Doktor Cevapları: 4 Cevap

02 May 2020

Merhaba, Alt ve üst göz kapağı estetiği yapılabilir. Ancak detaylı muayene önem arz etmektedir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sorunuz için teşekkürler, Sağlıklı Günler.

Cevabı beğendiniz mi?
05 December 2017

Merhaba, Üst göz kapağı düşüklüğü için blepharoplasty ameliyatı önerilebilir. Yaşınız 39 olduğu için muhtemelen alt göz kapaklarınızdaki deformasyon için yağ enjeksiyonu tavsiye edilebilir. Tabi kesin bir değerlendirme yapabilmek için Nazım hocanın sizi yakından görmesi gerekir. Cildinizdeki şikayetleriniz için kimyasal peelingler, prp uygulaması uygun olabilir. İsterseniz muayene için randevu verebiliriz.

Cevabı beğendiniz mi?
05 December 2017

Sizi muayene ettikten sonra en uygun çözümü söyleyebilirim. Görüşmek üzere.

Cevabı beğendiniz mi?
05 December 2017

Merhaba Gülcan Hanım mevcut şikayetleriniz için size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Son yaptırmış olduğunuz tetkikleri ve yüzünüzün net fotoğraflarını 0532 0 53 98 75 numaralı telefona WhatsApp yoluyla gönderirseniz sorularınızı daha net cevaplarım. Göz üstü ve göz altı torbalarınız cerrahi yöntem ile alınabilir. Cildinizdeki problemleri cerrahi mi yoksa medikal yöntemlerle mi çözeceğimizi fotoğraflarınızı görüp ya da fiziki muayenenizde görüp deri elastikiyetinizi kontrol edip cevaplamak daha doğru olur. Dönüşünüzü bekliyorum, sağlıklı günler diyorum .

Cevabı beğendiniz mi?
İlgili tedavi fotoğrafları
Tümünü Gör
Başa Dön