05 April 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

Tekrar bir kadın gibi hissetmek

3 çocuk sahibiyim ve bu süreçte vücudum baya deforme olmuştu artık kadınsı hatlarım yoktu. Karnımın etrafında birikmiş bir yağ yığını ve tabi bununla birlikte çatlaklarım ve cilt şikayetlerim vardı. Her zaman karın gerdirme operasyonu istedim ama İngiltere’deki fiyatları araştırdıktan sonra ulaşabileceğim rakamlar olmadığını görünce bu fikirden vazgeçtim. Arkadaşım yurt dışında bu ameliyatların fiyatlarının çok uygun olduğunu söylemişti.

Revitalize diye bir yerden söz etti. Araştırıp görüşene kadar inanmıyordum buna. Ama gördüm ki İngiltere’deki fiyatların çok altındaydı. Revitalize tüm uçuşları ayarladı ve süreci kolaylaştırdı. İzmir’i tercih ettim tedavi için, beklemeleri önlemek için direkt uçuşla gitmenizi öneririm. Özellikle operasyon sonrası bu daha önemli.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Cenk Görken Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hasta Yorumu Dr. Cenk Görken gereksiz hiç bir şey anlatmayan sadece işine odaklanan birisi. Ama sonra bu onun işini çok ciddiye aldığına dair bir işaret diye düşündüm. Sizin de yaptığı işten memnun olduğunuzdan emin olmaya çalışıyor. Kendisi kesinlikle inanılmaz bir sanatçı ve işinde gerçekten çok iyi. Orada bulunduğum sürece farklı operasyonlar olmuş kişiler görüm ve hepsi sonuçtan memnundu.
Başa Dön