5 (3)

Dr. Emre Çiçek

Medikal Estetik
Şişli / İstanbul
%100 Hasta Memnuniyeti
30 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Harbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi No:5, Şişli/İstanbul, Türkiye

Hakkında

1976 yılında doğan Dr. Emre Çiçek 1998 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur.
Botox dolgu ve Yüz terapileri konusunda Dr. Mauricio De Maio; İsviçre La Prairie Clinic Dr. Roland Ney; Dr.Herve Raspaldo ve Dr. Koenraad De Boulle'nun workshop ve seminerine katılmıştır. Dolgular (Dudak yanak nasolabial glabellar tear trough vs.) İtalya Siena Üniversitesi'nden Prof. Dr. Pier Antonio Bacci' nın workshop ve seminerine katılmıştır. Ulthera ameliyatsız yüz germe ile ilgili 2010 da Harvard Üniversitesi Tıp fakültesinden Prof.Dr.Matthew White ve Prof.Dr.Diane Duncan' ın workshop ve seminerine katılmıştır.
Lazer (Nd yağ; q switch; erbium yağ; carbon dioxide) ; Ipl ile akne tedavisi yüzdeki telenjiektazi ( ince kılcal damarlar) bacaktaki varis kılcal damarlar, yüz ve vucuttaki her türlü leke pigment tedavileri ve cilt gençleştirme gibi konularda Dünya ve Avrupa Lazer Derneği kurucularından Prof. Dr. Peter Bjerring'ın workshop ve seminerine katılmıştır.
Mezoterapi konusunda ise Fransa International Mesoterapi ve Lipoterapi Derneği Başkanı Dr. Jacques Le Coz'ın workshop ve seminerine katılmıştır.
Lipoliz konusunda Alman Network Lipoliz Derneği Başkanı Dr. Claus Peter Meissner'nın workshop ve seminerine katılmıştır.
Saç ekimi (FUT ve FUE ) İngiltere'den Dr. Bessam Farjo ve Nilofar Farjo'nun workshop ve seminerine katılmıştır. Saç ekimi ile ilgili Prof. Dr. A. Barrera – Dr. J. Cooley- -Dr. J Greco (USA) ve Dr. A. Ginzburg seminerlerine katıldı.
Radyofrekans ile obesite zayıflama konusunda Dr. Claudia Van Der Lugt'ın workshop ve seminerlerine katılmıştır.
2005 yılı Ocak ayında T.C Sağlık Bakanlığından Medikal Estetik Hekimlik Sertifikası aldı. 2008 yılında da Yeditepe Üni. Tıp Fakültesin'den Akupunktur Eğitim ve Uygulama Sertifikası aldı. 4 yıl boyunca Suadiye, Etiler ve Acıbadem'de özel kliniklerde çalışmalarını sürdürdü.
Ayırca bir Lazer ve IPL firmasının 2005 yılından itibaren Türkiye eğitmenliğini yapmaktadır ve doktor eğitimlerini vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışı tüm kongrelere katılan Dr. Emre Çiçek, European Masters of Antiaging International Masters of Antiaging Network Lipolysis Medikal Estetik Derneği, Medikal e-Estetik Hekimler Derneği üyesidir.

Deneyimler

5 Hasta Deneyimi
havva MEMNUN 2000 - 3000 TL 0 Yorum
1 yıl önce
mehmet MEMNUN 3000 - 4000 TL 0 Yorum
3 ay önce

Soru&Cevap

9 Soru&Cevap 9 Soru&Cevap
mcin
3 yıl önce
Göz altı dolgusu gevşemiş göz altlarıma çözüm olur mu?

Merhaba. Yaşım 27. Benim göz altlarımda hafif şişme oluyordu sabah...

ayd1992
3 yıl önce
Göz Altı Işık Dolgusunun kalıcılığını merak ediyorum

Göz altı ışık dolgusunun ne kadar ömrü var?