Burcu Esmersoy'un estetik itirafı şaşırttı!Olay.com’da yer alan habere göre Burcu Esmersoy ve Dr. Nihat Dik’in birlikte sunduğu “Yaşamak Ne Güzel” programının ilk konuğu Ayşe Tolga’ydı.

 

Burcu Esmersoy bugüne kadar açıklamadığı güzellik sırrını izleyiciler ile paylaştı.

 


Burcu Esmersoy ve Dr. Nihat Dik’in birlikte sunduğu “Yaşamak Ne Güzel” programının ilk konuğu aromaterapist ve bütünsel değişim koçu Ayşe Tolga’ydı.


Tolga, sağlıklı yaşam ile ilgili önemli bilgiler verirken, Burcu Esmersoy ise bugüne kadar açıklamadığı güzellik sırrını izleyiciler ile paylaştı.

Burcu Esmersoy’un sorularını yanıtlayan Tolga, değişimin zihinsel olduğunu anla, zihnini eğit ve hayatını değiştir mottosuyla yola çıktığını belirtirken, “Bir sorun varsa, onun çözümü de var ve onu yapmak senin elinde.

 


‘8 Haftada Değişim’ adlı yeni kitabımda 8 hafta boyunca vücudumuzda olumlu yönde neler değişeceğini anlatıyorum.

8 haftada insanlara ne yerlerse vücutlarında ne olacağının bilgisini verirken, evde yapabileceğiniz antremanlara da yer veriyorum. Bir rehber kitap olarak düşünebiliriz” dedi.

 


Güzelliği ve enerjisiyle herkesi kendine hayran bırakan Esmersoy, programda burun yapısından şikayetçi olduğu için 1 sene boyunca her gece burnuna mandal takarak uyuduğunu söyledi. Esmersoy'un bu ilginç itirafı programı izleyenleri güldürdü.
 

Kaynak: Olay.com


Yayınlanma tarihi: 22/06/2018

-

Son Güncellenme: 04/02/2021

İlgili yazılar