Sırala
16 March 2018
Tedaviden 4 ay sonra

Revizyon burun ameliyatı oldum

Merhabalar Op.Dr.Reşit Burak Kayan’a 2 ay önce revizyon burun ameliyatı oldum, yurt dışından kendisini bulup ameliyat oldum ve şuan iyi ki olmuşum diyorum, nefes alamıyordum ve burun çatım çökmüştü.

Büyük korkularla ve sorularla Türkiye’ye geldim, kendisine ilk sorum ya tekrar revizyon gerekirse idi. Bana büyük bir içtenlikle evet ben de insanım benim de revizyon yaptığım hastalar var ve öyle bir durum olsa bile her konuda destekçiniz olurum demişti. Çünkü bu soruyu sorduğum tüm doktorlar hatta kendi doktorum hastane masraflarını ödemem halinde tekrar ameliyat olabileceğimi söylemişti. Burak beye daha açık olarak sorduğumda direk söylediği ne münasebet tabi ki ücret ödemezsiniz olmuştu.

Şuan burnumdan çok memnunum ufak tefek şişliklerim kaldı ben unutsam bile her iki haftada bir arayıp soruyor burnumu ve resmini istiyor, kendisini herkese tavsiye ederim.

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Reşit Burak Kayan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu Burnumdan çok memnunum ufak tefek şişliklerim kaldı ben unutsam bile her iki haftada bir arayıp soruyor burnumu ve resmini istiyor, kendisini herkese tavsiye ederim. Hasta Yorumunu Gizle