Bahar Özbal tarafından yazılmış, Op. Dr. Esat Olgun tarafından tıbbi olarak onaylanmıştır.

Liposuction Nedir?

Liposuction, yağ birikintilerini gidermek için kullanılan cerrahi bir şekillendirme tekniğidir.

Türkiye'de Ortalama Liposuction Ücreti Ne Kadardır?

Türkiye'de ortalama liposuction maliyeti 10.000 TL ile 100.000 TL veya daha fazla arasında değişebilir. İşlemin türü ve hedeflenen alan sayısı gibi liposuction ameliyatı nihai maliyetlerini etkileyen birçok faktör vardır.

Türkiye, yüksek kalite ve uygun fiyat açısından ABD ve Almanya'dan sonra üçüncü medikal turizm bölgesidir. İstanbul'da ortalama

Liposuction Ücreti Ne Kadardır?

İstanbul birçok yönden Türkiye'nin en popüler şehridir. Her şeyden önce İstanbul, Avrupa ve Asya kültürleri arasında köprü kurar. Bu stratejik konum, hem tarihi hem de kültürel olarak benzersiz bir seyahat deneyimi sunuyor.

Bu güzelliklerin yanı sıra İstanbul, medikal turizm açısından da en gelişmiş şehirlerden biridir. İstanbul'da en kaliteli hizmeti uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

İzmir'de liposuction fiyatları, Antalya'da liposuction fiyatları yurt dışından seyahat edenlere çok daha uygun bütçeler sunmaktadır. Hem İzmir hem de Antalya Türkiye'nin önemli turizm bölgelerindendir.

Bu, hem seyahat hem de sağlık arayanlar için mükemmel bir kombinasyon. İzmir'de ortalama liposuction maliyeti 15.000 - 60.000 TL arasında değişirken, Antalya'da ortalama liposuction maliyeti 10.000 - 50.000 TL arasındadır…

Türkiye Liposuction Fiyat Rehberi

Liposuction ameliyatı olmayı düşündüğünüzde liposuction kalitesi kadar liposuction maliyeti de önemlidir. Sorun sağlık olduğundan, birini diğerine tercih edemezsiniz.

En kaliteli hizmeti uygun fiyatlara almak için yurtdışına seyahat etmek en iyi seçenektir. Liposuction ameliyatı için Türkiye'ye uçak bileti almanın birçok avantajı vardır.

Her şeyden önce ABD, İngiltere veya liposuction sağlayan diğer ülkelere göre uygun fiyatları ile ucuz bir seçenektir.

Liposuction maliyetlerini etkileyen faktörler ameliyathane ücretleri, hemşireler, ameliyat öncesi laboratuvar testleri, ameliyat sonrası giysi ve sarf malzemeleridir.

Ameliyat ücretleri, her bir bölgenin liposuction ameliyatı fiyatlarını temsil eder. Türkiye'de verilen fiyatlara tüm ücretler dahildir.

Yurtdışına gelen ziyaretçileri için çoğu klinik, otel konaklamalarını, cerrahi süreci ve havaalanından otele ve kliniğe tüm transferleri içeren her şey dahil paketler sunmaktadır.

Aşağıdaki tablo sadece olası liposuction fiyatlarının kaba bir tahminidir.

Türkiye'deki Yaklaşık Liposuction Maliyet Tablosu

Yayınlanma tarihi: 01/01/2018

-

Son Güncellenme: 01/12/2022

Misyonumuz, modern güzelliğe yapılan her yatırımın buna değer olduğu bir dünya yaratmaktır.

Başa Dön