Sırala
18 Mayıs 2018
Tedaviden 2 ay önce

20li yaşlarımda hiç saçım kalmamıştı organik saç ekimi yaptırdım

32 yaşındayım. 18 yaşımdan beri saç kaybım başladı. 20-22 yaşlarımda hiç saçım kalmadı. Psikolojik olarak çok etkilendim. Değişik serumlar ve kremler denedim ama etkili olmadı. Daha sonra organik saç ekimini duydum. Organik saç ekiminde derinin daha verimli hale getirilmesi sağlanıyor. Bir nevi toprağı zenginleştirmek gibi.

Saçın bendeki önemi çok. Saçsız kendimi düşünemedim, rahat hissedemedim. Estetik International’da çalışanlar ve doktorları çok sevdim. Gidince, benim fotoğraflarımı çektiler ve o an problemi daha çok farkına vardım. Muayene sonrasında süreci uzatmadan hemen ertesi gün operasyona girdim ve 6 saat sonra evime gittim. Herhangi bir ağrı sızı yok. Abartıldığı gibi değil. Başım ağrımadı.

2-3 gün sonra da rahat bir şekilde dışarı çıkabildim. Saçlarım büyümeye başladı. Aynaya bakarak büyümelerini bekledim. Büyüdüklerinde de çok sağlıklı saçlarım oldu. 18 yaşıma tekrar geri döndüm onu hissediyorum.

Operasyon gerçekten başarılı sonuçları da başarılı sadece sabırlı olmak gerekiyor. Saç ekimi düşünenlere organik saç ekimi öneriyorum.

Yorum Yaz 0 Yorum