Sırala
25 Kasım 2019
Tedaviden 4 gün sonra

Boy uzatma ameliyatı istiyordum Yeniben'den doktorumu buldum, işte ameliyat ve iyileşme sürecim

Merhaba, Boy uzatma ameliyatı olmak istiyordum. 1.63'üm ve hedefim 1.70 olmak. Araştırmalarım ve Yeniben sayesinde doktorum Serkan Gürcan'a ulaştım. Yurtdışından Almanya'dan geldim, görüşmemiz sonrasında ameliyata karar verdik ve işte ameliyat günü geldi. Pek uyumadım açıkcası heyecanlı ve gerginim. Umarım her şey yolunda gider ve ben size buradan sürecimi anlatırım.

Yorum Yaz 0 Yorum
25 Kasım 2019
Tedaviden 4 gün sonra

Ameliyat sonrası ilk gecem ve 1. gün

Merhaba, yazmaya fazla enerjim yok aslında. 4 saat sürdü ameliyatım. İlk gece çok acı doluydu. Sağ ayağım şişti en çok da o acı verdi. İlk gece sadece 2 saat uyudum.

Yorum Yaz 0 Yorum
25 Kasım 2019
Tedaviden 4 gün sonra

2. Günüm...

Biraz daha iyiyim. son iki gün hic uyumadm. En fazla iki üc saat uyudm. Dün aksam uyku hapi verildi. ayagimda ödem olduydu. Çok yaniniyodu. Agri kesicler kemik agirsina iyi geliyodu ama ödemi dahada cok azdiriyodu. Biraz ugrasdirdi beni. gerci halada ugrasdiriyo. Bugun öglen ayaga kalkamyi denicegiz doktorun yardimiyla...

Yorum Yaz 0 Yorum
26 Kasım 2019
Tedaviden 5 gün sonra

3. Günüm

İki gündür basim dönuyo. bugun sadece bi bes dakkika ayaga kalkabildim. tansiyonum düsdü sora yine. iki saat once kan verdiler. aksam tekrar yurumeyi denicegiz insallah

Yorum Yaz 0 Yorum
03 Aralık 2019
Tedaviden 1 hafta sonra

Yarın akşam Almanya'ya dönüyorum...

Merhaba. bugün iyim cok sükür Bugun son kez bi doktorla gorusdum. İyiydi. Yarin aksam ucakla Almanya'ya geri dönüyoruz. Bi sikinti cikmasa üc ay sora tekrar geri gelecegim.

Yorum Yaz 0 Yorum
06 Aralık 2019
Tedaviden 2 hafta sonra

Kemik ağrısı pek kalmadı

Merhaba, hala ödem duruyor. ondan pek fazla yuruyemiyorum. Kemik agrisi pek yok ama...

Yorum Yaz 0 Yorum
10 Aralık 2019
Tedaviden 2 hafta sonra

Yavas yavas iyilesiyoruz gibi:)

Merhaba Daha iyi hareket edebiliyorum artik. ama yinede desteksiz yuruyemiyom. dengemi tutmakda biraz zorlaniyom. bide sag ayagimdaki yanma hala gecmedi. bu ayakdaki yanma haric iyi gidiyo aslinda.

Yorum Yaz 0 Yorum
24 Aralık 2019
Tedaviden 1 ay sonra

Süreç biraz zor geçiyor...

Süreç zor geciyo acikcasi. Yurumeyi hala pek beceremedim. ayakdaki yanmada duruyor...

Yorum Yaz 0 Yorum
15 Ocak 2020
Tedaviden 1 ay sonra

Şu an 4cm uzadım :)

4 cm uzadım ama aşırı bir kas kaybı yaşadım bacaklarımda. 6 kilo verdim. Zaman zaman çok ağrı yapıyor. Gün boyu bazen iyi oluyor. Dik durmakta hala zorluk çekiyorum. Walkersız yürümek imkansız gibi. Haftaya fizik tedaviye başlayacağım. İnşallah ondan sonra iyiye gider. Artık şu günler bitse de normal hayata dönsem diye dua ediyorum :)))

Yorum Yaz 0 Yorum
21 Ocak 2020
Tedaviden 2 ay sonra

Son iki gündür agrilarim yok denilcek kadar az

İyiyim cok sükür. son iki gündür agrilarim yok denilcek kadar az. ameliyat oldugum gunden beri en iyi uykumu bugun uyudum diyebilirm. :)

Yorum Yaz 0 Yorum
31 Ocak 2020
Tedaviden 2 ay sonra

İyileşme sürecinde son durum: Ağrılarım var ama daha fazla hareket edebiliyorum

Merhaba durumum hakkında bilgilendirme yapmak isterim. Agrilarim fizik tedaviye basladigmdan dolayi biraz cogaldi. ama artik daha fazla hareket edebiliyorum. yürûmeyi tabi hala yapamiyorum. bacak kaslarini güclendirmeye basladim. Bugün tedavi merkezine gitdm orda ayak bileklerimi esneterek hareket kazandirmaya ugrasdik

Yorum Yaz 2 Yorum
elifparmaksiz 01 Nisan 2021  

Merhaba, Tüm bu ameliyat süreci bittiğinde eskisiyle aynı olacak hareket kabiliyetiniz? Son durum nedir? Hangi yöntemle ameliyat oldunuz? Çok fazla soru soruyorum kusura bakmayın ama bende çok istiyorum ameliyat olmak ama çok korkuyorum ben sporcuyum. Ameliyat sonrası en ufak bir hareket kaybı benim için felaket demek. Ameliyatın böyle bir bedeli var mı yoksa normal hayatımıza geri dönebiliyor muyuz? Çok fazla endişelerim var. Umarım yorumu görüp cevap verirsiniz.

Byzezgi 02 Ocak 2022  

Merhaba, şu an ne durumdasınız?

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Hasta Yorumu Tüm süreci konuştuk, anlaştık doktorumla. Şu ana kadar her şey yolunda. Hasta Yorumunu Gizle