"Rus Barbie"den Estetik Açıklaması


"Rus Baribe"den Estetik Açıklaması

“Rus Barbie” olarak tanınan Valeriya Lukyanova estetik operasyonlarını ve güzellik sırlarını anlattı Habertürk’ün Sputnik kaynaklı haberine göre Lukyanova, göğüsleri dışında vücudunun hiçbir yeri için estetik operasyon geçirmediğini ileri sürdü.

Valeriya Lukyanova-yeniben

Gözleri için de yalnızca büyütücü lens kullandığını belirten Lukyanova "Aslında bir sürü tarz denedim. Uzay tarzının yanı sıra Amazon savaşçısı kız tarzı da bana en yakın olanlardan. Amazon savaşçısı olmak için her gün spor yapıp kaslarımı şişiriyordum. Fakat insanlar beni Barbie'ye benzetiyor, her ne kadar bir oyuncak bebek için fazla kaslı olsam da" ifadelerini kullandı.

Metafizikle ilgilinen Lukyanova, "Okulumda insanlara önceki hayatlarını nasıl hatırlayacaklarını öğretiyorum" dedi.

Valeriya Lukyanova-yeniben

Lukyanova, erkek arkadaşının da bir Viking'e benzediğini söyledi: "O Viking'e, ben de Amazon'a benziyorum. Amazon, Barbie'den daha havalı."

Valeriya Lukyanova-yeniben

Popüler olduğu için yaşını açıklamayı tercih etmediğini belirten Lukyanova "Bu yüzden yaşımı açıklamak istemiyorum, ancak yaşımla ilgili saçma dedikodular ortaya atılıyor. Fakat tek söyleyebileceğim henüz 25 yaşımda dahi olmadığım" dedi.

Valeriya Lukyanova-yeniben

Lukyanova kısa bir süre önce makyajsız halini sosyal medya hesabından yayınlamıştı. 'Rus Barbie'nin bu karesi uzun süre konuşulmuştu.

Valeriya Lukyanova-yeniben


Yayınlanma tarihi: 08/08/2017

-

Son Güncellenme: 08/07/2021

Başa Dön