Hastane Tipi
Şehir

Uzmanlar 58’inde 28 gösteren Madonna’nın gençlik sırrını açıkladı

Son güncelleme: 20 Ocak 2020

  • 21 Haziran 2017

Geçtiğimiz günlerde 58. doğum gününü kutlayan ama 28 gösteren Madonna’nın sosyal medya hesabından paylaştığı görüntüler yine gündeme oturdu. Herkes yine aynı şeyi merak ediyor; Madonna’nın gençlik sırrı nedir?

Popun kraliçesi Madonna, otuz yılı aşkın süredir dünyanın en önemli kültürel simgeleri arasında yer alıyor. Müziği ile görünümünü sürekli yeniden keşfetmesi ve müzik endüstrisindeki özerklik standardını elinde tutmasıyla tanınıyor. Ne yapsa moda oluyor, güzelliği ve gençliğiyle tüm dünyayı kendine hayran bırakıyor. Ve herkes yine aynı şeyi merak ediyor; Madonna’nın gençlik sırrı nedir?



ABD'li şarkıcı, şarkı yazarı, oyuncu ve iş kadını Madonna, 6 Ağustos 1958 doğumlu. Kısa süre önce 58. doğum gününü Küba’nın başkenti Havana’da kutladı.


Gençliğinden itibaren dünya medyasının odağında olan Madonna, 30 yıllık kariyerinin her aşamasını muazzam bir naiflik ve doğallıkla geçirdi. Uzmanlar, Madonna’nın gençlik sırrını, zamanında alınan önemlere bağlıyor.



Ve sözlerine ekliyorlar, "Siz de onun gibi gereken önlemleri erkenden alırsanız, eksilenleri yerine takviye kuvvetler eklerseniz, Madonna gibi 58’inde 28 gösterir ve yaşlanmayı reddedersiniz.”

Madonna’nın gençlik iksiri


Hekimler, Madonna’nın gençlik sırrının ameliyatsız uygulamalar olduğunu ileri sürüyor. Ayrıca sanatçıya yön veren bir estetik cerrah danışmanı olduğu görüşünde birleşiyorlar.


'Güzellik koruyucusu’ adını verdikleri danışmanın Madonna’yı çok iyi yönlendirdiğinin altı çiziliyor. Yaşına göre çok çok iyi bir yüz ve bedene sahip olan Madonna’nın dolgu, Botoks, ultherapy, prp, mezoterapi, ozon terapi gibi ameliyatsız gençleştirme tedavilerine başvurduğu biliniyor.


Kırışıklıkların yer etmemesini, azalan yağ ve kemik dokusuna takviye yapılmasını sağlayan bu işlemler, diyet ve egzersizle buluşunca yaşlanmayı reddedenler kervanına girilmiş olunuyor.



Uzmanlar, Madonna gibi genç ve diri olmanın mümkün olduğu görüşünde; ‘Bir estetik cerrahtan yani güzellik koruyucusundan yardım alarak Madonna gibi yaşlanmayı reddedebilirsiniz.’


Radikal estetik amaçlı müdahalelere gerek kalmadan genç kalmanın mümkün olduğunun bir kanıtı olan Madonna, VH1'ın "Müzikteki En Güçlü 100 Kadın" listesinde zirvede ve Time Dergisinin "Son Yüzyılın En Güçlü 25 Kadını" listesinde yer alıyor.


Madonna'nın görünüşü, giyim tarzı, performansları ve video klipleri, genç kızları ve kadınları etkileyerek kadınlar için 1980'lerin moda trendlerinden oldu.


Stilist ve takı tasarımcısı Maripol tarafından ortaya konan tarzı, dantel üstler, kapri pantolon üzerine etekler, file çoraplar, haç bulunduran takılar, bilezikler ve ağartılmış saçlardan oluşuyordu.

Kaynak: NTV