Sırala
08 February 2018
Tedaviden 2 ay önce

İlk burun estetiğim

Yıllarca burnumla ilgili yaşadığım güvensizlikten sonra sonunda burun estetiği oluyordum. İngiltere’de yaşıyorum ve bunu yıllarca araştırdım. Hatta İngiltere’de plastik cerrahlarla görüştüm, konuştum. İstediğim burun için çok büyük umudum yoktu. Buradaki bir cerrah istediğim ince değişiklikler burnumda çalışmanın çok zor olduğunu söyledi. Ayrıca kalın bir deriye sahiptim, iyileşme süreci de uzun olacaktı ve yapılabilecek hatalar da olabilirdi. (Güven veriyor mu? :)))

Yorum Yaz 1 Yorum
sophia1117 27 August 2019

Hi, I came cross your review whilst researching Dr Metin. I am also based in the U.K and looking to get a primary rhinoplasty procedure done. Im glad your experience went well. I love your results! I was wondering if its possible to share a before photo of your frontal profile. thank you

05 February 2018
Tedaviden 2 ay önce

Yurtdışında arayışa başladım...

Operasyon için yurt dışına bakmaya başladım. Ulaştığım sonuçlar karşısında çok şaşkındım.

İran’ın iyi bir yer olduğuna inanıyordum fakat gördüğüm sonuçlar daha çok abartılı olanlardı, istediğim bu değildi.

Yorum Yaz 0 Yorum
05 February 2018
Tedaviden 2 ay önce

Sonra Türkiye’ye yöneldim

Sonra Türkiye’deki kliniklere daha yoğunlukta bakmaya başladım.
Yeniben.com’dan bulduğum 3 klinikle ve 1 tane de bu sitede yer almayan bir doktor ile iletişime geçtim.

Dr. Metin Kerem’in kliniği tek iyi hissettiğim klinik oldu. Hasta koordinatörü inanılmazdı.

Sorularıma ve aklımdaki soru işaretlerine hızlıca tereddütsüz yanıt verdi.

Yorum Yaz 0 Yorum
05 February 2018
Tedaviden 2 ay önce

28 Nisan’da operasyona karar verdik bile!

28 Nisan’da operasyon yaptırmak için uçak rezervasyonumu ayın 27’sine yaptırdım.

Sadece 2 hafta önce her şeyi hallettim, biraz hızlı gibi görünüyor ama aslında 10 yıldan daha uzun bir süredir araştırıyordum ve hazırım.

Yorum Yaz 0 Yorum
05 February 2018
Tedaviden 2 ay önce

Fotoğrafımı gönderdim ve onların bana burnum için söyledikleri:

Konuştuğumda operasyon için ihtiyaç duyulan bazı bilgiler olduğunu söylediler. Bunlar sadece e-mailde gönderdiğim fotoğrafları inceleyerek söyledikleri ve aklımda kararlar:*Burun yapımla ve istediğim burun ucu tipyle ilgili daha fazla bilgi gerekiyordu.

*Burun kökünün (alın ile birleştiği yerin) çok düşük olduğunu dolayısıyla burayı artırmak gerektiğini ve burun deliklerinin etrafındaki burun derimin kalın olduğunu ve burun deliklerimin duvarının incelmesi için çok fazla bir şey yapamayacaklarını ilettiler.

*Burnumun köprü & burun kökü ve uç kısımlarının yeniden tanımlanması yapılacaktı.

*Aynı zamanda bu operasyon sonucunda yeni bir burun ucu elde edecektim.

*Amaçlarının burun ucumla birlikte total olarak burnumun daha iyi bir görünüme gelmesini sağlamak olduğunu söylediler. Sonuçta daha kadınsı, şekilli ve doğal bir burnum olacak.“Unutmayın hastanın doğal güzelliklerine saygı duymak bizim işimiz, o yüzden biz hiç bir zaman doğal olmayan sonuçlar ortaya çıkarmıyoruz. Ayrıca kalın cildin şöyle dezavantajı var, deri zamanla yeniden kalınlaşınca burunda yapılan değişiklikler yok olabilir bir yandan da şişmenin çok hızlı olmasını önler.”

Yorum Yaz 0 Yorum
05 February 2018
Tedaviden 2 ay önce

Son kontrolüm 5 Mayıs olacak

5 Mayıs’ta son kontrollerimin yapıldığı gün sivilce, leke ve genel cilt problemlerim için bir de lazer / PRP tedavisi göreceğim.Öncesi / sonrası fotoğraflarımla yorumumu güncelleyeceğim. :))

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Metin Kerem Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu Dr. Metin Kerem’in kliniği tek iyi hissettiğim klinik oldu. Hasta koordinatörü inanılmazdı.<br /> <br /> Sorularıma ve aklımdaki soru işaretlerine hızlıca tereddütsüz yanıt verdi.<br /> Hasta Yorumunu Gizle