Profil Sayfanızın Dolu Olması Neden Önemli?

Emel Gerdaneri tarafından yazılmıştır.


Profil Sayfanızın Dolu Olması Neden Önemli?

Hastalarınız kliniğinizden içeri girdiği andan itibaren, sizinle alakalı ilk izlenim oluşmaya başlar. Kliniğinizin konumu, dekorasyonu hatta duvar boyasının rengi, ortamın kokusu, hepsi bir bütündür. Dahası kim olduğunuzu ve neler yaptığınızı gösteren bir vitrindir.

Yeniben doktor profili

İşte Yeniben’de yer alan online profil sayfanız da aynı şekilde potansiyel hastayı olumlu ya da olumsuz etkileme gücüne sahip.

Hastalarınızı henüz şantiye aşamasında bir muayenehanede ağırlamayı istemezsiniz, öyleyse neden eksik bir profili ziyaret etmelerine izin veresiniz? Yeniben doktor profiliniz, tedavi arayan, binlerce potansiyel hasta için ilk izlenimdir. Siz onlarla şahsen tanışmadan çok önce profilinizle tanışırlar. Profiliniz eksikse veya onlara yardımcı olmuyorsa, tanışma fırsatını kaçırabilirsiniz.

Yeniben profilinizin aldığı her görüntüleme, yeni bir hastayı çekmek için muazzam bir fırsattır. Hem gördükleriyle hem de görmedikleriyle hızlı bir şekilde olumlu ya da olumsuz bir fikir oluştururlar. Hastalar Yeniben üzerinden doktorlarla iletişime geçtiklerinde, güvendikleri profilleri olan kişilere ulaşma eğilimindedirler. 

Yeniben çözüm ortağı doktor profilininin bir çok özelliği var. Tüm bu özellikleri yakından incelemek için tıklayınız

Yeniben profilinizi geliştirmek için yapabileceğiniz üç şey var:

Uzmanlığınızı Tanımlayın

Yeniben doktor profili

Potansiyel hastalar siteyi ziyaret ettiklerinde, neden sizi seçmeleri gerektiğine dair sebepler arıyorlar. Becerilerinizi ve deneyimlerinizi göstermek onları ikna etmenin harika bir yolu. Kendinizi rinoplasti konusunda uzman olarak görüyorsanız, profiliniz bunu yansıtmalıdır. Özellikle özgeçmişinizde yer alan detayları mutlaka inceliyorlar. Mümkün olduğunca eğitim, sertifika ödül, üyelik bilgilerinizi listeleyin.

Soruları yanıtlayarak ve videolar oluşturarak da uzmanlığınızı gösterebilirsiniz. Kendinizi bir rinoplasti uzmanı olarak pazarlıyorsanız, ancak sadece meme estetiği ile ilgili soruları yanıtladıysanız, potansiyel bir rinoplasti hastası sizi seçme konusunda tereddüt yaşayabilir. Neyle tanınmak istiyorsanız, onu sergileyin.

Faydalı Olun

Yeteneğinizi sergilemek isterken, profiliniz, karar verme süreçlerinde potansiyel hastalara yardımcı, faydalı olmalıdır. Bir hasta, bir doktoru araştırırken bilgi arar. Ne kadar harika sonuçlar üretebildiğinizi bilmek isterler. Faydalı ayrıntılar sunarak onların size olan güvenini sağlamaya yardımcı olursunuz.

Soruları Yanıtlamak Sizi Görünür Kılar 

Soruları yanıtlamak ama gerçek anlamda hastanın sorduğu soruya özel bir yanıt vermek, profilinize videolar eklemek potansiyel hastaların sizi tanımasını ve uzmanlığınızı görmesini sağlar. Öncesi sonrası fotoğraf ise yine yaptığınız harika işleri gösterir ve potansiyel hastaların sonuçları görselleştirmesine olanak tanır. 

Güncel Olun

Yeni hasta deneyimleri, düzenli aralıklarla cevaplanan sorular, haber, blog içerikleri, profilinizi taze ve güncel tutmak için çok önemlidir. Profiliniz için hiç çaba sarf etmezseniz veya güncel tutmazsanız, potansiyel hasta sizi fark etmeyecektir.

Başarılı bir profil oluşturmak demek, her gün büyük değişiklikler yapmanız demek değildir. Sürekli olarak, zaman içinde büyük etkisi olan küçük adımlar atmakla ilgili bir durumdur bu. Sürdürülebilir bir rutin oluşturmalısınız.

Profilinizi hemen güncellemek isterseniz panelinize giriş yapabilirsiniz. 

Yeniben'de çözüm ortağı doktor profili hakkında bilgi almak için buraya tıklayarak direkt Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 


Yayınlanma tarihi: 25/03/2021

-

Son Güncellenme: 25/03/2021

İlgili yazılar