20 February 2018
Tedaviden 1 ay sonra

Harika bir burun estetiği süreci oldu

Dr. Reha Yavuzer ile ilk tanıştığımda, onu çok samimi, anlaşması kolay ve en önemlisi sorularımı yanıtlarken son derece açık ve profesyoneldi. Ben burnuma Septoplasti ameliyatının yanı sıra burnuma hafif bir dokunuş istiyordum.

Doktorum tüm sorularımı yanıtladı ve bu süreci benim için kolay bir hale getirdi. Çünkü bir kaç yıldır düşünüyordum ve ameliyat konusunda çok gergindim ama bu kez doğru doktoru bulduğumu biliyordum ve harika bir iş çıkaracağından emindim.

Hem bundan sonra çok rahat nefes alabileceğim hem de doğal görünümlü tam istediğim gibi bir burnum olacak. Hala iyileşme sürecinde bakımı ve dikkat etmem gerekenler konusunda doktorumla iletişim halindeyim.

Yorumlar

De*** 08 May 2018  

Benim de sorunum rahat nefes alamamak bir yandan da şeklini düzelttirmek istiyorum, buradan deneyimlere bakıyordum acaba karar verirken KBB mi Plastik cerrah mı nasıl karar verdiniz? Bir de fotoğraf paylaşmanız mümkün mü?

Es*** 08 May 2018  

Aslında araştırıyordum, ama ilk görüşmeye gidince ikna oldum resmen, aklımdaki tüm sorulara yanıt aldım ve kendimi çok rahat hissettim bence en önemli şey bu. İlk görüşemeye gidip sonra da kendini güvenilir ellere bırakmak. Evet fotoğraf paylaşmak istiyorum.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Prof. Dr. Reha Yavuzer Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hasta Yorumu Dr. Reha Yavuzer ile ilk tanıştığımda, onu çok samimi, anlaşması kolay ve en önemlisi sorularımı yanıtlarken son derece açık ve profesyoneldi.
Başa Dön