Sırala
01 February 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

Burun Estetiği ve Çene İmplantı

İşte değişimimi anlatıyorum…. Ameliyatımdan bu yana sadece 10 gün geçmesine rağmen, sonuçtan şu anda bile çok memnunum. Doktor Metin kesinlikle çok profesyonel ve sizin için en iyisi neyse onu biliyor. En iyi görünümü elde etmek için ben düşüncelerimi söyledim o da kendininkileri. Tabi ki onun söyledikleri daha doğruydu. Burnum çok doğal göründü kimse ameliyat olduğumu bilmese bunu tahmin edemez. Fakat aynı zamanda tamamen farklı ve güzel görünüyorum.

Ayrıca çenemi de yaptırdım. Hiç bir şey hissetmedim çünkü gerçekten ne yaptığını çok iyi bilen bir doktor. Beni rüyalarımdaki “ben”e dönüştürdüğü için çok mutluyum ve kendime güvenim arttı. Elbette geri geleceğim. Arkadaşlarım ve ailemde herkese tavsiye ettim. Buna değer!

Ekibi kesinlikle inanılmaz. Asistanı Larin’e özellikle teşekkür ediyorum. O olmasaydı ne yapardım bilmiyorum. O gerçek bir melek. Bu deneyimi kelimelerle anlatmam mümkün değil ama gerçekten çok mutluyum!!!

01 February 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

1 yıl sonra...

Merhaba tekrar,Burun kemerini düzelttirmek ve mükemmel bir buruna sahip olmak için burun estetiği ameliyatı olmuştum. Aynı zamanda profilimi daha belirgin hale getirmek için çene estetiği oldum. İki operasyonu da hemen hemen bir yıl önce oldum. Ameliyatm sonrasında sonuçlardan çok mutluydum.Bu olumlu yorumu yazmıştım. Fakat şimdi bir yıl sonunda burnum ve çenem için revizyon yaptırmayı düşünüyorum çünkü mutlu değilim. Ameliyatımın hemen sonrasında aşırı bir reaksiyon gösterip aceleci davranıp çok olumlu şeyler yazmıştım ama zamanla sonuçların değişebileceğinden haberim yoktu.Burnumun kusurları görülebilirdi, duyduğum şey sürekli olarak daha iyiye gideceği yolunda. Ama maalesef kötüye gidiyor. Tek istediğim şey her açıdan düz bir burun görünümü. Sadece yanlardan düz görünüyor. Hala kemiği belirgin. Burnumda hiç kontür yok.Ayrıca burun ucum önemli ölçüde aşağıya doğru düştü. Yan tarafta çıkıntı olmamasına rağmen varmış gibi bir görüntü yaratıyor. Her açıdan burnumun aynı şekilde düz olarak görünmesini doktorumun düşünmesi gerekiyordu sanırım.Burun deliklerim de orantısız birisi diğerinden daha büyük görünüyor. Biliyorum kimse mükemmel değil, ama ameliyatımdan %90 mutlu çıkabilmek için bütün o süreci ve acıyı yaşadım ama şimdi mutlu değilim. Şimdi yine aynı problemleri yaşıyorum tabi nispeten daha az olarak.Çene implantı da yaptırmıştım ama implantın boyutu ve şekli hakkında hiç bir fikrim yoktu. Seçimi doktoruma bırakmıştım. Yüzüme çok da uymayan çok küçük bir implant yerleştirdi çeneme ki çenem yüzümle uyum sağlamıyor çok küçük kalıyor.Adil olayım ilk 3 ay çenemin küçük durduğunu fark etmedim, yüzümdeki şişlikten dolayı. Sonuca baktığımda dolgu maddeleriyle de bunu elde edebilirdim. Tüm bunların yanında iyi tarafına gelirsek nefes alıp vermeyle ilgili hiç sorunum olmadı. Çene implantının takıldığı yer o nokta tamamen yok oldu.Dr. Metin Kerem, gerçekten iyi bir kişi ve işinde profesyonel, her şey güzel ama mükemmel sonuç almak için yeterli olup olmadığını bilmiyorum.Hayal kırıklığına uğradım.