0 (0)

Dr. Osman Nuri Şenbayram

Medikal Estetik
Bakırköy / İstanbul
%100 Hasta Memnuniyeti
12.685 Profil Ziyaretçisi
Lokasyon

Zeytinlik Mahallesi, Halkçı Sokak No:10, Bakırköy/İstanbul, Türkiye

Hakkında

Şanlıurfa’da doğdu. İlk eğitimini Şanlıurfa’da tamamladı. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1989 yılında mezun olduktan sonra 1989-1991 yılları arasında Kars da mecburi hizmetini tamamladı.

1993 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Biyokimya Ana Bilim Dalında doktora kazandı. Streptozotocin ile kronik diabetik yapılan sıçanların aort endotel dokusunda NO sentaz aktivitesinin ve plazma nitrit nitrat ölçümünün degerlendirilmesi başlıklı tez çalışmasını yapıp  1999 yılında doktorasını tamamladı.1992 yılında Türkiye Akupunktur Derneği Başkanı Uzm.Dr. Nüzhet Ziyal le tanıştı ve onun yanında akupunktur konusunda eğitim aldı ve yine aynı yıl .Türkiye Akupunktur Derneğinin düzenlediği akupunktur eğitim programlarına katıldı ve akupunktur tedavisi uygulama sertifikası aldı. 1994 yılında akupunktur kliniğini açtı.

Yurt içi ve yurt dışında birçok kongre ve seminerlere katıldı. 2004 yılında Fransız Dr Jackues Le Coz dan mezoterapi konusunda eğitim aldı.2005 yılında Medikal Estetik Hekimliği Eğitim Programlarına katılarak medikal estetik uygulama sertifikası aldı.

Dr Şenbayram Türkiye Akupunktur Derneği,Türkiye Auriculoterapi Derneği , İstanbul Akupunktur Derneği , Nöralterapi derneği ve Medikal estetik derneği üyesidir. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından aldığı eğitimler onaylanarak akupunktur ve medikal estetik tedavilerini uygulamaya yetkili kılınmıştır.

Dr Şenbayram 1994 yılından beri kendi kliniğinde hizmet vermektedir.

Deneyimler

0 Hasta Deneyimi
Deneyim bulunmamaktadır.

Soru&Cevap

3 Soru&Cevap 3 Soru&Cevap
Zeynep24
10 ay önce
Göz torbalari

Merhaba, kendimi bildim bileli göz torbalarim var. İdrar tahlilinden kalp...

Derya demir
6 ay önce
Gözaltı ışık dolgusu sonrası kararma

24 gün önce gözaltı iğne ile totalde 0.70 ml ışık dolgusu...