18 August 2021
Tedaviden 1 ay sonra

Clinic Expert = Mükemmel Memnuniyet ☺️

Herkesin yaptığı gibi bnde internet üzerinden araştrma yapıyordum ve ClinicExpert rastlayıp aradım.Karşıma Zelal Hanım çıktı. O kadar tatlıydı ki sabırla tüm sorularımı cevapladı.Gecenin hangi saati yazarsanız yazın hafta içi-hafta sonu farketmiyor anında cevap veriyordu. Bu durum çok güzeldi ama tedirgin olmadım değil tabi🙃 Acaba merdiven altı bi yer mi acaba dolandırıcılarmı diye baya tereddüt ettim fakat Zelal Hanımın konuşmaları da bi taraftan rahatlatıyordu ve adım atıp gitmeye karar verdim.

Gerek havaalanında, gerek hastanede ,otelde karşılanmam ağırlanmam çok çok güzeldi gerçekten.. Bi hemşire vardı benimle o kadar çok ilgilendi ki ismini unuttum ama bana fıstığım diyordu hep😋 buradan okuyorsa onada sevgilerimi gönderiyorum 🥰 Bayan Doktor istedim diye ameliyat sonrası hiç bir şekilde odaya dahi erkek doktor, hemşire,çalışan alınmadı ve bu benim için düşüncelerime saygı gösterildiğinin bi kanıtıydi..Çok memnun kaldım…Birazda işlemden memnun kalıp kalmadgmdan bahsedeyim..

İşlem sonrası tabi her vücut aynı olmuyor.Bende baya bi şişlik oldu e biraz da kansız kalınca toparlanmam geç ve birazcık sancılı oldu.Yada ben bir şey olacak diye korktuğum için nazlandım. E o kadar ilgiye karşı insanda azcık nazlanıyor hani😋🙃 kilolu biri değilim sadece türk kadınlarının genel problemi basenler malum.. sonuç gerçekten gözle görülecek derecede fark ediliyordu bende. Halen günden güne fark ediyor ve çok mutluyum.

Hayatımda iyikilerimin arasına bir şey daha eklediğim için çok mutluyum😋Ve bu Doktorum Sinem hanım sayesinde vee tabiki beni rahatlatan ikna eden Zelal Hanımcığımın sayesindee🥰 Herkesee ayrı ayrı teşekkür ederim.. Düşünenlere,gidecek olanlara, tereddüt yaşayanlara kesinlikle tavsiye ederim asla pişman olmayacaksınız😋

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
ClinicExpert Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hasta Yorumu Ayy yaa canım doktorum çok iyi ,çok tatlı bir Doktor.. Op. Dr. Sinem Sıngın bu arada ismi yaklaşımı, konuşması, incitmemek için çaba göstermesi, samimi konuşması vallahi arasam böylesi denk gelmezdi.. Ayrıca emeği için teşekkür ederim. Bugüne kadar hep şu basenlerle gezdim her ortamda zayıfsın ama aaa basenlerin var yaa senin laflarıyla bunaldığım dönemlerden kurtardı beni. Ve bir de en önemlisi şu dikkatimi çekti doktorunuza güvenin ne isteğinizi söyleyin ve Onun ellerine emanet edin kendinizi.. Bizler şu-bu model gibi olsun istiyoruz fakat o tip, o model bize uygun olmayıp eğreti durabiliyor. O yüzden isteğinizi söyleyin ama doktorunuzun tavsiyesini de de kulak ardı etmeyin derim. Ben öyle yaptım ve memnun kaldım. Teşekkürler Sinem Hanım
Başa Dön