Elf’e Benzeyebilmek İçin Servet Harcadı

Kulak Estetiği
Kulak Estetiği tedavisinde öne çıkan doktorlar
Tüm Doktorlar

Elf’e Benzeyebilmek İçin Servet Harcadı

Milliyet Pembe Nar’da yer alan habere göre Arjantin'de yaşayan bir genç, Yüzüklerin Efendisi serisiyle seyircilerin hayatına giren Elf'lere benzeyebilmek için 40 bin dolar harcadı.Luis Padron, Yüzüklerin Efendisi karakteri Elf’e çocukluğundan beri hayran olduğunu, ilk olarak 14 yaşındayken kıyafetlerini ve tarzını değiştirerek değişime başladığını anlatıyor.
 

Kendini Elf'lere yaklaştıranın dış görünümündeki değişikliklerden çok içsel değişimi olduğunu söyleyen Padron, "fazlalıklarım, peruğum, takma kulaklarım, lenslerim ve makyajım bir yana, ben zaten kendimi kendim gibi değil, bir Elf gibi hissediyorum. Ve kanlı canlı, plastikten bir Elf'e dönüşme sürecindeyim" diyor.

Şu anda 28 yaşında olan ve ameliyatlar için 40 bin dolardan fazla para harcayan genç adam, henüz yolun çok başında olduğunu düşünüyor. Luis Padron, çevresinden aldığı tepkilerin olumlu olduğunu da anlatıyor. Bu değişim için 40'tan fazla uygulama ve operasyon geçirdi. Bunlar: burun estetiği, kulaklarını sivriltmek için ameliyat (hala protez kulaklar kullanıyor), dolgu, yüz gerdirme daha fazlası...

Kulak Estetiği hakkında daha detaylı bilgi al

Yayınlanma tarihi: 06/10/2017

-

Son Güncellenme: 14/07/2021

Başa Dön