Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Çankaya / Ankara
9 Cevap Özel Hastane
Profili Gör

Dermatoloji

Çankaya / Ankara
0 Cevap Özel Hastane
Profili Gör

Medikal Estetik

Çankaya / Ankara
1 Cevap Klinik
Profili Gör

Dermatoloji

Çankaya / Ankara
0 Cevap Özel Hastane
Profili Gör

Dermatoloji

Çankaya / Ankara
0 Cevap Özel Hastane
Profili Gör

Dermatoloji

Çankaya / Ankara
0 Cevap Özel Hastane
Profili Gör

Dermatoloji

Çankaya / Ankara
0 Cevap Özel Hastane
Profili Gör

Medikal Estetik

Çankaya / Ankara
0 Cevap Klinik
Profili Gör

Ankara Lazer Epilasyon 


Ankara lazer epilasyon fiyatlarıyla Türkiye geneline göre en yüksek ücret skalasına sahip 5 şehirden biridir. 


Lazer epilasyon fiyatları  Ankara’da ortalama (kol altı) 400 TL ile (tüm vücut)  5.000 TL arasında değişir.


Ankara’da lazer epilasyon fiyatları üzerinde belirleyici etkenler uygulamanın yapılacağı lazer epilasyon aletinin markası, uygulamanın hastane mi klinik ortamında mı yapılacağı, seans planlaması ya da yıl bazında sınırsız uygulama seçeneklerinden hangisinin tercih edildiği, seçilen merkezin (hastane ya da klinik veya güzellik salonu) bulunduğu semt ve doktor seçimidir. 


Ankara’da lazer epilasyon alanında hizmet veren bir çok kurum ve kuruluş bulunuyor. Bu kuruluşların büyük oranı özel klinik ve güzellik salonu ancak Ankara’da lazer epilasyon yapan hastanelerin sayısı da bir hayli çok… 


Bünyesinde dermatoloji, estetik uygulamalar barındıran hastanelerin hemen hepsinde lazer epilasyon yaptırılabiliyor.


Ayrıca Ankara’da lazer epilasyon yaptıracaklar için dönemsel düzenlenen pek çok kampanya bulabilmek mümkün. 


Özel klinik ve güzellik salonlarına oranla daha yüksek lazer epilasyon fiyatlarıyla dikkat çeken hastaneler, özellikle sonbahar- kış aylarında indirim oranları %30-%60 aralığında lazer epilasyon kampanyalarıyla Ankara’da lazer epilasyon yaptıracaklar için fiyat avantajı sunuyorlar. 
 

Ankara'da Lazer Epilasyon Yapan Özel Hastaneler Nelerdir? 


19 Mayıs Hastanesi özel hastaneler statüsünde Ankara’da lazer epilasyon uygulamasına sahip bir isim. Ankara Dikmen’de konumlanıyor ve Dermatoloji Bölümü kapsamında uygulama gerçekleşiyor. 


Bayındır Hastanesi, kullanıcı yorumlarında memnuniyet düzeyini yakalamış olan hastane Çankaya’da konumlanıyor. Ayrıca Ankara fiyat listesi açısından en ekonomik seçeneklerden biri.


Ankara Bilgi Hastanesi, Medikal Estetik ve Lazer bölümü bünyesinde lazer epilasyon uygulaması yapılan Ankara Bilgi Hastanesi, Ankara Yeni Mahalle’de konumlanıyor. 


Ankara Acıbadem Hastanesi, Lazer epilasyon ücretleri ile en yüksek fiyat skalasına sahip özel hastanelerden biri. Ankara Çankaya’da konumlanan merkezi lokasyona sahip Acıbadem Hastanesi, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü çatısı altında lazer uygulamalarını gerçekleştiriyor. 


Özel Akay Hastanesi Ankara’da tavsiye edilen bir diğer hastanedir. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü bünyesinde lazer epilasyon uygulaması yapılıyor. 


Özel Koru Hastanesi, Dermatoloji Bölümü kapsamında Alexandrite Lazer, Diode Magma Lazer ve Nd YAG lazer teknolojilerini kullanarak lazer epilasyon uyguluyor. 


Liv Estetik Ankara, Alexandrite - Diode - Nd:YAG Lazer teknolojileri ile Ankara’da tavsiye edilen bir diğer kurum. 


Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ankara’da lazer epilasyon yapan hastanelerden. Dermatoloji Bölümü tarafından uygulanan lazer epilasyon tedavisiyle Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi, uygun fiyat politikası ile de tavsiye edilen bir kurum. 


Ankara Keçiören Hastanesi Diode lazer epilasyon teknolojisi ile lazer epilasyon tedavisi yapan özel bir hastane.


Ankara Lazer Life Polikliniği, lazer epilasyon alanında Ankara Kızılay’da önerilen bir diğer seçenek. Epicare Alexsandrite Lazer, Candela Alexsandrite Lazer, Nd-Yag Lazer, Spectra XT Lazer cihazlarının kullanıldığı klinik, lazer epilasyon Ankara Kızılay denilince akla ilk gelen polikliniklerden biri. 


Ankara'da Lazer Epilasyon Yapan Devlet Hastaneleri Nelerdir?


Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ankara’da lazer epilasyon yapan devlet hastaneleri denilince akla ilk gelen isimlerden biri. Ankara, Altındağ mevkinde konumlanan hastane, fiyat açısından en ekonomik seçeneklerden biri. 


Ankara Çubuk Halil Şıvgın Devlet Hastanesi, lazer epilasyon Ankara tavsiyeleri içinde öne çıkan isimlerden. Ankara Çubuk Halil Şıvgın Devlet Hastanesi, Ankara Çubuk semtinde yer alıyor. 


Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi, Ankara Yenimahalle semtinde konumlanan bu hastanede Plastik Cerrahi Polikliniği kapsamında lazer epilasyon tedavisi yapılıyor. 


Ankara Ulus Devlet Hastanesi Dermatoloji Poliklniği tarafından uygulanan lazer epilasyon tedavisinin uygun fiyatlarla yapıldığı devlet hastanelerinden. 

Ankara'da Lazer Epilasyon Fiyatları Ne Kadar?

Lazer epilasyon fiyatları Ankara’da kol altı için 400 TL ile gibi bir ücret ödenirken tüm vücut fiyatı 5.000 TL'ye kadar çıkmaktadır. 

Elbette bu fiyatar seçilen klinik, hastane, semt ve doktor gibi etmenlerle farklılık gösterebilmektedir.
 

Yayınlanma tarihi: 14/09/2021

-

Son Güncellenme: 14/09/2021