Göz Altı Işık Dolgusu Yaptıranlar, Yorumları, Yan Etkileri ve Öncesi Sonrası Görüntüleri

Göz Altı Işık Dolgusu
Göz Altı Işık Dolgusu tedavisinde öne çıkan merkezler
Tüm Doktorlar

Hülya Alkan tarafından yazılmıştır.

Göz Altı Işık Dolgusu Yaptıranlar, Yorumları, Yan Etkileri ve Öncesi Sonrası Görüntüleri

Göz altı ışık dolgusu yaptırmadan önce, yaptıranların deneyimlerini, yorumlarını, bu süreçte yaşadıklarını öğrenmek isteyen okuyucularımız için göz altı ışık dolgusu yaptıran kullanıcılarımızın paylaşımlarını derledik: 

1. Dr. Gökçe Haspolat, İstanbul

"Gözaltı ışık dolgusu yaptırdım"

göz altı ışık dolgusu öncesi sonrası
Gözaltı ışık dolgusu yaptirdim Gökçe hanıma.. Kendisi çok tatlı bir doktor çalışanları da öyle. İki seansta... devamını oku
Dr. Gökçe Haspolat göz altı ışık dolgusu whatsapp butonu2. Uzm. Dr. Şafak Göktaş, İstanbul

"Göz altı ışık dolgumdan çok memnun kaldım"

Göz altı ışık dolgusu Şafak GöktaşŞafak hocam alanında çok başarılı sonuçtan çok memnunum. Göz altında renk değişiklikleir vardı ve görüntüde çok fark etti...devamını oku


3. Dr. Sevgi Ekiyor, İstanbul

"Doğal ve tam istediğim gibi bir sonuç oldu"

İsteklerinizi anlayan, durumunuzu sık sık kontrol eden ve istediğiniz sonucu almanız için elinden geleni yapan bir doktor. Kendisine göz altımdaki morlukları göz altı ışık dolgusu ile yok etmek için başvurmuştum ama...devamını oku
Dr. Sevgi Ekiyor göz altı ışık dolgusu whatsapp butonu4. Dr. Şule Şakrak,   İstanbul

"Uygulama yaptırdıktan sonra yüzünüz gülerek klinikten ayrılıyorsunuz"

Şule hanıma uygulama yaptırdıktan sonra yüzünü gülerek yanından ayrılırsınız, benim öyle oldu. Dolgu yaptırdım mesela kendisi...devamını oku
Dr. Şule Şakrak föz altı şık dolgusu whatsapp butonu


Dersimiz: C Vitamini

Konumuz: Antioksidanlar

Yeniben soruyor: “Neden antioksidan serum kullanmalıyım?”


Göz altı ışık dolgusu yaptırmak isteyenlerin merak ettikleri

1. Doğum sonrası süreçte bu uygulama yapılabilir mi? 

Doğum sonrası süreçte iseniz ve emzirmeyi bıraktıysanız göz altı ışık dolgusu için doğru bir zamandasınız. Bunu belirtiyoruz çünkü henüz dolgu maddesinin süte karışıp karışmadığı konusunda bir belirsiz var. Gebelik döneminde göz altı ışık dolgusu yaptırmak ile ilgili ise Dermatoloji Uzmanı Dr. Ünzile Seyman kendisi ile gerçekleştirdiğimiz podcastte yanıt verdi:

"Gebelik çok hassas bir dönem ve bu dönemde bizim elimiz kolumuz bağlı. Çünkü gebelerde birçok şeyin çalışması yok. Mesela botox gebelerde çalışma yapılmamış, gebelik ile birlikte uyarı veriyor yapmayınız gibi bir şey. O nedenle gebelikte yapmıyoruz. Güvenli mi soru işareti, arada kalıyoruz.

Gebelere mümkün oldukça hiç işlem yapmıyorum. Çok basit şeyler yapılabilir belki. Enjekte etmediğimiz, sisteme geçmeyen, cilt bakımları gibi, dışarıdan sürülen ürünler gibi daha basit işlemler yapılabiliir. Dolgudur, botokstur daha girişimsel işlemlerden uzak kalıyoruz."


2. Göz altı ışık dolgusu acı veriyor mu?

Göz altı ışık dolgusu yapılırken Hyaluronik asit yavaş bir şekilde deri üstünden enjekte edilir. İşlem öncesi lokal anestezi yapılır. Böylece uygulama sırasında herhangi bir ağrı ya da acı hissedilmez. Lokal anestezi haricinde kullanılan jel madde deantiseptik özelliklere sahiptir.


Skinceuticals ile Ücretsiz Online Cilt Analizi Yaptır


3. Göz altı ışık dolgusu doktor tavsiyesi  

Göz altı ışık dolgusu yaptırmadan önce araştırma yapan kullanıcarımızın en çok dikkat ettiği konu bu uygulamayı daha önce yaptıran kullanıcılarımızın deneyimleri oluyor. Olumlu yorumu fazla olan doktorların daha fazla tercih edildiğini de rahatlıkla söyleyebiliriz. Hastaların deneyimleri, yorumları ve sonuçlar bu aşamada hep belirleyici oluyor. 


4. Bir kaç aşamalı bir uygulama mı?

Bazen doktorunuzun tavsiyesi üzerine birden fazla aşamada göz altı uygulaması gerçekleşebiliyor. Burada da 1 ay sonra tekrar gerekli gördüğü yerlere bir kez daha uyguluyor.


Yayınlanma tarihi: 09/06/2017

-

Son Güncellenme: 04/09/2023

Başa Dön