21 April 2018
Tedaviden 8 ay sonra

Op. Dr. Fuat Yüksel'e meme büyütme ameliyatımın sonucu çok başarılı!

Ameliyatımdan 2 gün önce İstanbul’a gittim ve böylece orada geçirdiğim zamanın tadını çıkardım çünkü zaten ameliyatla ilgili her şeyi okumuştum. Herkes acı verdiğini ve yürümekte zorlanacağımı söylemişti. Neyse sonunda 7 Ağustos 2017’de ameliyatımı oldum.

Seyahatimle ilgilenen kişi ve doktor asistanı çok iyiydi. Ameliyatımla ilgili her şey bana açıklandı. Dr. Fuat Yüksel beni görmeye geldi ve göğüslerimi işaretledi ve benim ne istediğimi dinledi.

21 April 2018
Tedaviden 8 ay sonra

Ameliyattan sonra uyanınca hiç acı hissetmedim

Fakat göğüslerim çok büyük görünüyordu. Onlara hemen bakmak istedim. Doktorum da kontrol etti. Hastanedeki hemşireler de çok iyiydi ve gece boyunca durumumu kontrol ettiler. Hastanenin yemekleri çok iyi değildi. Ama genel olarak hizmet harikaydı.

21 April 2018
Tedaviden 8 ay sonra

İkinci gün acıyı hissetmeye başladım.

Dr. Fuat Yüksel geldi ve ameliyat sonrası ne yapmam gerektiği konusunda bana açıklama yaptı ve almam gereken ağrı kesicileri verdi. Ağrı kesicileri kullanmaya başladım. Otele geri dönüş fenaydı, vücudumun içindeki her şişliği hissedebiliyordum. Bir kaç gün rahat uyuyamadım. Sürekli sırtüstü yattım. Ameliyat sonrası bakımı yaparken göğsümde sarkma oluyordu bu durum bir süre devam etti. Doktorumun asistanı sürekli olarak beni aradı ve nasıl olduğumu kontrol etti.

21 April 2018
Tedaviden 8 ay sonra

5. gün sonunda doktorum da görmek istedi.

Kontrolüm gayet iyi geçti. Otelim 5 yıldızlıydı servis çok iyi değildi açıkçası. Personelin çoğu İngilizce iyi konuşamıyordu. Ama doktorumla ilgili kısım genel olarak şahaneydi, Dr. Fuat Yüksel çok iyi iş çıkardı. Sonuçtan çok memnunum. Şimdi çok daha rahatım özel bir sütyen giymeye devam ediyorum. Böylece çok daha güzel görünüyor. Fotoğraflarımdan da sürecimi görebilirsiniz.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Prof. Dr. Fuat Yüksel Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hasta Yorumu Doktorumla ilgili kısım genel olarak şahaneydi, Dr. Fuat Yüksel çok iyi iş çıkardı. Sonuçtan çok memnunum.
Başa Dön