Kendall Jenner'ın Yaptırdığı 10 Estetik Uygulama

Burun Estetiği
Burun Estetiği tedavisinde öne çıkan merkezler

Selin Sezgin tarafından yazılmış, Op. Dr. Yücel Birinci tarafından tıbbi olarak onaylanmıştır.

Kendall Jenner'ın Yaptırdığı 10 Estetik Uygulama

Dünyada ünlü Kardashian ailesinden 4. kız kardeş Kendall Jenner, şimdiye dek hem cerrahi hem de medikal olmak üzere pek çok estetik yaptırmış.

Ünlü modelin bir hayranı veya nefret eden bir kişi, ona özel bir sayfa oluşturmuş. Burada Kendall'ın bu zamana kadar yaptırdığı tüm estetikleri yazmış. Biz de sizin için bu estetikleri sıraladık.

1- Cilt Problemleri

Kendall Jenner cilt problemleri
Kendall Jenner, ergen çağlarında oluşan cilt problemleri ile uzun süre savaştı ve tahmin edeceğiniz üzere de bu savaşı kazandı. Uzun yıllar cilt tedavisi ve cilt bakımları ile istediği pürüzsüz yüze ulaştığını söyleyebiliriz.

2- Burun Estetiği

Kendall Jenner burun estetiği
İlk kez 16 yaşında ameliyat olan Kendall, burun estetiği ile doğal bir burun yaptırmayı tercih etti.

3- Nazolabial Dolgu

Kendall jenner nazolabial dolgu
Nazolabial, burundan dudak kenarlarına kadar uzanan paralel çizgiye verilen isim. Kendall da bu çizgiyi nazolabial dolgusu yaptırarak ortadan kaldırdı. İnsanların daha yaşlı görünmesine sebep olan bu çizgiler için Kendall Jenner, düzenli olarak dolgu yaptırıyor.

4- Kum Saati Vücut

Kendall Jenner vicudu
Kendall Jenner onu çekici kılan bu kum saati görünümünü sadece spora ve genlerine borçlu değil. Vücudunun bugünkü şekle gelebilmesi için popo kaldırma ve karın yağlarını eritecek lipoliz yaptırdığı söyleniyor.

5- Bal Dudaklar

Kendall Jenner dudak dolgusu
95 doğumlu ünlü model, hem alt hem de üst dudaklarına sürekli olarak dudak dolgusu yaptırıyor.

6- Tam Kararında Bir Meme Büyütme

Kendall Jenner meme estetiği
Kendall Jenner'ın en sevilen yönlerinden bir tanesi, ailesinin diğer fertleri gibi estetiği abartmaması. Her zaman ölçülü ve kararında estetikler yaptıran Kendall, meme büyütme operasyonunda da aynı yolu tercih etti ve doğal görünen memelere sahip olmayı başardı.

7- Elmacık Dolgusu

Kendall Jenner elmacık dolgusu
Güzel yüzlü Kendall Jenner'ın elmacık kemiklerinde de dermal dolgu mevcut.

8 - Çene (Jawline) Dolgusu

Kendall Jenner çene dolgusu
Jenner kardeşlerin büyüğü olan Kendall'ın bir diğer dolgusu ise jawline. Ünlü model çene ucunun daha yuvarlak hatlara sahip olması için düzenli aralıklarla çene dolgusu yaptırıyor. Bu sayede daha keskin yüz hatlarına kavuşuyor.

9 - Kedi Gözleri (Badem Göz)

Kendall Jenner badem göz
Kendall Jenner'ın badem göz ameliyatı yaptırdığı bir sır değil. Bu operasyon sayesinde gözler yukarı çekildiğinden daha derin bakışlara sahip olmak mümkün.

10 - Kaşlar Yukarı

Kendall Jenner kaşları
Kendall'ın eski fotoğrafları ile kıyaslandığında çok daha hacimli ve yüksekte duran kaşlara sahip olduğunu görebiliyoruz. Kendisi kaş kaldırma estetiği sayesinde artık çok daha uyanık bakıyor.


Yayınlanma tarihi: 01/09/2020

-

Son Güncellenme: 22/11/2023

Başa Dön