Hastane Tipi
Şehir

Sürekli Estetik Yaptıran Adam Artık Dudaklarını Kapatamıyor

Son güncelleme: 29 Nisan 2020

  • 04 Ağustos 2017

Hiç durmadan estetik operasyon yaptıran ve bunun bağımlısı haline gelen insanları daha önce de sık sık haberlerde görmüşsünüzdür. Bunun son örneği de Amerika’da yaşandı.

CNN Türk'te yer alan habere göre, Amerika’da Botched isimli bir televizyon programında, katılımcılara estetik müdahaleler yapılıyor ya da daha önce kendilerine yapılan fakat memnun kalınmayan estetik müdahalelerin düzeltilmesi sağlanıyor. İşte bu programa katılan Jonathan isimli genç görüntüsüyle herkesi çok şaşırttı.

Jonathan dudaklarına ardarda yaptırdığı silikonlar yüzünden artık dudaklarını kapatamaz hale gelmişti. Programın doktorundan isteği ise, daha iri dudaklara sahip olmak.

Kendisini ve bu estetik bağımlılığını programda izleyicilere şu sözlerle aktardı: “Daha küçücük bir çocukken oyuncak bebekleri çok severdim ve gerçekten de onlara benzemek isterdim. 25 yaşıma geldiğimde botoks ve dolgu uygulamalarına başladım. Sonra da her üç ayda bir dudaklarıma silikon yaptırmaya devam ettim.”

Geçtiğimiz iki yıl boyunca tam 11 kez dudak dolgusu yaptıran Jonathan, hem alt hem de üst dudağının çok kalın olmasını istediğini  söyledi.

Programın doktorları Terry Dubrow ve Paul Nassif, genç adama "Dudaklarını bir araya getirip ağzını kapatabiliyor musun?" diye sorduklarında da "Kısmen" diye cevap verdi.
Fotoğraflar: Backgrid UK

Kaynak: CNN Türk