Doktor Cevapları: 7 Cevap

05 July 2021

Örümcek ağı cilt kalitesini arttırmaya yönelik işlemdir. 6-9 ay kalır.Lifing germe etkisi azdır. fransız askı Spring thread germe etksi yüksektir 3-5 yıl kalıcı olduğu söylenir firmaca.Bir 6DSTAR askı ile kaş ve yüz askılama yapılır. 0nun kalıcılığı da ihtiyacınız kadar askı kullanılırsa 18-24 ay kadardır.

Cevabı beğendiniz mi?
25 February 2021

ben yapmıyorum

Cevabı beğendiniz mi?
31 January 2021

Merhaba örümcek ağa demek aslında derinin altında yağlı dokunun içine birkaç çeşit iğne ile birlikte uzun süre kalıcı olan ip yerleştirmek demektir bunlar birkaç çeşit düz olabilir vida şeklinde olabilir kılçıklı olabilir değişik amaçlarla değişik yerlerde kullanılabilir en az 1:,5 yıl iplerin kalıcılığı vardır ama asıl önemli olan o ipler birbirleriyle birleşerek derinin altında yeni kolej un dokuları oluşturarak derinin gerilmesini sağlarlar Asimetri ihtimali çok çok zayıfdır

Cevabı beğendiniz mi?
30 January 2021

Merhaba, örümcek ağı uygulama, fransız askı uygulamaları için öncelikle değerlendirmeler yapılıp hasta için uygun olup olmadığına karar verilmelidir. Fransız askılama kalıcı olarak yapılabileceği gibi ortalama 1 yıl süre ile geçerliliği olacak şekilde de farklı ip seçenekleri sunmaktadır. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Cevabı beğendiniz mi?
29 January 2021

Merhaba, Uygulamalarımız kişiye özel olduğundan dolayı sizi öncesinde hocamız görmek ister. Sonrasında da ne yapılması gerekiyorsa ona göre tedavi planı çıkarabiliriz. Detaylı bilgilendirme için bizi 0531 263 28 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Cevabı beğendiniz mi?
29 January 2021

Merhaba, Örümcek ağı her yaşa uygulanabilir. Orantısızlıklar düzeltilsin diye yapılan bir işlemdir bu sebeple orantısızlık gözükmez. Yüzün küçük veya büyük olmasına göre, ince veya yanakların dolgun olmasına göre, yaşa göre kalıcılık süresi değişmektedir. Detaylı bilgi için bizimle 02125709266 olan klinik numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Cevabı beğendiniz mi?
29 January 2021

Bu uygulamanın kalıcılığı 1.5-2 yıl olup , cilt altı kollajen yapımını arttırarak daha gergin ve elastik bir cilt yapısı sunar.

Cevabı beğendiniz mi?
İlgili uygulama fotoğrafları
Tümünü Gör
Başa Dön