11 September 2018

Parasını estetik operasyonlarla bitiren ünlü oyuncu şimdi evsiz


NTV'de yer alan habere göre yaptırdığı sayısız estetik operasyonla tanınan İngiliz oyuncu Danniella Westbrook, ameliyata yaptığı harcamalarla parasını bitirince evinden kovuldu ve sosyal yardımlarla yaşamaya başladı.

Danniella Westbrook estetik sonucu

İngiliz oyuncu Danniella Westbrook, yüzüne yaptırdığı onlarca estetik operasyon nedeniyle parasının tamamını bitirdi ve sosyal yardım alan bir evsiz haline geldi.

Her zaman yaptırdığı estetiklerle gündeme gelen 44 yaşındaki oyuncunun arkadaşları, Now dergisine yaptıkları açıklamada, Westbrook’un, kirasını ödeyemediği için evinden kovulduğunu söyledi.

Danniella Westbrook estetik sonrası

Arkadaşları, beş parasız kalan oyuncunun devletten aldığı sosyal yardımla yaşadığını da aktardı.

estetik sonrası durum

İngiliz The Sun gazetesine konuşan kaynaklar, Westbrook’a arkadaşlarının da ödünç para vermeye yanaşmadığını, çünkü paralarını geri alamayacaklarını düşündüklerini iletti.

estetik faciası

1998 yılında geçirdiği bir trafik kazası sonrası yaptırdığı diş operasyonu neticesinde çenesi ve yanakları zarar gördüğü için estetik operasyonlara başlayan oyuncu, uyuşturucu alışkanlığından dolayı burnunda oluşan şekil bozukluğu için de defalarca bıçak altına yattı.

estetik sonrası durum

Defalarca ameliyat olmasına rağmen yüzündeki şekil bozukluğundan kurtulamayan oyuncu, son verdiği röportajında, hayranlarını, plastik cerrahinin tehlikelerine karşı uyararak kimseye estetik operasyon önermediğini söylemişti.

Westbrook estetik

“Estetik ameliyat yaptırmayı düşünenler bana bakmalılar ve tekrar düşünmeliler, çünkü bende sonucu görebilirsiniz” diyen Westbrook, “Hiçbir zaman eskisi gibi görünmeyeceğim.

İnsanlar ameliyatın buna değmeyeceğinin farkına varmalı. Mükemmel değilseniz n’olmuş? Hiç kimse mükemmel değil” demişti.

“Eğer vücudunuz ameliyata yanlış reaksiyon gösterirse yandınız” diyen Westbrook, “Hayatınızın geri kalanını onu düzeltmekle geçirebilirsiniz” uyarısını yapmıştı.

Westbrook estetik

Westbrook, daha önce geçirdiği bir estetik operasyonu filme aldırmış ve yayınlatmıştı.

Kaynak: NTV


İlgili yazılar