03 October 2022
Tedaviden 6 ay sonra

Badem göz estetiği ameliyatı sonrasında söz verilen sonucu elde etmedim

merhabalar! 21.03.2022 tarihinde andaç bey tarafından fox eye ameliyatı oldum. bu süreçteki deneyimleri bir yorum olarak değerlendirmek istedim. güzel ağrılandık, ve ameliyatım 4.5 saat geçti. ameliyatımdan sonra ne ağrı hissettim ne de sancı. her şey çok güzel geçti, yüzümün şişmesine rağmen. 1 hafta sonra şişlikler tamamen inmişti ve gözlerim adeta istediğim gibi o “badem göz” efektini gösterdi.

fakat gün geçtikçe bu etki inmeye başladı. yurt dışında döndüm, ve yaklaşık 1 ay sonra hiç bir etki kalmadığını fark ettim. bunları andaç beye aktardım ve kendisi bir ücret karşılığı olmadan bir kez daha ameliyat olmamı teklif etti. ücret benim için problem değildi. istediğim sonucu elde edeceğimi bilseydim ödediğim ücretin iki katını verirdim.

Teklifi kabul ettikten sonra istanbula dönüp bir kez daha fox eye ameliyatına girdim. fakat ameliyat sonrası değişik olan bu sefer yüzüme bandlar takılmasıydı. bu ilk ameliyatımda yapılmadı. istediğim etki aynı ilk ameliyatımdaki gibi 1 hafta sonra çok güzel bir şekilde görünüyordu. bu etki ama yine inmeye başladı.

gün geçtikçe yüzüm yerine oturur umuduyla kendimi motive etmeye çalıştım fakat yine öyle olmadı. şu an üzülerek diyorum bunu, ama tamamen eski halime dönmüş bulunmaktayım. çektiğim acıklara, harcadığım zamana, ve en çok da kafamın her iki tarafında bulunan yaralar için çok üzülüyorum.

andaç bey ameliyat öncesi çok yardımseveridi. ameliyat sonrası ama hastanede kendisine hiç bir şekilde ulaşamadık. bu beni her iki ameliyat sonrası da çok tedirgin etti. aynısı asistanı da geçerli: en son, 3 ay önce kendisine bir email attım, ve bu emaile geri dönüş edilmedi.

hiç bir şekilde profesyonel bulmuyorum. aksine çok üzücü aslında. bundan dolayı değenledirmemi halka açık yapmak istedim. umduğum ve bana söz verilen etkiyi elde etmediğim için çok üzgünüm.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Doç. Dr. Andaç Aykan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Badem Göz Estetiği Soru/Cevapları
Tümünü Gör
Doktora Sor Doktora Sor
Başa Dön