23 September 2022
Tedaviden 1 ay sonra

Dr. Berna Baygöl'e Yeniben sayesinde göz altı ışık dolgusu yaptırdım

Uzun zamandır göz altlarımda morluklar vardı. Belli bir yaştan sonra rahatsızlık duymaya başlamıştım, bundan dolayı internette arayış içine girdim. Genelde klasik buz gibi şeyler denedim ve hiçbir faydasını görmedim. Daha sonra profesyonel bir çözüm arayışı içerisine girdim, göz altlarına ışık dolgusu ve benzeri gibi işlemler yapıldığını öğrendim ve sonrasında Yeniben sitesinden Berna Hanım'a ulaştım.

Berna Hanım'ın kliniğine gittim, kendisi gayet güzel yardımcı oldu. İşlem öncesinde ve sonrasında bana gerekli tüm açıklamaları yaptı, işlem sonrasında olası endikasyonlar gibi şeylerin hepsini anlattı bana.

Ben Berna Hanım’ın ilgisi ve alakasından dolayı gayet memnunum ama şöyle bir şey var, işlem sonrası tam olarak belki benim de beklentilerim yüksekti ama göz altlarında çok fazla bir açılma olmadı yani aslında benim göz altlarımda çöküklükte var ondan kaynaklı da olduğunu düşünüyorum ama memnunum.

Bana her şeyi anlattı zaten bu işlemi yaparsak tamamen bir düzelme olacak diye bir şey söylemedi. Bunun bir süreç olduğunu örneğin 6 ay sonra bu işlemin tekrarlanması gerektiğini anlatmıştı bana.

İşlem sırasında ağrı olmadı, sadece irkilme gibi oldu o da refleks olarak oluyor. Sadece işlem sonrası yaklaşık 15 dakikalık gözlerimde sulama falan oldu sonrasında herhangi bir sıkıntı olmadı. Berna Hanım’a çok teşekkür ederim

Başa Dön