Bu klinik ya da doktorumuzdan daha yakından bilgi almak için saç ekimi yaptırmış bir hastanın yorumunu ve düşüncelerini inceleyebilirsiniz: "Saç ekimi sürecim çok rahat geçti"
 

4. Fehmi Armani Kliniği

Fehmi Armani Kliniği Ankara’da yer alan bir diğer Ankara Saç Ekimi merkezi. Saç ekimi, FUE Tekniği ile saç ekimi, DHI saç ekimi, traşsız saç ekimi, PRP tedavisi ve kadınlar İçin saç ekimi tedavileri uygulayan klinik adını Ankara’da en iyi saç ekimi yapan doktor önerileri arasında yer alan kurucusu hekim Fehmi Arman’dan alıyor.

Klinikte DHI tekniği ile saç ekimi 2024 Ankara fiyatları: 20.000 TL ile 70.000 TL arasında; FUE tekniği ile saç ekimi fiyatları: 20.000 TL ile 70.000 TL arasında ücretlendiriliyor.


5. Hairline Clinic 

Hairline Clinic, saç ekimi alanında ağırlıklı FUE tekniğini benimsemiş bir klinik. 

Çankaya’da konumlanan Hairline Clinic 2013 yılından beri Ankara’da Saç Ekimi tedavisi alanında hizmet veriyor.


6. Ankara International Saç Ekimi Merkezi 

Ankara International Saç Ekimi Merkezi Ankara’da saç ekimi yapan en iyi doktor önerileri arasında anı anılan Doç. Dr. Serdar Gökrem önderliğinde hizmet veren bir kurum.

Ankara International Saç Ekimi Merkezi'nde, FUE tekniği ve DHI saç ekimi tekniği kullanılıyor. Kadınlarda saç ekimi alanında da başarılı tedavileriyle adından söz ettiren Ankara International Saç Ekimi Merkezi Çankaya’da konumlanıyor.


7. Este Science

Este Science Çankaya’da hizmet veren Ankara’daki saç ekimi merkezlerinden bir diğeri. Saç ekimi yaptıranların yaşayanların memnuniyet oranının yüksek olduğu klinikte FUE saç ekimi tekniği ön planda.


8. ECM Saç Ekim Merkezi

ECM Saç Ekim Merkezi Ankara'da Op. Dr. Mehmet Ketene tarafından kurulan ve 1993 yılından bu yana hizmette olan bir kliniktir. 


Ayrıca, Ankara saç ekimi yapan doktorlar arasında memnuniyet düzeyi en yüksek isimlerden bir diğeri Dr. Muttalip Keser'dir. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. Muttalip Keser, kendi özel muayenehanesinde hizmet veriyor.

Podcast


Yayınlanma tarihi: 25/05/2018

-

Son Güncellenme: 24/01/2024

Başa Dön