Ankara'da En Popüler Saç Ekimi Merkezleri ve Saç Ekimi Fiyatları 2021

Saç Ekimi

Bahar Özbal tarafından yazılmıştır.


Ankara'da En Popüler Saç Ekimi Merkezleri ve Saç Ekimi Fiyatları 2021

Saç ekimi, cerrahi bir işlem olduğu için her bir klinik ya da özel muayenehane saç ekimi uygulamasını anlaşmalı oldukları hastanelerde hayata geçirir. Bunların arasında en çok önerilen ve yüksek memnuniyet oranına sahip klinikleri sizin için sıraladık.

  1. Ankara’da Saç Ekimi Fiyatları 
  2. Ankara’da Saç Ekimi Merkezleri ve Saç Ekimi Uygulayan Klinikler

1. Ankara'da Saç Ekimi Fiyatları 

Saç ekimi Ankara fiyatları saç ekimi yapılacak bölgenin hacmi, ekim yapılacak saç teli, greft sayısı, saç ekimi yöntemi ve elbette kişiden kişiye farklılık gösterir. Ayrıca saç ekimi fiyatlarını belirleyen diğer bir unsur da kliniğin bulunduğu ilçe veya semttir. Ankara'da klinikler daha çok Çankaya'da yer almaktadır. Fiyatlar ise 2021 itibariyle 5000 TL ile 20.000 TL arasında değişkenlik gösterir.Yorum ve önerilerin ışığında Ankara’da saç ekimi yapan en bilinen doktor ve klinikleri aşağıdaki listemizde bulabilirsiniz:

2. Ankara’da Saç Ekimi Merkezleri ve Saç Ekimi Uygulayan Klinikler

  •    Tripaesthetic Saç Ekim Merkezi
  •    Emphair Clinic
  •    Fehmi Armani Kliniği
  •    Hairline Clinic
  •    Ankara International 
  •    Este Science
  •    ECM Saç Ekim Merkezi


1. Tripaesthetic Saç Ekim Merkezi

Dr. Muhammet Özgehan

Saç ,saç dökülmesi, saç hastalıkları  ve saç ekimi cerrahisi alanında 2002 yılından beri çalışan tıp doktoru Dr. Muhammet Özgehan tarafından 2014 yılında kurulmuştur.  Yurtdışından 10 binin üzerinde hastaya hizmet vermiştir. Klinikte saç hastalıkları tanı ve tedavisi, micro cerrahi FUE, FUT ve DHİ saç ekimi uygulamaları yapılmaktadır.

Dr. Muhammet Özgehan'dan saç ekimi hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim butonunu tıklayabilirsiniz:

Dr. Muhammet Ozgehan whatsapp butonu


Bu klinik ya da doktorumuzdan daha yakından bilgi almak için saç ekimi yaptırmış bir hastanın yorumunu ve düşüncelerini inceleyebilirsiniz: "Saç ekimi sürecim çok rahat geçti"


2. Emphair Clinic

Emphair clinic ekip

Emphair Saç Ekim Merkezi 12 yıllık deneyimi ile İstanbul, Ankara ve Amsterdam’da sizlere kaybettiğiniz saçlarınızı kazandırmakta ve destek tedavileri ile var olan saçlarınızı güçlendirmektedir. İhtiyacınız olan FUE ve DHI teknikleri safir uçlu ve traşsız seçenekleri ile yapılmaktadır.

Saç ekimi hakkında bilgi almak için hemen tıklayın: 

Emphair Whatsapp butonu

Saç ekimi işleminde herkesin çekindiği lokal anestezi ise iğne kullanılmadan yapılmaktadır ve bu sayede konforu sonuna kadar yaşarsınız.

Saç ekiminden sonra 14. ayında sonucunu paylaşan hastamızın yorumunu inceleyebilirsiniz:

"Saç ekiminde 14. ayımın sonucu"

saç ekimi öncesi sonrası


4. Fehmi Armani Kliniği

Fehmi Armani Kliniği Ankara’da yer alan bir diğer Ankara Saç Ekimi merkezi. Saç ekimi, FUE Tekniği ile saç ekimi, DHI saç ekimi, traşsız saç ekimi, PRP tedavisi ve kadınlar İçin saç ekimi tedavileri uygulayan klinik adını Ankara’da en iyi saç ekimi yapan doktor önerileri arasında yer alan kurucusu hekim Fehmi Arman’dan alıyor.

Klinikte DHI tekniği ile saç ekimi 2021 Ankara fiyatları: 9.000 TL ile 17.000 TL arasında; FUE tekniği ile saç ekimi fiyatları: 7000 TL ile 13000 TL arasında ücretlendiriliyor.


5. Hairline Clinic 

Hairline Clinic, saç ekimi alanında ağırlıklı FUE tekniğini benimsemiş bir klinik. Hairline Clinic saç ekimi Ankara fiyatları 500-3500 greft saç ekimi için her şey dahil 2021 paket fiyatı 1500 Euro ile 10.000 Euro aralığındadır.  

Çankaya’da konumlanan Hairline Clinic 2013 yılından beri Ankara’da Saç Ekimi tedavisi alanında hizmet veriyor.


6. Ankara International Saç Ekimi Merkezi 

Ankara International Saç Ekimi Merkezi Ankara’da saç ekimi yapan en iyi doktor önerileri arasında anı anılan Doç. Dr. Serdar Gökrem önderliğinde hizmet veren bir kurum.

Ankara International Saç Ekimi Merkezi'nde, FUE tekniği ve DHI saç ekimi tekniği kullanılıyor. Kadınlarda saç ekimi alanında da başarılı tedavileriyle adından söz ettiren Ankara International Saç Ekimi Merkezi Çankaya’da konumlanıyor.


7. Este Science

Este Science Çankaya’da hizmet veren Ankara’daki saç ekimi merkezlerinden bir diğeri. Saç ekimi yaptıranların yaşayanların memnuniyet oranının yüksek olduğu klinikte FUE saç ekimi tekniği ön planda.


8. ECM Saç Ekim Merkezi

ECM Saç Ekim Merkezi Ankara'da Op. Dr. Mehmet Ketene tarafından kurulan ve 1993 yılından bu yana hizmette olan bir kliniktir. 


Ayrıca, Ankara saç ekimi yapan doktorlar arasında memnuniyet düzeyi en yüksek isimlerden bir diğeri Dr. Muttalip Keser'dir. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. Muttalip Keser, kendi özel muayenehanesinde hizmet veriyor.


Yayınlanma tarihi: 25/05/2018

-

Son Güncellenme: 14/07/2021

Saç Ekimi ile ilgili yazılar