09 June 2017

Ünlülerin Burun Estetikleri, Öncesi ve Sonrası Görüntüleri, Hangi Ünlünün Burnu Estetikli?

Burun Estetiği

Bahar Özbal tarafından yazılmıştır.


Ünlülerin burun estetiği öncesi ve sonrası görüntüleri, burun estetiği yaptırmaya karar veren kişilerin en kolay ulaşabildiği “gerçek” dokümanlardır.

Estetik cerrahi uygulamalar söz konusu olduğunda özellikle ünlüler dünyası bu konuda derya deniz uygulamaları ile en iyi referans noktasını oluşturur. 

Peki ünlülerin burun estetiği öncesi ve sonrası görüntülerine nasıl ulaşabilir? 

Ünlülerin burun estetiği öncesi ve sonrası görüntülerini kendi burun estetiği ameliyatınız için nasıl değerlendirebilirsiniz?

Burun estetiği öncesi sonrası fotoğraflarını incelemek ve araştırmak sizin için planlanan burun estetiği ameliyatı aşamasında, hem hekim seçiminde hem de bilgilendirici olması açısından önemlidir.

Burun estetiği öncesi ve sonrası süreçleri kadar burun estetiği öncesi sonrası fotoğrafları da size yapılacak operasyonun sonuçlarına ilişkin bilgi verir. 

Doktorunuzun daha önceden gerçekleştirdiği burun estetiği ameliyatlarının öncesi sonrası fotoğraflarını görmeyi talep edebilir ya da araştırmalarınız sırasında ünlülerin burun estetiği öncesi ve sonrası görüntülerinden yola çıkarak uygulama-sonuç ilişkisi çerçevesinde operasyonun artı ve eksilerini değerlendirebilirsiniz.

Ünlülerin Burun Estetiği Öncesi ve Sonrası Görüntüleri

Ülkemizin burun estetiği ameliyatı ile tanışması 1970'li yıllarda Yeşilçam oyuncularının estetik arayışları ile başlıyor. Ünlü Yeşilçam oyuncularının birbiri ardına gerçekleştirdiği burun estetiği ameliyatı sonrası iyice popüler hale geliyor.

Şimdi o yıllara gidelim ve burun estetiği yaptıran ünlü oyuncuların öncesi ve sonrası görüntülerine göz atalım…Burun estetiği öncesi ve sonrası ile Türkan Şoray

1970’li yıllarda burun estetiği yaptıran ünlü isimlerden en bilinenleri; Ajda Pekkan, Filiz Akın, Türkan Şoray, Emel Sayın, Fatma Girik...


Burun estetiği öncesi ve sonrası ile Ajda Pekkan

Yeşilçam ile başlayan burun estetiği ameliyatı furyası ilerleyen yıllarda hem sanat hem sosyete hem de iş dünyasını kasıp kavururken ameliyat fiyatlarının da daha makul düzeylere gerilemesiyle birlikte burun estetiği ameliyatı en popüler estetik cerrahi uygulamaların ilk sırasına yerleşti. 

Türkiye’de Burun Estetiği Yaptıran Ünlülerin Burun Estetiği Öncesi ve Sonrası Görüntüleri

Liste oldukça uzun… Hande Ataizi, Petek Dinçöz, Ebru Yaşar, Emina Sandal, Fahriye Evcen, Beren Saat, Dolunay Serter. Burun estetiği öncesi ve sonrası ile Beren Saat


Burun estetiği öncesi ve sonrası ile Fahriye Evcen

Ünlülerin Burun Estetiği Öncesi ve Sonrası Görüntüleriyle Erkekler

Ünlülerin burun estetiği öncesi ve sonrası görüntüleri sadece kadınlarla sınırlı değil elbet.

Hem ülkemizde hem de dünya genelinde gerek sanat gerek siyaset gerekse de spor camiasından pek çok bilinen ünlü erkeklerin burun estetiği öncesi ve sonrası görüntülerini bulmak mümkün.

Burun estetiği öncesi ve sonrası erkek ünlülere bir göz atalım…


Burun estetiği öncesi ve sonrası ile Ben Affleck

Burun estetiği yaptıran erkekler arasında Zac Efron, Ashton Kutcher, Michael Jackson, Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz, Alper Potuk (futbolcu), Tom Cruise, Berdan Mardini, Matt Dillon var.


Burun estetiği öncesi ve sonrası ile Michael JacksonBurun estetiği öncesi ve sonrası ile Matt DillonBurun estetiği öncesi ve sonrası ile Johnny Depp

 

Burun estetiği öncesi ve sonrası ile Özcan Deniz

Ünlülerin Burun Estetiği Öncesi ve Sonrası Görüntüleriyle Dünyadan Ünlü Kadınlar

Türkiye’den Yeşilçam ile başlayan burun estetiği operasyonlarında burun estetiği yaptıran kadın oyuncu ve mankenlere yer vermiştik. 

Şimdi de dünyadan burun estetiği yaptıran ünlü kadınlara bir göz atalım. Liste haliyle oldukça uzun, Jennifer Aniston, Nicole Kidman, Salma Hayek, La Toya Jackson, Cameron Diaz, Madonna, Hilary Duff, Beyoncé , Katie Holmes…Burun estetiği öncesi ve sonrası ile Angelina Jolie


Burun estetiği öncesi ve sonrası ile Cameron DiazBurun estetiği öncesi ve sonrası ile Beyonce

Burun Estetiği ile ilgili yazılar