Uzman Dr. Kamuran Çelik

Yıldırım / Bursa
- Hasta Memnuniyeti
3 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Yunusemre, Selçuk Hatun Termal, Yunus Emre Blv, Yıldırım/Bursa, Türkiye

Haritada Gör

Hakkında

1986 yılında Tokat’ta doğmuştur. İlk ve ortaöğrenimini Manisa, Bursa ve Uşak’ta tamamlamıştır. 2005 yılında U.Ş.A.K Anadolu Öğretmen Lisesi’nden mezun olmuştur. Tıp fakültesi eğitimini 2005-2011 yılları arasında Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır.

2011 yılında Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde mecburi hizmete başlamıştır. 2012-2016 yılları arasında Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Acil Tıp alanında ihtisas eğitimini tamamlamıştır.

2016-2018 yılları arasında İstanbul Büyükçekmece ve Beylikdüzü Devlet Hastanesi’nde, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Beylikdüzü Yerleşkesi’nde Acil Tıp Uzmanı olarak Acil Servis idari sorumluluğu görevini üstlenmiştir. 2016-2018 yılları arasında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, İstanbul Medipol Üniversitesi, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanında eğitimlerini tamamladı.

2018 Mart ayı itibariyle Bursa’da  Selçuk Hatun Termal kompleksinde kendi kliniğinde hizmet vermektedir. Ayrıca Bursa Faruk Saraç Meslek Yüksekokulunda İlk ve Acil Yardım bölümünde yükseköğrenim düzeyinde dersler vermektedir.

Hasta Yorumları

0 Hasta Yorumu
Hasta yorumu bulunmamaktadır.

Soru&Cevap

0 Soru&Cevap 0 Soru&Cevap
Soru&Cevap bulunmamaktadır.