Hastane Tipi
Şehir

Burun Estetiği

ORTALAMA FİYAT: 10000 TL

Burun Estetiği Ameliyatı, burnun anatomisinde (yapısında) var olan bozuklukların giderilmesi yönünde yapılan, estetik kaygı ve/veya anomalilere (doğuştan gelen yapısal bozukluklara) bağlı gerçekleştirilen cerrahi işlemlerin bütününe verilen addır.

TEDAVİYE GİT MEMNUNİYET ORANI %97 311 Deneyim

Botox

ORTALAMA FİYAT: 1500 TL

Botox; “Clostridium Botulinum” isimli bakteriden elde edilen bir toksinin enjekte edilip kaslara bağlı sinir uçlarının geçici olarak rahatlatılması/bloke edilmesi sonucu cilt yüzeyindeki ince çizgi ve kırışıklıkları azaltan ve yenilerinin oluşumunu geciktiren yönteme verilen addır.

TEDAVİYE GİT MEMNUNİYET ORANI %98 47 Deneyim

Dudak Dolgusu

ORTALAMA FİYAT: 1500 TL

Dudak Dolgusu, dudakları daha dolgun görünüme kavuşturmak, belirgin dudak kontürü (çerçevesi) yaratmak, incelen, sarkan, formunu yitiren dudaklara hacim kazandırmak amacıyla, enjeksiyon ve/veya cerrahi uygulamayla gerçekleştirilen dolgu işlemine verilen addır. 

TEDAVİYE GİT MEMNUNİYET ORANI %100 29 Deneyim

Göz Altı Işık Dolgusu

ORTALAMA FİYAT: 1500 TL

Göz altı ışık dolgusu, genetik ve yaşlanmaya bağlı nedenlerle göz altı bölgesinde görülen, oluklar, çökme, morluk ve göz altı torbaları gibi deformasyonları azaltmak amacıyla yapılan dolgu uygulamasına denir. 

TEDAVİYE GİT MEMNUNİYET ORANI %97 30 Deneyim

Saç Ekimi

ORTALAMA FİYAT: 9000 TL

Saç Ekimi (Transplantasyonu), saçta seyrelme ve/veya kellik oluşan bölgeye, saç yoğunluğunun olduğu donör bölgeden (daha çok ense ve kafanın yan bölümlerindeki saçlı alandan) alınan kıl köklerinin nakledilmesi operasyonuna verilen addır.

TEDAVİYE GİT MEMNUNİYET ORANI %99 155 Deneyim