Göz Altı Işık Dolgusu Yaptıranlar, Yorumları, Yan etkileri ve Öncesi Sonrası Görüntüleri

Göz Altı Işık Dolgusu

Hülya Alkan tarafından yazılmıştır.


Göz Altı Işık Dolgusu Yaptıranlar, Yorumları, Yan etkileri ve Öncesi Sonrası Görüntüleri

Göz altı ışık dolgusu yaptırmadan önce, yaptıranların deneyimlerini, yorumlarını, bu süreçte yaşadıklarını öğrenmek isteyen okuyucularımız için göz altı ışık dolgusu yaptıran kullanıcılarımızın paylaşımlarını derledik: 

1. @me, Op. Dr. Metin Kerem, İstanbul

Hastası ile en iyi iletişim kuran doktorlardan biri 

"Metin Bey hastası ile en iyi iletişim kuran doktorlardan biri. Ayrıca gerçekten de hastasının ihtiyacını abartıdan uzak bir şekilde anlatıp, tüm detaylarıyla aktarmaya tüm vaktini harcayarak emek verir. Yaptığı işlemlerin sonucunu mutlaka takip eder, kendi eksik yaptığı yerleri tespit edip istenilen sonucu elde etme amacını sonuna kadar yerine getirir. Bu zamanda ticari amaçtan arınmış yalnızca hastasının yanında olan estetik doktor bulmak zorken Metin Bey ile çalışmak büyük zevk. Çok çok teşekkür ederim ayrıca ekip arkadaşlarının her birine tekrar tekrar teşekkürler. Güler yüzleri, sıcakkanlı içten olmaları, tüm sürece inanılmaz pozitif bir etki yaratıyor."2. @edunata,   Uzm. Dr. Şafak Göktaş, İstanbul

"5 yıldır her işlemden memnun kaldım"

 "Kendisine gittiğinizde sanki arkadaşınıza gitmiş gibi hissediyorsunuz. Yaklaşık 5 yıldır kendisinin hastasıyım. Bu zamana kadar kendisine göz altı ışık dolgusu ve lipoliz yaptırdım. Her ikisinin sonucundan da memnun kaldım. Kendisinin gerçekçi ve ciddi önerileri uyulduğunda çok memnun kalacağınıza eminim."


3. @deryamadsar, Dr. Gökçe Haspolat, İstanbul

Gözaltı ışık dolgusu yaptırdım

göz altı ışık dolgusu öncesi sonrası


Gözaltı ışık dolgusu yaptirdim gökçe hanıma..kendisi çok tatlı bı doktor çalışanları da öyle.iki seansta yapıyor ilk seansimi yaptırdım şimdi bile verim aldık:)


4. @me-se-06,   Op. Dr. Orhan Murat Özdemir, Ankara

"Yeniben önerisiyle görüşmek için gitmiştim hemen o an yaptırdım"

“Ağrısız acısız bi işlem geçirdim görüşmek için gitmiştim ama doktor beyin konuşmasıyla hemen o an yaptırmak istedim sadece işlem bittikten sonra kartımdan ödeme yaparken bi aksaklık oldu kartımın çipi bozulmuş o sırada ödemeyi alan bayanın tavrı beni rahatsız etti ama sıkıntı çıkmadı sonra hemen bir şekilde halletim ama doktor beyi kesinlikle tavsiye ederim kendisi çok kibar çok aşırı bir fark gözlemledim diyemem kontrole gittiğimde tekrar bakacağız gerekirse tekrar uygulama yapabiliriz dedi bakalım ama yine de aynaya baktığımda daha iyi hissediyorum :)”


“Şule hanıma uygulama yaptırdıktan sonra yüzünü gülerek yanından ayrılırsınız, benim öyle oldu. Dolgu yaptırdım mesela kendisi nasıl görünmek istediğimi tam olarak anladığı için sonuç harika oluyor. Çok doğal sonucum. Ben bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim şimdi ben herkese kendisini tavsiye ediyorum."

6. 
@kozmetikperisi, Op. Dr. Seyfi Akbay, İstanbul

"Göz altı ışık dolgusu deneyimim"

göz altı ışık dolgusu öncesi sonrası

"Ben yapılan işlemi çok beğendim ve sabah kalkıp aynaya baktığımda çökmüş gözaltlarımla karşılaşmıyorum ve daha dinlenmiş görünüyorum. Göz altı ışık dolgusu yaptıranların yorumlarının önemini bildiğimden sizinle deneyimimi paylaştım."


Göz altı ışık dolgusu yaptırmak isteyenlerin merak ettikleri

  • Doğum sonrası süreçte bu uygulama yapılabilir mi? 

@kozmetikperisi  blogunda  da bahsettiği üzere göz altı ışık dolgusunu bu dönemde yaptıranlardan.  Doğum sonrası süreçte iseniz ve emzirmeyi bıraktıysanız göz altı ışık dolgusu için doğru bir zamandasınız. Bunu belirtiyoruz çünkü henüz dolgu maddesinin süte karışıp karışmadığı konusunda bir belirsiz var.

  • Göz altı ışık dolgusu acı veriyor mu?

Estetik operasyonlar konusunda da kullanıcılar tarafından olumlu bildirim alan Op. Dr. Seyfi Akbay’dan randevu alan @kozmetikperisi bu uygulamada acı hissetmediğini dile getiriyor. Doktor bu uygulamayı yapmadan önce hazırlık aşamasında yüzün yapılacak yerlerini belirliyorlar. Acı hissettirmemek için de uyuşturucu krem sürüyorlar. Krem 20 dakika kadar etkisini gösteriyor. Krem etkisini gösterince de uygulamaya başlanıyor. 

Hiç acı hissetmediğini ve şişlik olmadığını belirten hastamız 10 gün sonrası için de kontrol randevusu alarak klinikten ayrılıyor. 

Göz altı ışık dolgusu hakkında daha ayrıntılı bilgi için tıklayın.  • Göz altı ışık dolgusu doktor tavsiyesi  

Redensity II göz altı ışık dolgusu hakkında yazıları araştıran kullanıcımız @Chunlibeauty blogunda doktor arayışını ve nasıl araştırdığını anlatıyor. Seltek İlaç Pazarlama’nın bu ürünü Türkiye’ye getirdiğini öğrenince doktor ismini de onlardan alıyor. Doç. Dr. Hakan Erbil hakkında da araştırmaya devam ediyor ve göz altı ışık dolgusu yaptıranlardan olumlu bildirimler alıyor. Başka hastaların deneyimleri, yorumları ve sonuçlar bu aşamada hep belirleyici oluyor.

  • Bir kaç aşamalı bir uygulama mı?

Bazen doktorunuzun tavsiyesi üzerine birden fazla aşamada göz altı uygulaması gerçekleşebiliyor. Burada da 1 ay sonra tekrar gerekli gördüğü yerlere bir kez daha uyguluyor.

  • Göz altı ışık dolgusunun fiyatı ne kadar?

Göz altı ışık dolgusunun fiyatı doktora, yaptıracağınız şehre, kliniğin lokasyonuna göre değişiyor.  Ortalama 1250-4000 TL arasında diyebiliriz.


Yayınlanma tarihi: 09/06/2017

-

Son Güncellenme: 06/06/2021

Göz Altı Işık Dolgusu ile ilgili yazılar