Bonding Uygulamasıyla 15 Dakikada Gülüş Tasarımı Mümkün Mü?


Bonding Uygulamasıyla 15 Dakikada Gülüş Tasarımı Mümkün Mü?

Dentapolitan Diş Hastaneleri Başhekimi Doç. Dr. Oğuz Öztoprak, Bonding Uygulaması ile gülüş tasarımını artık 15 dakikada yapabildiklerini belirtiyor.

Dentapolitan Diş Hastaneleri Başhekimi Doç. Dr. Oğuz Öztoprak, güzel ve sağlıklı bir gülüşe sahip olmanın toplum içinde özgüveni rolünden bahsederken bu sonuca ulaşmanın artık çok kolay bir yöntemi olduğunu belirtiyor. 

Bonding uygulaması denilen bu yöntemle yaprak dolgular oluşturuluyor ve kişiye özel gülüş tasarımı artık 15 dakikada yapılabiliyor.  

diş hekimi

Doç. Dr. Oğuz Öztoprak sözlerine şöyle devam ediyor:  “Ayrık ve çapraşık dişleriniz var ise gülümsemek ve dişlerinizi göstermek istemezsiniz.

Bonding uygulaması sayesinde çok basit ve sadece dişlerinizin üzerine hiçbir zarar vermeden uygulanan yaprak dolgular ile istediğiniz gülüşe kavuşabilir çok kısa sürede estetik bir görünüşe sahip olabilirsiniz.”

Dentapolitan Diş Hastaneleri Başhekimi Doç. Dr. Oğuz Öztoprak, dijital diş hekimliğinin gelişmesi ile tedavinin başında artık 3 boyutlu olarak dijital tasarı elde edilebiliyor.

gülüş tasarımı

“Bonding uygulaması ile dişleri kesmeden ve hiçbir zarar vermeden tek seansta güzel bir gülüşe sahip olunabilir.

Gülüş tasarımı ve Bonding uygulamasının çok basit ve ağrısız bir işlem olduğunu ve istenildiği zaman çıkarılabileceğini ve dişlerin eski haline getirilebilir".


Yayınlanma tarihi: 05/11/2018

-

Son Güncellenme: 05/07/2021

Başa Dön