Kendall Jenner'ın Yaptırdığı 10 Estetik Uygulama

Burun Estetiği
Burun Estetiği tedavisinde öne çıkan doktorlar
Tüm Doktorlar

Selin Sezgin tarafından yazılmıştır.

Kendall Jenner'ın Yaptırdığı 10 Estetik Uygulama

Dünyada ünlü Kardashian ailesinden 4. kız kardeş Kendall Jenner, şimdiye dek hem cerrahi hem de medikal olmak üzere pek çok estetik yaptırmış.

Ünlü modelin bir hayranı veya nefret eden bir kişi, ona özel bir sayfa oluşturmuş. Burada Kendall'ın bu zamana kadar yaptırdığı tüm estetikleri yazmış. Biz de sizin için bu estetikleri sıraladık.

1- Cilt Problemleri

kendall jenners skin
Kendall Jenner, ergen çağlarında oluşan cilt problemleri ile uzun süre savaştı ve tahmin edeceğiniz üzere de bu savaşı kazandı. Uzun yıllar cilt tedavisi ve cilt bakımları ile istediği pürüzsüz yüze ulaştığını söyleyebiliriz.

2- Burun Estetiği

kendall jenner rhinoplasty
İlk kez 16 yaşında ameliyat olan Kendall, burun estetiği ile doğal bir burun yaptırmayı tercih etti.

3- Nazolabial Dolgu

kendall nasolabiel filler
Nazolabial, burundan dudak kenarlarına kadar uzanan paralel çizgiye verilen isim. Kendall da bu çizgiyi nazolabial dolgusu yaptırarak ortadan kaldırdı. İnsanların daha yaşlı görünmesine sebep olan bu çizgiler için Kendall Jenner, düzenli olarak dolgu yaptırıyor.

4- Kum Saati Vücut

kendall jenners sculpture
Kendall Jenner onu çekici kılan bu kum saati görünümünü sadece spora ve genlerine borçlu değil. Vücudunun bugünkü şekle gelebilmesi için popo kaldırma ve karın yağlarını eritecek lipoliz yaptırdığı söyleniyor.

5- Bal Dudaklar

kendall jenners lip filler
95 doğumlu ünlü model, hem alt hem de üst dudaklarına sürekli olarak dudak dolgusu yaptırıyor.

6- Tam Kararında Bir Meme Büyütme

kendalls boob job
Kendall Jenner'ın en sevilen yönlerinden bir tanesi, ailesinin diğer fertleri gibi estetiği abartmaması. Her zaman ölçülü ve kararında estetikler yaptıran Kendall, meme büyütme operasyonunda da aynı yolu tercih etti ve doğal görünen memelere sahip olmayı başardı.

7- Elmacık Dolgusu

kendalls face filler
Güzel yüzlü Kendall Jenner'ın elmacık kemiklerinde de dermal dolgu mevcut.

8 - Çene (Jawline) Dolgusu

kendall jawline filler
Jenner kardeşlerin büyüğü olan Kendall'ın bir diğer dolgusu ise jawline. Ünlü model çene ucunun daha yuvarlak hatlara sahip olması için düzenli aralıklarla çene dolgusu yaptırıyor. Bu sayede daha keskin yüz hatlarına kavuşuyor.

9 - Kedi Gözleri (Badem Göz)

kendall jenner cat eyesKendall Jenner'ın badem göz ameliyatı yaptırdığı bir sır değil. Bu operasyon sayesinde gözler yukarı çekildiğinden daha derin bakışlara sahip olmak mümkün.

10 - Kaşlar Yukarı

kendalls eyebrows
Kendall'ın eski fotoğrafları ile kıyaslandığında çok daha hacimli ve yüksekte duran kaşlara sahip olduğunu görebiliyoruz. Kendisi kaş kaldırma estetiği sayesinde artık çok daha uyanık bakıyor.


Yayınlanma tarihi: 01/09/2020

-

Son Güncellenme: 07/09/2022

Başa Dön