Başka Estetiğim Varsa Ülkeyi Terk Ederim


Başka Estetiğim Varsa Ülkeyi Terk Ederim

Ünlü oyuncu Tuvana Türkay, sosyal medya hesabından kendisine karşı yapılan yorumlara isyan etti. Twitter'da "Densiz gaflarıyla gündeme gelmeyi seven estetikli güzellerimizden Tuvana Türkay" yorumuyla paylaşılan fotoğrafa ünlü oyuncu tepki gösterdi.

Ağır Romantik

Geçtiğimiz yıl 'Ağır Romantik' filminin galasında partneri Onur Tuna'nın "Çekimlerde çok eğlendik." açıklamasının ardından mikrofonların çevrildiğinde "Çok eğlendik klişelerine girmeyeceğim" lafı ile ilgili de açıklamada bulundu.

"Burnum dışında en ufak bir estetik müdahaleyi çıkarın ben bu mesleği bırakıp, ülkeyi terk ederim."

Tuvana Türkay açıklamada bulundu
Tuvana Türkay; "Densiz gaf(ları). Sözüm ona amacınız 'tanınmış insanların büyük değişimlerini paylaşıp estetiği aslında ne kadar harika bir şey olduğunu ve insanların kırılan özgüvenlerinin arkasındaki gerçekliği göstermektir' demişsiniz. Ama densizlikten girip magazin çarpıtması bir olayı da durmadan densizlik gafları adı altında kişisel bir hakarete dönüştürmüşsünüz. 19 yaşında 68 kg kırık burunlu parası olmayan ve kendine bakmayı hiç bilmeyen bir kız ile 30 yaşında estetik mucizesi olarak nitelendirdiğiniz görsellerim... Burnumu yaptırdığımı çocuk gibi sevinerek röportajımda kendim dile getirmiştim. Neden hala uğraşıyorsunuz anlamış değilim."

Tuvana Türkay estetiksiz hali

Tuvana Türkay açıklamasına şöyle devam etti; "Görselimi sunup eleştirmeniz inanın ki beni üzmez. Size göre yapılmayan yerim yok ki burnum dışında en ufak bir estetik müdahaleyi çıkarın ben bu mesleği bırakıp ülkeyi terk ederim. Aradan geçmiş 11 yıl! E yeter be kardeşim! Bir de sayfa sahibinin de gerçekten doktor olması! Size gelip işlem yaptırsak en çok bizi mi kayıracaktınız. Şu gaf dediğiniz konuya gelirsek. Defalarca oyuncu arkadaşımla alakalı olmadığı zaten açıklandı. İnanmak istemediniz. O sette dönen şantajları, berbat olayları illa açık mı edeyim. Oyuncu arkadaşımın rencide olmaması adına ve emek veren arkadaşlarımın hatırına susuyorum. Benimle artık uğraşmayın rica edeceğim." açıklamasında bulundu.

 

Yayınlanma tarihi: 26/05/2021

-

Son Güncellenme: 26/05/2021

Başa Dön