Sırala
26 Şubat 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

Burun estetiğiyle harika bir değişim için 38 yaş hiç de geç değil

Harika bir değişime dair hikayemi size anlatma istiyorum. Doğruyu söylemek gerekirse burnumun daha küçük ve daha güzel olmasını hep istedim. Fakat hiç bir zaman bu konuda ciddi ciddi düşünmemiştim. Bu konuya asıl dikkat çeken erkek arkadaşım oldu, burun estetiği yaptırırsam çok daha güzel görüneceğimiz söyledi.

Yorum Yaz 0 Yorum
26 Şubat 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

İstanbul’da ve Ankara’da iyi doktorları araştırmaya başladık.

Mayıs 2017’de İstanbul’da ve Ankara’da iyi doktorları araştırmaya başladık. Bir liste yaptık. Bazılarıyla aradık görüştük. Hiç kolay değil doğru doktoru bulmak, çünkü bu alandaki doktor sayısı inanılmaz fazla. Hiç bir zaman hangisi en iyisi hangisi değil bilemiyorsunuz. Bir sürü deneyim, yorum okuduk, hatta daha önce burun estetiği olmuş kişilerle konuştuk.Sonunda Muhitdin Eski dikkatimizi çekti. Öyle çok reklam yapmamıştı. Internetten biraz daha araştırdık kendisini. Çok sayıda yorum okuduk ama hiç olumsuzuna rastlamadık. Telefonda bir kaç kez konuştuk ve doğru karar verdiğimizi hissettik.

Yorum Yaz 0 Yorum
26 Şubat 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

10 Haziran için ameliyat tarihi belirledik

Ankara’ya gittik. Memorial Hastanesi’ni ve doktorun ekibini sevdik. Her şey doktorumun bize daha önce anlattığı gibi oldu. Ameliyattan önce baya gergindim. Doktorum süreci çok güzel anlattı ve rahatladım.Ameliyatın yaklaşık 4 saat sürdü. Doktorum tüm problemi ortadan kaldırdıktan sonra operasyonu tamamlayacağını söylemişti. Ameliyatım başarıyla sonuçlandı ve ertesi akşama kadar hastanede kaldım. Hastane personeli çok işinde titizdi. Tüm gece bana baktılar.

Yorum Yaz 0 Yorum
26 Şubat 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

İyileşme sürecine dair aktaracaklarım:

Genel olarak iyiydi diyebilirim. Yüzümde çok şişlik ve morluk olmadığını söyleyebilirim. Bu yüzden iyi hissediyordum. Eminim iyileşme sürecimin bu kadar iyi olması doktorumun profesyonelliği ve deneyimli oluşundan kaynaklanıyor.Sonuç olarak;Erkek arkadaşım da ben de mutlu olduk. Yeni ve güzel bir burnum olması harika. Doktor Muhitdin Eski’ye çok teşekkür ediyorum.

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Prof. Dr. Muhitdin Eski Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu Doktor Muhitdin Eski’ye çok teşekkür ediyorum. Çok profesyonel ve deneyimli. Hasta Yorumunu Gizle