02 April 2018
Tedaviden 1 hafta sonra

Op. Dr. Güray Yeşiladalı için İngiltere'den İstanbul'a geldim

Doktorum Güray Bey gerçekten işinde uzman. Yıllar önce geçirdiğim bir kaza yüzünden burnum çok kötü görünüyordu ve burun estetiğine bu yüzden karar verdim. İngiltere’de ve Amerika’da bir çok doktor araştırdım ama Güray Yeşiladalı’yı Internet’ten bulduğumda onun için yazılanlar ve gördüklerim beni çok etkiledi.

İstanbul’da bir görüşme ayarladım ve İngiltere’den İstanbul’a gittim eğer ikna olmasaydım yaptırmadan dönmeye hazırdım. Görüşmemizin ilk bir kaç dakikasında burnumda daha önce fark etmediğim bir çok sorunun daha olduğunu ortaya çıkardı doktorum.

Detaylıca ne istediğimi aktardım. Türkiye’de kaldığım sürece operasyonum için doğru bir uzman olduğunu hissettim. Uluslararası hastalar için de çok iyi organize olmuşlardı. havalimanından seyahatime kadar her şeyle ilgilenen çok iyi İngilize konuşan bir personel. Havaalanından seyahat eden ve uluslararası hastalara yardımcı olmak için mükemmel İngilizce bilen çok nazik bir kadın olan mükemmel organize edilmiş bir şirket.

Hastanede geçirdiğim gece gayet iyiydi. Vanity Klinik ise kesinlikle tüm süreç boyunca güvende hissettiğim harika bir yer. Şu an ameliyatımın üzerinden iki hafta geçti. Bu yüzden istediğim şekil henüz oturmadı. Bu şişlikler düşünülürse çok sabır gerektiren bir süreç. Şişlikler inince istediğim şeklin olacağına inanıyorum.

Genel olarak harika bir doktor ve harika bir deneyim.

İstanbul inanılmaz bir şehir düşündüğümden daha fazla kaldım çünkü şehre bayıldım. Türkiye’nin bu derece inanılmaz bir ülke olduğunu bilmiyordum. Gerçekten Avrupa’da ve Asya’da daha önce gittiğim ülkelere kıyasla şahane zaman geçirdim.

Yorumlar

Fi*** 07 June 2018  

Fiyat konusunda bir şey yazmamışsınız acaba paylaşabilir misiniz?

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Güray Yeşiladalı Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hasta Yorumu İşinde uzman bir doktor. Gerçekten çok iyi.
Başa Dön