Doktor Cevapları: 8 Cevap

21 October 2020

Merhabalar. Öncelikle geçmiş olsun demek istiyorum. Epilasyonun hangi cihazla yapıldığı burada önem arzediyor. IPL ciltte yanık oluşturmaya çok meyilli bir makinedir.ve cilt reaksiyonları görülebilir.Genelde kuaför ve güzellik salonlarının yasal olarak kullandığı cihazlar bunlardır.Yasal olarak hekimlerin kullandığı Alexandrite ve NdYAG makinelerinde de hafif cilt reaksiyonları görülebilir.İşlemin yapıldığı mekandaki hekimle görüşürseniz net bir tedavi düzenleyebilir. Zira iz kalmasını istemeyiz. Tekrar çok geçmiş olsun.

Cevabı beğendiniz mi?
21 October 2020

Merhaba, Ben Dr Orhan Murat Özdemir'in asistanı Hatice Çetinkaya. Fotoğrafınızı görüntüleyemiyoruz. Bu sebeple size yardımcı olamıyoruz. Ancak epilasyon işlemini kliniğimizde gerçekleştirdiyseniz bize 05424482361 veya 03124482361 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Eğer kliniğimizde gerçekleştirmediyseniz işlemi yaptırdığıız kliniğe sormanızı tavsiye ederiz. Sağlıklı günlerde görüşmek üzere.

Cevabı beğendiniz mi?
23 October 2020

Merhaba Lazer epilasyon hizmeti aldığınız klinikteki sorumlu hekime başvurmanız en doğrusu olacaktır. Size yapılan işlemi bilen ve cildinizin durumunu gören hekim olarak en hızlı ve doğru şekilde tedavinizi planlayabilir. Rahatsızlıkların teşhisi ve tedavi önerilmesi doktora sorumluluk yükleyen, mutlaka muayene ve bazen tetkikler gerektiren işlerdir. Arzu ederseniz kliniğimizden muayene randevusu alabilirsiniz. Sağlıklı ve Güzel Günler Dileriz DermArt Dermatoloji

Cevabı beğendiniz mi?
21 October 2020

Merhaba Öncelikle şikayetlerinizin lazer epilasyonla ilgili olup olmadiginin ayırt edebilmek icin dermatoloji muayenesi olmanız gerekir. Sonrasında ne yapilacagini karar verilmelidir.

Cevabı beğendiniz mi?
21 October 2020

Merhabalar,bir dermatoloji uzmanına ,başvurmanızı muayene olmanızı öneririm.İyi günler.

Cevabı beğendiniz mi?
21 October 2020

Resim gönderin

Cevabı beğendiniz mi?
21 October 2020

Merhabalar çok geçmiş olsun. Alerjik reaksiyonlar çok farklı nedenlerle baş gösterebilir. Kesin teşhis yapmak ve tedavi planlamak için mutlaka bir cilt Hekimine görünmenizde fayda var.

Cevabı beğendiniz mi?
21 October 2020

Merhaba Cildinizde oluşan kaşıntı hassasiyet benek benek görüntü bazı hassas ciltlerde lazer ışığı ve ısısıyla olabilir ancak bu durum geçicidir. Cildinizi lazer veyahut duş sonrası olabildiğince nemli kalmasını sağlamak hassasiyeti azaltacaktır. İyi bir nemlendirici ile beraber Lazer sonrası dar üzerine yapışan giysileri uygulama günü tercih etmemek gerek. Yaşanılan durumunuzla ilgili kliniği bilgilendirirseniz hızlı iyileşmesini sağlayacak tedaviyi de mutlaka önerecektir. Sağlıklı günler dilerim. Dr Birgül Erden

Cevabı beğendiniz mi?
İlgili tedavi fotoğrafları
Tümünü Gör
Başa Dön