Sırala
08 February 2018
Tedaviden 3 ay sonra

Mükemmel bir deneyim gerçekten minnettarım

Burun estetiği ve aynı ameliyat içerisinde bir kol germe operasyonu oldum. Her ikisi de mükemmel sonuçlandı. Burnum beklenenden çok daha iyi görünüyor ve çok doğal duruyor. Mutluluktan uçuyorum.

Kollarımdaki izler de iyileşiyor.

Avusturya’ya döndüğümde buradaki doktorlarım da çok etkilendiler. Çok profesyonelce yapılmış olduğunu söylediler. Bu muhteşem sonuç için minnettarım gerçekten.

Metin Kerem çok doğru bir tercihti.

Dr. Metin Kerem’le ilgili olumlu yorumları okumadan önce uzun süredir güvenilir bir cerrah arıyordum. Bir gidip bakmaya karar verdim. İlk tanışmadan itibaren kendisi de dahil tüm ekip harikaydı.

Hasta koordinatörüm Ferve’ye çok teşekkür ediyorum. 7/24 benimle iletişim halinde kaldı ve operasyon sonrasında da çok yardımcı oldu. Sürekli ilgilendi ve ve hep rahat hissetmemi sağladı.

Dr. Metin Kerem son derece profesyonel, yetenekli ve hastalarının her şeyiyle çok ilgili. Her an ciddiye alındığımı ve önemli olduğumu hissettim. Ayrıca ameliyat sonrasında da doktorum ve hasta koordinatörüm gece ve gündüz sorularıma açıktılar.

Ayrıca ekibin geri kalanına da (sevgili hemşirelere, beni klinikten hastaneye taşıyan ve bana eşlik eden şoföre..) çok teşekkür ediyorum. Tüm ekip tek kelimeyle harikaydı beni çok iyi ağırladılar ve emin ellerde hissettirdiler. Böyle ciddi bir arayışta olan herkese Dr. Metin Kerem’i kesinlikle tavsiye edildim.

İyi organize edilmiş, mükemmel sonuçlanan profesyonel bir tedavi gördüm. Çok teşekkür ederim!

Yorum Yaz 1 Yorum
sophia1117 27 August 2019

Hi, I came cross your review whilst researching Dr Metin. Im glad your experience went well. I love your results! I was wondering if its possible to share a before photo and after of your frontal profile. thank you

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Metin Kerem Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu Metin Kerem’i tercih etmek çok doğru bir karardı.<br /> Hasta Yorumunu Gizle