Kişisel Bilgiler

Dr. Melike Gedar, 1972 yılında İzmir’de doğdu. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 1995 yılında birincilik ile bitirdi. Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi bölümünde 1.5 yıl asistan olarak çalıştıktan sonra, Ankara Ulucanlar Göz Hastalıkları Hastanesi’nde Göz Hastalıkları ihtisasını tamamladı.Ankara Tabipler Odası, Türk Oftalmoloji Derneği ve American Academy of Ophthalmology üyesidir.

Çok sayıda ulusal ve uluslararası bilimsel organizasyona katıldı. Yayınlanmış olan çok sayıda klinik çalışması vardır. Göz Sağlığı ve Hastalıkları üzerine ulusal basında, tıbbi sektörel mecralarda, yazılı ve TV dahil görsel birçok mecrada yayınlanmış sağlık programlarında, eğitim ve bilgilendirme konuşmaları, makaleleri, seminerleri ve röportajları bulunmaktadır. 

Ankara ve İstanbul'da çeşitli hastanelerde uzman operatör doktor olarak görev yapmıştır. Halihazırda Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında Yardımcı Doçent kadrosunda yer alan ve Ataköy Dünyagöz Hastanesinde çalışmaya devam etmektedir. İlgi alanları genel göz sağlığı ve hastalıklarının yanısıra, Retina cerrahisi, Şaşılık, Okülo Plastik cerrahi (Göz Estetiği) dir.

Tedavileri

  • Göz Kapağı Estetiği

İLETİŞİM TALEBİ GÖNDER