5
(17)

Esteinnova Saç Ekimi Merkezi

Saç Ekimi
Ataşehir / İstanbul
14 Yıllık Deneyim
11
Aldığı İletişim Talebi

Kliniğin deneyim yılı: 14

Esteinnova Saç Ekimi Merkezi

Safir FUE, DHI ve Kök hücre yöntemleri ile saç ekimi ve sakal ekimi yapan Esteinnova Saç Ekimi Merkezi, 13 yıldır kişiye özel uygulamalar yapıyor.

Hastalarına 7/24 canlı hizmet sağlayan Esteinnova Saç Ekimi Merkezi, uzman ekibiyle 3000’in üzerinde mutlu hasta profiline sahip.

Safir FUE başta olmak üzere farklı saç ekimi tekniklerini bünyesinde barındıran Esteinnova, operasyon sonrası takip sürecine çok önem veriyor ve hastalarını 1 yıl boyunca her ay iletişim kurup, yalnız bırakmıyor.

Esteinnova Saç Ekim Merkezi; rezervasyon, konaklama ve operasyon sürecini baştan sona organize eden deneyimli ekibe sahiptir.

Hasta Yorumları

17 Hasta Yorumu
Tv*** Saç Ekimi - 24.10.2022
Tv*** MEMNUN
Sl*** Saç Ekimi - 24.10.2022
Sl*** MEMNUN

Videolar

Soru-Cevap

2 Yanıtlanan Soru 2 Yanıtlanan Soru
Ur***
April 2022 tarihinde yanıtlandı.
Cevap: Yanık bölgelere yapılan saç ekimi, normal bölgelere göre daha iyi sonuç vermektedir. Küçük bir aland... Yanıtı Gör
Ni***
October 2022 tarihinde yanıtlandı.
Cevap: Kök hücre tedavisi ciddi anlamda saçlı derinin kalitesini artırır. O yüzden işleminin üzerinden ne k... Yanıtı Gör

Sık Sorulan Sorular

Esteinnova Saç Ekimi Merkezi Saç Ekimi, Sakal Ekimi branşlarında hizmet vermektedir.
Esteinnova Saç Ekimi Merkezi profil sayfasını Yeniben üzerinde inceleyip randevu oluşturabilir, kurumda görev alan doktorları ve daha fazlasını bulabilirsin.